Komunikaty PR

Develia i Grupo Lar Polska rozpoczęły realizację inwestycji Ursynów #22

2023-08-16  |  12:00

Rozpoczęły się prace budowlane projektu Ursynów #22, którą dwie doświadczone firmy deweloperskie – Develia oraz Grupo Lar Polska – realizują przy ulicy Ciszewskiego w Warszawie w ramach współpracy joint venture. Pierwsze mieszkania mają trafić do nabywców jeszcze w 2024 roku.

Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie ERBUD. Projekt architektoniczny został opracowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Ceny zaczynają się już od 14 000 zł za metr kwadratowy.

W ramach inwestycji powstaną 174 funkcjonalne mieszkania z loggiami o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od kawalerek po przestronne lokale 5-pokojowe.  W 12- i 6-piętrowych budynkach znajdzie się podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi, rowerownia i wózkownia. Zaplanowano także powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe.

- Ursynów #22 ma wszystko, czym powinna wyróżniać się nowoczesna, komfortowa inwestycja mieszkaniowa - doskonałą lokalizację, przemyślany projekt, bogatą infrastrukturę lokalną, świetną komunikację oraz dostęp do terenów zielonych. Dodatkową zaletą jest fakt, że podczas budowy tego projektu korzystamy z doświadczeń dwóch dużych firm deweloperskich. To swego rodzaju gwarancja, że dostarczymy produkt najwyższej jakości – zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

- Inwestycja na Ursynowie jest idealna dla każdego, kto ceni wygodę w połączeniu z funkcjonalnością. Chcemy wybudować osiedle, które będzie wszystkim, czego potrzeba, aby odzwierciedlić słowo dom. A to wszystko w jednej z dość młodych i prężnie rozwijających się dzielnic Warszawy - mówi Renata Mc Cabe-Kudła, prezes zarządu Grupo Lar Polska.

Osiedle powstaje w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem, tuż przy kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy szybko i sprawnie można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od najbliżej stacji Metra (przystanek Stokłosy). Zwolennicy własnego transportu docenią bliskość ważnych ciągów komunikacyjnych – m.in. ulicy Nowoursynowskiej, Doliny Służewieckiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

Ursynów wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą lokalną – znajdują się tutaj liczne sklepy (np. do galerii handlowej KEN Center jest tylko 470 metrów), restauracje i kawiarnie, szkoły, przedszkola oraz placówki ochrony zdrowia. W pobliskim kampusie SGGW działa również ogólnodostępna pływalnia. Sąsiedztwo uczelni wyższej czyni również z Ursynowa #22 atrakcyjną opcję inwestycyjną dla osób planujących kupno mieszkania na wynajem.  

Okolica inwestycji oferuje również wiele możliwości miłośnikom przyrody i aktywnego trybu życia, jak np. sąsiedztwo rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska oraz Parku Odkrywców Polskich z licznymi ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Do Lasu Kabackiego, parku leśnego i rezerwatu przyrody, który pozwala wypoczywać na łonie natury bez wyjeżdżania z miasta, jest 4,5 km.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.