Komunikaty PR

Inwestycja Lazur Park gotowa do użytku!

2021-12-17  |  12:00

Prace budowlane dotyczące realizacji inwestycji Lazur Park zostały zakończone. W ramach projektu powstało 36 mieszkań o powierzchniach mierzących od 27 mkw. do 58 mkw. Budynek, zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, zachwyca niezwykłym połączeniem nowoczesnej, wysokiej klasy architektury z wyjątkowym położeniem zaledwie 1 km od nadmorskich plaż. Kompleks uzyskał już zgodę na użytkowanie, a proces przekazywanie kluczy nowym właścicielom rozpoczął się 15 grudnia.

 

Lazur Park charakteryzuje się kameralnością i nowoczesną architekturą, w której przeważają duże przeszklenia zapewniające malowniczy widok na dziką przyrodę Wyspy Sobieszewskiej. Dodatkową przestrzeń do wypoczynku w otoczeniu natury stanowią także przynależące do każdego z lokali ogródki lub balkony.

 

W inwestycji powstały także naziemne miejsca postojowe, ogólnodostępne tereny wypoczynkowe ze starannie zaprojektowaną zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury. Mieszkańcy oraz goście Lazur Park będą mieli nieograniczony dostęp do wyjątkowej strefy rekreacyjnej obejmującej salę bilardowo-kinową z mnóstwem atrakcji, będącą idealnym miejscem do integracji i spędzania długich wieczorów.

Nieruchomość, ze względu na połączenie kameralnej i nowoczesnej zabudowy z bliskością nadbałtyckiej plaży i nabrzeża Martwej Wisły, stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla osób uwielbiających przebywanie w spokojnym otoczeniu zieleni. Wyspa Sobieszewska słynie z jednych z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu i jednocześnie jest ostoją dzikiej przyrody – na jej terenie znajdują się aż dwa rezerwaty: Ptasi Raj i Mewia Łacha. Co ważne, życie w sąsiedztwie natury nie oznacza rezygnacji z wygód miasta – dojazd samochodem do tętniącego życiem centrum Gdańska zajmuje jedyne 20 minut.

Generalnym wykonawcą inwestycji był Dekpol Budownictwo, a projekt opracowała pracownia Architonika – Projektowanie Architektoniczne Twardowski Marek.

 

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 5 ostatnich lokali. Więcej informacji nt. projektu znaleźć można na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/lazur-park/. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.