Komunikaty PR

Dzień otwarty BY MADE już w ten weekend

2020-10-14  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Chcesz zainwestować w nieruchomości, ale nie wiesz, jak to zrobić? Masz ochotę zobaczyć, jak wygląda kilkunastometrowy apartament na żywo i jakie oferuje rozwiązania? Ciekawi Cię, czym tak naprawdę są apartamenty inwestycyjne i co je wyróżnia na rynku? Przyjdź w sobotę i przekonaj się sam.

Już w najbliższą sobotę, 17 października, w godzinach 10-14, odbędzie się dzień otwarty w Legnickiej 60C, pierwszej inwestycji Grupy BY MADE we Wrocławiu. Warto przyjść, żeby poznać oferty specjalne i przekonać się, jak łatwo można zostać inwestorem na rynku nieruchomości. Do dyspozycji zwiedzających będzie apartament pokazowy i profesjonalny operator, który może zarządzać zakupionym apartamentem i zająć się nim kompleksowo. Tak, żeby zakupiony produkt stał się bezobsługowy, nie wymagał czasu i dostarczał stały zysk. Dlaczego mikroapartament jest dobrą inwestycją?

Legnicka 60C to debiutancka inwestycja Grupy BY MADE. Dzień otwarty odbędzie się w biurze sprzedaży – wejście od ul. Rysiej 1A. Zainteresowani będą mieli możliwość obejrzeć w pełni wykończony i wyposażony lokal inwestycyjny, a także dowiedzą się, w jaki sposób można odzyskać podatek VAT przy zakupie mikroapartamentu. Jest to znacząca przewaga nad zwykłym mieszkaniem i kawalerką, nawet w podobnej lokalizacji.

Ponadto wszyscy, którzy do 30 października zdecydują się na kupno mikroapartamentu inwestycyjnego przy Legnickiej 60C, dostaną na rok miejsce postojowe gratis. Będą też mogli zapłacić w systemie 20/80 (20% wartości lokalu przy kupnie, natomiast pozostałą część kwoty dopiero po zakończeniu budowy w przyszłym roku). Każdy chętny będzie mógł także pójść na plac budowy, na którym zobaczy, jak postępują prace nad inwestycją oraz jak wyglądają typy apartamentów na żywo.

W ważnym miejscu Wrocławia

Pierwsza inwestycja BY MADE została zaprojektowana przez renomowane biuro architektoniczne AP Szczepaniak i powstaje tuż przy centrum Wrocławia. Legnicka 60C znajduje się bezpośrednio przy największym centrum handlowym w mieście - galerii Magnolia Park, a także w pobliżu dwóch uczelni wyższych. Cała okolica skupia około 30% wrocławskiej powierzchni biurowej, co czyni inwestycję interesującą dla pracowników dużych firm i światowych korporacji.

Do Rynku można dotrzeć w 10 minut. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest także stacja kolejowa Wrocław Mikołajów, która jest oddalona o zaledwie jeden przystanek tramwajowy. – Lokalizacja w połączeniu ze swoją funkcjonalnością dla przedstawicieli wolnych zawodów sprawiają, że takie apartamenty będą w krótkim czasie stanowiły poszukiwany cel na rynku najmu. Świetne umiejscowienie gwarantuje właścicielom dostęp do kilku grup potencjalnych najemców – mówi Ewa Skibińska, marketing manager grupy BY MADE.

Taniej niż kupno mieszkania

Osoby inwestujące w mikroapartament mogą liczyć na kompleksowe doradztwo księgowe, prawne i podatkowe. Jest to przewaga właścicieli lokali inwestycyjnych, którzy mają także możliwość odzyskania podatku VAT, który płaci się przy zakupie takiej nieruchomości. – Podatek w wysokości 23% będą mogli odliczyć wszyscy nabywcy, zarówno osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, jak i firmy. Jest to udogodnienie, na które nie można liczyć przy zakupie mieszkania lub kawalerki. Generuje to więc istotną oszczędność w porównaniu do standardowego lokalu mieszkalnego o identycznym metrażu – mówi Ewa Skibińska.

Mikroapartamenty idealnie nadają się nie tylko do mieszkania, ale i jako miejsce do pracy. Lokale w Legnickiej 60C sprawdzą się zarówno w trybie home office, jak i w roli niewielkiego, nowocześnie zaprojektowanego biura, co daje znaczną przewagę w porównaniu np. z kawalerką. Zaletą będą także klimatyzacja oraz duże okna, które zapewnią dobre doświetlenie wnętrza oraz kompletny aneks kuchenny ze sprzętem. Kolejnym udogodnieniem jest hotelowy standard budynku z recepcją na parterze. – Mobilne meble to znaczna wygoda przy codziennym użytkowaniu i pracy. Przestrzeń została zaprojektowana w przemyślany sposób, a gwarancją wysokiej jakości jest fakt, że zrobili to specjaliści w tej dziedzinie, architekci z pracowni AP Szczepaniak – zaznacza Ewa Skibińska. Do tego podwójne łóżko, które szybko można zmienić w kanapę, elegancka łazienka oraz składany stół, który oszczędza bardzo dużo miejsca.

W budynku Legnicka 60C powstaje 129 mikroapartamentów inwestycyjnych. Będą to lokale jednopokojowe i dwupokojowe, o powierzchni od 16 do 30 mkw. Są kompletnie wyposażane pod klucz w wysokim standardzie. Przed budynkiem powstanie parking. Budowa ma się zakończyć w 2021 roku.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.