Czym wyróżniają się smart apartamenty w Poznaniu?
Przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu trwa budowa II etapu inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Realizowane smart apartamenty to jedno z najbardziej przystępnych rozwiązań na rynku nieruchomości – zarówno dla klienta indywidualnego, jak i takiego, który poszukuje idealnej okazji, żeby zainwestować. Projekt Nadolnik wyróżnia się też dobrą lokalizacją – w sąsiedztwie parku i niedaleko Ronda Śródka.
Inwestycja Nadolnik Compact Apartments regularnie się powiększa. I etap, w którym znalazło się 213 lokali, został zrealizowany. Dosłownie ostatnie smart apartameny są dostępne w sprzedaży, a reszta już znalazła swoich nabywców. Tymczasem tuż obok następuje kontynuacja projektu. W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale o powierzchni od 19 do 41 m kw. - W grudniu, zgodnie z harmonogramem, zostały wykonane kolejne prace na kondygnacji hali garażowej, w tym między innymi ściany szczelinowe i słupy podpierające kolejny poziom budynku – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.
Przystępny projekt i lokalizacja
Jak podkreśla przedstawicielka dewelopera, inwestycja pozytywnie wyróżnia się na rynku nieruchomości ze względu na przystępność. - Kompaktowy smart apartament posiada aneks kuchenny, łazienkę, przestrzeń do pracy i wypoczynku. Tak zaprojektowany i zaaranżowany lokal z powodzeniem zastąpi kawalerkę – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. Smart apartament jest dostępny od 111 150 zł netto (istnieje bowiem możliwość odliczenia podatku VAT), przez co będzie idealnym rozwiązaniem dla osób młodych, jako ich pierwsza nieruchomość. To mogą być studenci, absolwenci, osoby zaczynające swoją ścieżkę zawodową. Z kolei przedsiębiorcy, którzy często podróżują służbowo do Poznania, docenią fakt, że posiadając swój smart apartament, nie obowiązują ich doby hotelowe, dodatkowe opłaty, formalności związane z rezerwacjami pokoju, których trzeba skrupulatnie pilnować. - Ponadto Nadolnik znajduje się w spokojnym miejscu. To lepsze rozwiązanie dla kadry menedżerskiej, której przedstawiciele po całym dniu pracy, szukają ciszy oraz wytchnienia – podkreśla Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Nadolnik Compact Apartmens.
Nad propozycją z pewnością pochylą się też inwestorzy, którzy kupują lokale z myślą o dalszym zysku, np. z wynajmu. Warto docenić kompaktowy, funkcjonalny projekt. W mniejszym smart apartamencie, o powierzchni 19 m kw. znajdzie się przestrzeń dla dwóch osób. Natomiast dla 41 m kw. przewidziano też dodatkowe miejsce w ramach antresoli. Z punktu widzenia klienta inwestycyjnego oczywiście ma to znaczenie.
Kolejnym atutem Nadolnik Compact Apartaments jest wspomniana lokalizacja. Inwestycja powstaje blisko poznańskiej Śródki i Zawad. To miejsca coraz bardziej doceniane, ze względu na swój historyczny charakter (Ostrów Tumski, katedra) i bliskość Wartostrady, co z kolei pozwala na bliski kontakt z przyrodą. Ponadto tuż obok znajduje się Rondo Śródka, skąd można dojechać w dowolną część miasta dzięki komunikacji miejskiej, bądź – wyjechać poza granice metropolii. - Smart apartament to propozycja konkurencyjna dla każdego klienta, pozwalająca na szybki zwrot z inwestycji oraz dodatkowe korzyści, jak gwarancja miejsca postojowego na auto, czy wysoki standard wykończenia budynku – podsumowuje Karolina Skrzypek.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.