Firma INFINE zakończyła prace modernizacyjne lokali w Sadyba Best Mall
Valkea Media
Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/
Mimo trwającej pandemii koronawirusa, wiele obiektów handlowych w Polsce stara się efektywnie wykorzystać ten czas, realizując zaplanowane inwestycje. Na przełomie września i października renowację przeszły salony usługowe w warszawskiej galerii Sadyba Best Mall. W jej wyniku zmieniono aranżację lokali oraz wymieniono instalacje wodne i przeciwpożarowe. Za realizację wszystkich prac odpowiadała firma budowlana INFINE, specjalizująca się w tego typu projektach.
Na przestrzeni ostatnich lat rola centrów handlowych znacznie się zmieniła. Współczesne galerie oferują swoim klientom już nie tylko możliwość zrobienia zakupów, ale też atrakcyjną i funkcjonalną przestrzeń umożliwiającą ciekawą formę spędzenia czasu. Chcąc dostosować się do obowiązujących trendów wiele obiektów handlowych decyduje się na modernizację i rozbudowę istniejących już przestrzeni. Przykładem takich działań jest Sadyba Best Mall, w której na przełomie września i października firma INFINE prowadziła prace remontowe polegające na zmianie aranżacji czterech lokali usługowych.
„To już kolejny projekt, który mogliśmy realizować dla Sadyba Best Mall. W ubiegłym roku stworzyliśmy w centrum handlowym nowe szatnie pracownicze. Teraz przyszła pora na lokale usługowe. Cieszymy się, że klienci darzą nas tak dużym zaufaniem i powierzają nam realizację kolejnych inwestycji. To dla nas duże wyróżnienie, a jednocześnie potwierdzenie zadowolenia z jakości świadczonych przez nas usług” – powiedział Grzegorz Brzeziński, Członek Zarządu firmy INFINE.
Zakres prac realizowanych w Sadyba Best Mall obejmował postawienie ok. 140 m2 ściany działowej wydzielającej nowe powierzchnie lokali oraz demontaż ok. 100 m2 istniejących ścian działowych. W efekcie część sklepów zyskała dodatkową powierzchnię – nawet do 115 m2. Odnowione lokale są teraz dużo większe i bardziej przestronne, co w obecnej sytuacji pandemicznej jeszcze bardziej przekłada się na funkcjonalność obiektu – odwiedzający mogą nie tylko komfortowo zrobić zakupy, ale też zachować bezpieczny odstęp od innych osób.
Kolejny etap prac w Sadyba Best Mall polegał na dostosowaniu instalacji przeciwpożarowej do nowych powierzchni lokali oraz wymianie głównych poziomów wody zimnej, zasilającej istniejący pion dla całego budynku.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.