Komunikaty PR

CUBE Office Park z tytułem „Office Project of the Year”

2023-07-17  |  11:00
Biuro prasowe

Baltic Real Estate Awards to prestiżowe wydarzenie organizowane przez EuropaProperty, w ramach którego wyróżnione zostają najbardziej znaczące projekty i inwestycje w sektorze nieruchomości. Konkurs obejmuje następujące kraje bałtyckie: Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Danię, Niemcy, Szwecję i Finlandię. Tegoroczna gala odbyła się 25 maja w hotelu Radisson BLU w Sopocie, a jednym z nagrodzonych został gdański kompleks biurowy CUBE Office Park, należący do portfolio firmy TFG Asset Management.

Na wydarzenie Baltic Real Estate Awards zawitało wiele przedstawicieli ze środowiska nieruchomości, którzy w swoich działaniach stawiają na rozwój i innowacje w duchu zasad ESG. Gości łączy wspólna branża i cele, a więc jest to idealna okazja do poznania nowych osób, budowania relacji biznesowych, nawiązania współpracy czy wymiany doświadczeń.

Ceremonia rozpoczęła się od paneli dyskusyjnych poświęconych poszczególnym sektorom, a tuż po nich nastąpiło oficjalne rozdanie nagród. Kategorie obejmowały szereg inwestorskich oraz deweloperskich osiągnięć, ale skupiały się także na konkretnych gałęziach sektora nieruchomości komercyjnych.

CUBE Office Park na fali bałtyckich nagród

Jedną z nagród uhonorowany został gdański kompleks biurowy CUBE Office Park, otrzymując tym samym tytuł „Office Project of the Year”. Kompleks zarządzany jest przez TFG Asset Management.

CUBE składa się z trzech niezależnych budynków w standardzie klasy A, których łączna powierzchnia najmu wynosi prawie 20 tys. m2. Kompleks zapewnia doskonały dojazd dla osób korzystających z transportu prywatnego oraz jest dobrze skomunikowany z transportem publicznym. CUBE oferuje szereg udogodnień takich jak: stojaki, przebieralnie i prysznicownie dla rowerzystów oraz kantyna pracownicza z zewnętrznym ogrodem. Warto wspomnieć, że biurowiec przeszedł w tym roku proekologiczną metamorfozę, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby najemców oraz efektywniej realizować strategię zrównoważonego rozwoju marki.

CUBE Office Park jest w ciągłym rozwoju. Zawsze mamy na uwadze panujące trendy, jednak staramy się realizować je w zgodzie z zasadami ESG, przy jednoczesnej optymalizacji i zrównoważonym działaniu. W ubiegłym roku ukończyliśmy modernizację recepcji budynku A, jednak na tym nie poprzestajemy – jeszcze w tym roku planujemy rozpocząć prace sektorach budynkach B oraz C. Chcemy, aby nam wszystkim żyło i pracowało się lepiej, dlatego nie zapominamy także o przestrzeni wokół. Stawiamy na scenerię bogatą w zieleń, mnóstwo drzew, a nawet pasieki z aktywnie i produktywnie pracującymi pszczołamimówi Adrian Bojczuk, Leasing Director TFG Asset Management.

To prestiżowe wyróżnienie pokazuje, że CUBE Office Park to wiodąca nieruchomość biurowa w regionie, a także uświadamia, że wszelkie działania związane z postępem kompleksu idą w dobrym kierunku i są doceniane już nie tylko przez Najemców, ale także szerokie grono ekspertów.

Więcej o zespole TFG Asset Management

TFG to zespół doświadczonych profesjonalistów, zajmujących się całym spektrum zadań związanych z utrzymaniem, komercjalizacją, zarządzaniem, marketingiem, obsługą księgową i prawną nieruchomości komercyjnych oraz biurowych, znajdujących się w portfolio spółki. W pracy cenią komfort, dobre relacje, efektywną komunikację, entuzjazm i kreatywność. Wierzą, że dzięki bezpośrednim bliskim relacjom z biznesowymi partnerami są w stanie elastycznie reagować na ich potrzeby i współtworzyć przyjazne środowisko pracy.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego? Biuro prasowe
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że
Nieruchomości Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
2025-01-30 | 06:00

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Obniżki cen ofertowych mieszkań w najbliższych miesiącach prognozuje 58 proc. przedstawicieli biur nieruchomości. W przypadku domów w taki scenariusz wierzy prawie 50 proc.
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Polityka

Europa będzie się zbroić. Musi być gotowa na atak Rosji na kraj NATO w ciągu kilku najbliższych lat

Wybuch wojny w Ukrainie i obecna sytuacja geopolityczna oznaczają dla UE konieczność podnoszenia swojego bezpieczeństwa. Zwłaszcza że atak Rosji na kraj unijny nie jest niemożliwy. Oceny NATO, Niemiec, Polski, Danii i państw bałtyckich wskazują, że Rosja jest gotowa do ataku w ciągu od trzech do dziesięciu lat. – Priorytetem Europy powinno być dalsze wspieranie Ukrainy – przekonuje europoseł Dariusz Joński.

Handel

Kaucja na butelki i puszki już od października tego roku. Eksperci ostrzegają: to może podnieść koszty gospodarki odpadami

Polska przygotowuje się do jednej z największych zmian w systemie gospodarowania odpadami – od 1 października br. zacznie obowiązywać system kaucyjny. Wprowadzenie kaucji na butelki PET, puszki aluminiowe i szklane butelki wielorazowe ma na celu zwiększenie poziomu recyklingu i ograniczenie ilości odpadów w środowisku. Jednak, jak wskazują eksperci, nowe przepisy mogą się wiązać z wieloma wyzwaniami, w tym z wysokimi kosztami wdrożenia oraz możliwymi konsekwencjami dla konsumentów i samorządów.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.