Komunikaty PR

Apartamenty Bergera gotowe jeszcze w tym roku

2023-04-20  |  08:00

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja inwestycji Apartamenty Bergera. W pełnej atutów lokalizacji na poznańskiej Wildzie powstaną 134 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, w tym lokale z przestronnymi tarasami.

 

EBF Development to deweloper, który działa na rynku mieszkaniowym już ponad 30 lat. Projekty realizuje zarówno w Zielonej Górze jak i na terenie stolicy Wielkopolski. W Poznaniu jest inwestorem systematycznie rozbudowywanego osiedla Reduta Nowe Podolany. We wrześniu 2021 roku spółka wprowadziła do oferty projekt Apartamenty Bergera. Będzie on gotowy już pod koniec bieżącego roku. Na Wildzie, przy ulicy Gothilfa Bergera, w drugiej linii zabudowy, powstanie 7 - kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Oryginalna i wyrazista bryła z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi będzie dobrze komponować się z charakterem sąsiadującej zabudowy. Apartamenty Bergera będą liczyć 134 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 do 131 mkw. Powstaną zarówno kawalerki jak i lokale -2, -3, -4 i -5 pokojowe. W mieszkaniach na parterze pojawią się ogródki, a w pozostałych – balkony lub loggie. Dopełnieniem oferowanych mieszkań będą charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy o powierzchni nawet do 126 mkw. Nie zabraknie także dużych, panoramicznych przeszkleń gwarantujących doskonałe doświetlenie wnętrz. Komfort zapewnią cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz również 2 hale garażowe, gdzie znajdzie się 155 miejsc postojowych. Ich liczbę uzupełni parking naziemny z 5 miejscami, w tym 3 dla osób z niepełnosprawnościami. Ceny rozpoczynają się od 10.500 złotych brutto za mkw. – Finisz prac budowlanych już coraz bliżej. Kończymy montaż stolarki okiennej, instalacji elektrycznej i sanitarnej. Przystąpiliśmy do prac elewacyjnych. - informuje Agata Nowaczyk, specjalista z biura sprzedaży EBF Development. Warto dodać, że większość mieszkań projektu spełnia warunki kwotowe dla mającego obwiązywać od lipca rządowego programu Pierwsze Mieszkanie.  - Bliski termin ukończenia inwestycji oraz oferta cenowa dostępnych mieszkań powoduje, że mamy już sporo zapytań związanych z programem. Proponujemy takim klientom rezerwację lokalu w kwocie 10.000 złotych, a z terminem na uzyskanie kredytu do końca września bieżącego roku. W tym okresie gwarantujemy niezmienność ceny mieszkania - dodaje Agata Nowaczyk.

 

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Wilda to tętniąca życiem dzielnica Poznania o utrwalonym historią i tradycją niepowtarzalnym klimacie. Pod ręką przyszłych mieszkańców Apartamentów Bergera jest dosłownie wszystko co pozwala na komfort zamieszkiwania. Nie brakuje skwerów, parków i zieleni miejskiej. Najbliższe otoczenie to również pełen warzyw i owoców rynek, popularne kawiarnie i restauracje czy punkty handlowo – usługowe. W pobliżu funkcjonują także placówki dydaktyczne i zdrowotne oraz obiekty sportowe i kulturalne. Wilda jest idealnie skomunikowana nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania. Komunikacja miejska pozwala na dotarcie w każdy zakątek Poznania.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom

Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.

Transport

37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.

Prawo

Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.