Komunikaty PR

II etap Osiedla Przy Jeziorach mocno zaawansowany

2021-03-02  |  14:00

Przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, harmonijnie rozwija się Osiedle Przy Jeziorach. I etap został oddany w ręce nabywców i trwa budowa drugiej części osiedla. Inwestycja wyróżnia się ciekawą lokalizacją. Przyszli mieszkańcy będą mieć blisko aż trzy jeziora – Strzeszyńskie, Kierskie i Kierskie Małe.

 

Osiedle Przy Jeziorach to nowa inwestycja, którą regularnie rozwija More Place. Propozycja dewelopera obejmuje domy w zabudowie dwulokalowej „bliźniaczej”, z zielonymi ogrodami.

Realizację naszego projektu podzieliliśmy na etapy. W pierwszym z nich powstało 6 domów, czyli 12 lokali w dwóch wariantach metrażowych 109 i 112 m kw., a każdy z nich położony na dużej działce, 456-610 m kw. – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

II etap mocno zaawansowany

Aktualnie trwa budowa II etapu Osiedla Przy Jeziorach. W poszczególnych domach postępy są zróżnicowane – od stawiania fundamentów po montaż więźby dachowej. Finalnie, w tej części osiedla powstanie 8 budynków - 16 lokali w wariantach: 4-pokojowy - 111,47 m kw. oraz 5-pokojowy - 110,44 m kw. W lokalach 14A, 14B, 16A, 16B osiągnięto stan surowy zamknięty. Zamontowano stolarkę okienną i drzwiową, a także dach. Trwają prace związane z dociepleniem budynku, a następnie zostanie wykonana elewacja zewnętrzna – jeśli warunki zimowe na to pozwolą. – Zakres robót dostosowujemy do panującej na zewnątrz aury, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości wykonania – podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Natomiast cztery kolejne lokale: 18A, 18B, 20A, 20B są już wykonane w stanie surowy otwartym i trwają kolejne prace. W następnych domach zostały wykopane i wylane fundamenty, a niedługo budowlańcy postawią ściany parteru.

Pierwsze lokale z II etapu zostaną oddane nabywcom wiosną 2021, a kolejne będą sukcesywnie przekazywane aż do 2022 roku. Docelowo całe Osiedle Przy Jeziorach będzie się składać z 28 budynków, 2 – lokalowych.

 

Warto zajrzeć do wnętrz

Do oferty Osiedla Przy Jeziorach trafiły dwa warianty powierzchni obejmujące cztery lub pięć pokoi. W każdym domu na parterze znajdzie się przestronny salon, kuchnia i toaleta, a także: pokój i garderoba lub dwa pokoje. Przyszli mieszkańcy, jeszcze przed budową mogą poinformować dewelopera, czy zdecydowali się na kuchnię otwartą i osobno salon, czy połączoną z aneksem, co jest rozwiązaniem ostatnio modnym. Z kolei na piętrze każdego domu deweloper proponuje układ pomieszczeń z dwoma pokojami, łazienką, garderobą oraz praktycznym pomieszczeniem gospodarczym. Każdy lokal bliźniaczy o powierzchni ponad 100 m kw. znajduje się na przestronnej działce. Nabywcy mieli do wyboru przedział 456-610 m kw. Aktualnie w sprzedaży pozostają ostatnie dwa lokale bliźniacze, zlokalizowane w I etapie inwestycji. Jeden z nich jest wykończony „pod klucz”, dzięki czemu można też zobaczyć, jakie możliwości daje oferowana przez dewelopera przestrzeń. Z kolei drugi lokal jest gotowy do odbioru w standardzie deweloperskim, co pozwala na dowolne wykończenie wnętrza, rzecz jasna zgodnie z zaleceniami dla tego typu budownictwa. – Przy wcześniejszym umówieniu się, a także zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa i zasad społecznego dystansu, możliwe jest spotkanie pokazowe na budowanym osiedlu. Dzięki temu klienci mogą na bieżąco obserwować postępy. Osoby niezdecydowane mają możliwość wejść do domu, który kupią, poznać sąsiadów oraz lokalizację inwestycji, co też jest dużym pozytywem – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Z programów lojalnościowych w sklepach korzysta 85 proc. Polaków. Ważne są dla nich promocje, personalizowane oferty i zbieranie punktów na nagrody

Przy wyborze sklepu stacjonarnego Polacy zwracają uwagę na dogodną lokalizację, duży wybór produktów i atrakcyjne ceny. Istotne są dla nich również programy lojalnościowe, z których korzysta już 85 proc. konsumentów, a 40 proc. decyduje się na zakupy właśnie ze względu na oferowane w nim rabaty – wynika z badania SW Research na zlecenie sieci Carrefour. Przyszłością rozwoju takich programów są spersonalizowane oferty, które pomagają klientom oszczędzać pieniądze na produktach kupowanych przez nich najczęściej. W taką stronę swoją platformę rozwija również Carrefour. Ostatnio sieć połączyła siły z programem Payback, przez co zasięg programu lojalnościowego zwiększył się do 10 mln klientów.

Przemysł spożywczy

Polska marnuje potencjał bycia europejskim liderem w produkcji biometanu. Jak dotąd nie działa żadna taka instalacja

Biometan mógłby w przyszłości pokryć nawet połowę krajowego zapotrzebowania na paliwa gazowe oraz przyczynić się do wykreowania całego nowego łańcucha wartości w gospodarce. W Polsce potencjał produkcji tego gazu sięga nawet 16 mld m3 rocznie, przy czym realnie dostępne substraty do jego produkcji pozwalają na wytworzenie ok. 9 mld m3 biometanu rocznie – pokazuje nowy raport Polskiej Organizacji Biometanu. Eksperci wskazują, że Polska mogłaby się stać europejskim potentatem w produkcji tego gazu, ale jak dotąd nie działa jeszcze żadna taka instalacja.

Ochrona środowiska

Budownictwo powoli się zazielenia. Dziś podejmowane wysiłki przyniosą rezultaty ok. 2030 roku

Budownictwo, które jest jednym z sektorów mających największy wpływ na środowisko i klimat, kładzie coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój. Trendy w branży ukierunkowane na ten cel skupiają się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii oraz udoskonalaniu istniejących i tworzeniu nowych, inteligentnych materiałów budowlanych, które lepiej odpowiadają na wyzwania środowiskowe związane z efektywnością energetyczną czy jakością powietrza. – Wydaje mi się, że w okolicach 2030 roku powinniśmy już widzieć wyraźną zmianę. Natomiast pełne zrównoważenie, pełna cyrkularność to moim zdaniem najwcześniej 2040 rok – mówi Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.