Komunikaty PR

Inwestycja Nowa Murowana 2 z nowymi postępami budowy.

2021-01-19  |  09:00

Nowa Murowana 2 w trakcie budowy: W budynku A wykonywane są prace elewacyjne po położeniu pokrycia dachowego oraz wstawieniu stolarki okiennej, natomiast w budynku B w następstwie położenia fundamentów, prace budowlane obejmują pierwszą kondygnację.

 

Inwestycja Nowa Murowana 2, stanowiąca jednocześnie już VII etap inwestycji deweloperskiej Nowa Murowana, jest budowana szybciej niż założono w harmonogramie. W budynku A ukończono stan surowy zamknięty: położono pokrycie dachowe oraz wstawiono stolarkę okienną. Aktualnie wykonywane są prace elewacyjne. Natomiast w budynku B po postawieniu fundamentów i ścian parteru, prace budowlane obejmują jego pierwszą kondygnację. Zakończenie budowy budynku A – lipiec 2021, a zakończenie budowy budynku B – październik 2021.

 

Oba etapy Nowej Murowanej 2 mają składać się finalnie z 62 lokali mieszkalnych, 26 mieszkań w budynku A oraz 36 mieszkań w budynku B. Będą one zlokalizowane na trzech kondygnacjach o metrażu rozpoczynającym się od 26 m kw. a kończącym na 72 m kw. z prywatnymi ogródkami na parterze, zaś na piętrze z przestronnymi balkonami. - Wiemy jak ważne jest wyjście naprzeciw oczekiwań przyszłych mieszkańców, dlatego tworzymy projekty o zróżnicowanych możliwościach. Duża rozpiętość powierzchni oraz wybór pomiędzy ogrodem a balkonem, pozwoli na zamieszkanie w miejscu, które będzie dostosowane do potrzeb każdego klienta. – podkreśla Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży inwestycji Nowa Murowana 2.

 

Lokalizacja, która przyciąga

Murowana Goślina to miejscowość satelicka, która zapewnia swoim mieszkańcom pełne zaplecze handlowo-usługowe, zakłady pracy, a także placówki medyczne i edukacyjne. W mieście znajduje się, leżąca niecałe 300 m od inwestycji, stacja kolejowa, dzięki której można w ponad 20 minut dojechać do Poznania. Ponadto w granicach gminy Murowana Goślina znajduje się rozległy Park Krajobrazowy ,,Puszcza Zielonka’’, oferujący wiele możliwości aktywnej rekreacji. - Różnorodność lokalizacji przyciąga coraz więcej osób. Połączenie dogodnego dojazdu do stolicy Wielkopolski z dostępnością wielu miejscowych udogodnień, skutkuje popularnością naszych projektów deweloperskich. Liczba zarezerwowanych i w konsekwencji sprzedanych lokali ciągle rośnie. Klienci decydują się na zakup mieszkania z wyprzedzeniem, co nas jako dewelopera bardzo cieszy. - podsumowuje Patrycja Pilarczyk.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Firma

Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.