BUSZREM URUCHOMIŁ KOLEJNY WĘZEŁ BETONIARSKI
30 lat obecności firmy na rynku zobowiązuje. Buszrem gwarantuje kontrahentom produkcję betonu z wysokiej klasy surowców. Zachowanie odpowiednich norm, specyfikacji technicznych oraz certyfikacji pozwala uzyskać beton o jednorodnym składzie, w szerokim zakresie klas wytrzymałościowych i parametrów technicznych. Wszystko dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Zapewnia również transport materiału na miejsce inwestycji i wbudowanie mieszanki.
W firmie uruchomiono trzeci już węzeł betoniarski do produkcji mieszanek betonów towarowych i betonów do prefabrykacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na produkcję automatyczną, z pełną wizualizacją wszystkich etapów procesu – dostarczając beton w szerokim zakresie klas i typów. System automatyki SIMEM zapewniający m.in. pełną kontrolę procesów załadunku, ważenia, rozładunku i tworzenia receptur. Gwarantuje to wysokie standardy jakościowe produkcji. Jednocześnie wydajność Zakładu Prefabrykacji Buszrem we Włocławku wzrosła do 200 m3 na godzinę. Stawia to firmę wśród największych wytwórców betonu towarowego w regionie.
Na rosnący krąg zadowolonych klientów ma wpływ również system dostaw. Priorytetem działania jest bowiem szybkość dostaw i dobra cena najwyższej jakości produktu.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.