Atrium Reduta zapowiada duże zmiany
Warszawskie centrum handlowe Atrium Reduta przechodzi znaczącą metamorfozę. Trwa proces przebudowy obiektu i odświeżania części wspólnych. Reduta kontynuuje również intensywne repozycjonowanie. Efektem trwających prac będzie nowa przestrzeń restauracyjna oraz sąsiadująca z nią strefa zabaw dla dzieci. Centrum planuje również udostępnienie nowatorskiej wielofunkcyjnej przestrzeni rozrywkowej dla rodzin.
Nowa jakość
W zmodernizowanym wnętrzu galerii powstanie strefa food court z ofertą 6 nowych konceptów gastronomicznych. Swój apetyt zaspokoją tu zarówno miłośnicy miejskiego szybkiego jedzenia, zwolennicy kuchni śródziemnomorskiej, azjatyckiej, jak i amatorzy menu w tradycyjnym domowym wydaniu. Strefa przyciągnie nie tylko bogactwem smaków, ale również sąsiadującą z nią przestrzenią rozrywkową – idealną do dziecięcych zabaw i wspólnego spędzania wolnego czasu. Restauracje, kawiarenki, swobodna atmosfera
i przyjazne, nowoczesne wnętrza pełne zrównoważonych rozwiązań architektonicznych – to zapowiedź zmian, jakie czekają gości Atrium Reduta.
Miejsce spotkań, zabawy i relaksu
Nowatorsko zaprojektowane przestrzenie Atrium Reduta będą przede wszystkim miejscem spotkań. Swoją funkcjonalnością i architekturą mają inspirować do tego, by się zatrzymać – usiąść, zjeść, porozmawiać, wspólnie spędzić czas wolny - z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi, odpocząć po szkole czy pracy. Skłonić ma nas do tego otwarta przestrzeń z licznymi stołami i miejscami siedzącymi, bogactwo naturalnych rozwiązań
i przepełnione zielenią otoczenie.
Angażująca przestrzeń dla rodzin
W nowych wnętrzach warszawskiej galerii powstanie również unikalna strefa zaprojektowana z myślą
o rodzinach z dziećmi. Będzie to przestrzeń dostosowana do potrzeb zarówno maluchów, jak i starszaków. Dzieci znajdą w niej angażującą i interaktywną rozrywkę, natomiast rodzice miejsce do odpoczynku i rozmowy.
- Chcemy zaoferować naszym gościom i klientom zupełnie nową jakość. Postawiliśmy na styl miejski połączony z bogatą roślinnością, co jest próbą pogodzenia dzikiej natury z wielkomiejską dynamiką. Wierzymy, że nowatorska strefa food court z ciekawymi, uzupełniającymi się konceptami gastronomicznymi, a także unikatowe rozwiązania architektoniczne pozwolą nam stworzyć miejsce bliskie i sąsiedzkie, a zarazem inspirujące i przyjazne – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Reduta.
Unikalne marki
W efekcie przeprowadzonych zmian Atrium Reduta dodatkowo wzmocni nie tylko swoje funkcje społeczne, rozrywkowe i rekreacyjne, ale również ofertę handlową. Intensywne repozycjonowanie galerii przyciąga do centrum kolejne unikalne marki. Jedną z nich jest Be Happy Museum – przestrzeń powstała z myślą
o miłośnikach selfie i Instagrama oraz artystach poszukujących nieoczywistych scenerii do zdjęć lub teledysków. Kolejnym unikalnym miejscem na mapie stolicy jest Strefa Gracza x-kom, w której fani gier mogą przetestować najnowsze rozwiązania z zakresu gamingu.
Więcej szczegółów na temat oferty Atrium Reduta można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.