Acciona otrzymała pozwolenie na użytkowanie osiedla B8 Nowy Wymiar Mieszkania
PR Calling
Czerska 8/10
00-732 Warszawa
katarzyna.dworzynska|prcalling.pl| |katarzyna.dworzynska|prcalling.pl
+48501001377
https://www.prcalling.com
Acciona Nieruchomości otrzymała pozwolenie na użytkowanie osiedla B8 Nowy Wymiar Mieszkania usytuowanego w Miasteczku Wilanów. To już piąta inwestycja zrealizowana przez dewelopera w tej dzielnicy. Odbiory lokatorskie rozpoczną się jesienią bieżącego roku.
- Jestem dumna, że pomimo nieoczekiwanej sytuacji epidemicznej ukończyliśmy budowę inwestycji z ponad 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi Acciona Nieruchomości za wkład w to osiągnięcie oraz naszym podwykonawcom, którzy byli zaangażowani w realizację inwestycji – powiedziała Katarzyna Unold, Dyrektor Zarządzająca Acciona Nieruchomości.
Osiedle B8 Nowy Wymiar Mieszkania mieści się w samym sercu Miasteczka Wilanów. Składa się ze 130 dużych i doświetlonych mieszkań o powierzchniach od 30 do 139 metrów kwadratowych. Cały projekt posiada 5 kondygnacji naziemnych, 1 podziemną i parter. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie, przestronne i wypełnione zielenią patio oraz plac zabaw. Okolica inwestycji obfituje w liczne restauracje i kawiarnie, sklepy spożywcze, siłownie oraz rozmaite punkty usługowe. W pobliżu zlokalizowane są również szkoły, przedszkola i żłobki.
- Wszystkie nasze inwestycje powstające na terenie Wilanowa cieszą się niesamowitym zainteresowaniem. Niska zabudowa, przyjazna, bezpieczna i zielona okolica, jak również piękna architektura oraz wysoki standard wykonania to czynniki, które wpłynęły na popularność najnowszej inwestycji Acciona. Nasi klienci z niecierpliwością czekają na wprowadzenie się do nowych mieszkań - dodała Katarzyna Unold.
Inwestycja B8 Nowy Wymiar Mieszkania znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (9,1 km od centrum Warszawy) i została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości.
- Dobór lokalizacji jest dla nas jednym z kluczowych elementów przy planowaniu inwestycji. Miasteczko Wilanów to młoda dzielnica, stwarzająca rewelacyjne warunki do zamieszkania dla osób, które szukają harmonii, prestiżu i komfortowego życia. Rok do roku wygrywa w różnego rodzaju rankingach najlepszych dzielnic Warszawy i na ten moment jest jedynym projektem mieszkaniowym w Polsce, który zdobył światowe wyróżnienie „Doskonałości na rynku nieruchomości - ULI Global Award for Excellence” przyznawane przez Urban Land Institute (ULI). Mając na uwadze liczne pozytywne strony dzielnicy postanowiliśmy zrealizować jeszcze jedną, szóstą, inwestycję na terenie Miasteczka Wilanów – osiedle AR4, przy Alei Rzeczpospolitej – na zakończenie powiedziała Dyrektor Zarządzająca Acciona Nieruchomości.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.