Komunikaty PR

JAK UŁOŻYĆ KOSTKĘ PROSTOKĄTNĄ?

2021-07-24  |  01:00
Biuro prasowe

Kostka geometryczna stwarza okazje do stworzenia interesujących kompozycji w nawierzchni. Prosta forma w połączeniu z bogatą kolekcją wymiarów jest szansą na ciekawą aranżację.

 

Kostka prostokątna Milos to zestaw siedmiu detali różnej wielkości. Tak duży zbiór obejmuje kostki drobnowymiarowe ale również… płyty tarasowe. Prosta kostka w połączeniu z różnorodną wielkością uruchamia wyobraźnię. Zaskakujący efekt estetyczny będzie widoczny szczególnie na dużych powierzchniach (np. podjazd).

 

Prosta kostka została wzbogacona o pasującą do jej charakteru barwę i wykończenie powierzchni. Kostka gładka czy płukana? W przypadku Milos wybór zawsze będzie trafny. Kolory szary i grafitowy łączą prostotę i elegancję w wersji gładkiej i jako szlachetna kostka brukowa.

 

Kostka geometryczna dopasuje się równie dobrze do architektury tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Wkomponuje się też w naturalne elementy zieleni i przydomowego ogrodu.

 

 

Płyty / kostki MILOS

Wymiary: 25 x 15cm; 45 x 15cm; 52,5 x 15cm; 14 x 20cm; 27,5 x 20cm; 35 x 20cm; 45 x 20cm;

Wykończenie powierzchni: płukana, gładka

Kolorystyka: płukana (jasnoszary, grafit); gładka (szary, grafit)

Producent: Buszrem

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości OKAM organizuje Dni Otwarte Strefy PROGRESS w Łodzi Biuro prasowe
2024-05-21 | 15:30

OKAM organizuje Dni Otwarte Strefy PROGRESS w Łodzi

W dniach 24-26 maja 2024 r. na terenie inwestycji mieszkaniowej Strefa PROGRESS pomiędzy al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowską 217 w Łodzi odbędą się Dni Otwarte. OKAM przygotował Ofertę
Nieruchomości Krakowski rynek nieruchomości odżywa
2024-05-21 | 14:05

Krakowski rynek nieruchomości odżywa

Pierwszy kwartał 2024 r. to okres wyraźnego ożywienia na krakowskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Dostępnych jest na nim blisko 4 800 lokali, co oznacza najwyższą wartość od
Nieruchomości EXPERT LINE: nowość w ofercie Termet
2024-05-21 | 13:00

EXPERT LINE: nowość w ofercie Termet

Niedawno firma Termet wprowadziła do oferty moduł hydrauliczny T-BOX, przeznaczony do współpracy z pompami ciepła Termet Heat Gold oraz Termet Heat Platinum. Następnym krokiem,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Polskie samorządy chcą wdrażać rozwiązania z użyciem sztucznej inteligencji. Wyzwaniem jest brak świadomości, jak zacząć i gdzie można ją zastosować

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w biznesie zapoczątkowały już nowy etap rewolucji technologicznej, która nie ominie też sektora publicznego i samorządowego. Jej wdrożenie w urzędach może przynieść duże korzyści m.in. w postaci skrócenia czasu obsługi mieszkańców i odciążenia pracowników administracji, którzy będą w stanie poświęcić więcej czasu na bardziej wymagające zadania. Samorządy są mocno zainteresowane takimi rozwiązaniami, ale barierą wciąż pozostaje m.in. brak świadomości i wiedzy, jak rozpocząć proces ich wdrażania. – Drugą barierą jest strach przed tym, czy roboty zastąpią pracowników, którzy zostaną zwolnieni – podkreśla Tomasz Tybor, dyrektor ds. inteligentnej automatyzacji w Betacom.

Konsument

Organizacje społeczne przestrzegają przed wycofywaniem się z Zielonego Ładu. Koszty poniesie i rolnictwo, i całe społeczeństwo

W ubiegłym tygodniu 140 organizacji społecznych z całej Europy, również z Polski, wystosowało apel do unijnych instytucji przestrzegający przed skutkami odchodzenia od Zielonego Ładu. W ostatnich miesiącach Komisja Europejska zaczęła łagodzić niektóre wymogi, do czego przyczyniły się protesty rolników w krajach członkowskich. – Zielony Ład to nie tylko jest kwestia rolnictwa, ale sprawa nas wszystkich – przekonują ekolodzy. W ich opinii, jeśli nie zostaną podjęte konkretne działania, koszty zaniechań i zmiany klimatu zapłacą wszyscy – zarówno rolnicy, jak i społeczeństwo.

Transport

Polska walczy o utrzymanie pozycji hubu logistycznego w Europie. Będzie to możliwe dzięki inwestycjom w infrastrukturę transportową

Polska stała się już hubem logistyczno-transportowym w środkowej części Europy. Mamy  też dominującą pozycję w tranzycie Wschód – Zachód. Aby utrzymać tę pozycję, konieczne są jednak kolejne inwestycje. Będzie miało to kluczowe znaczenie już po zakończeniu wojny w Ukrainie. Zamknięcie tego etapu wojny i odbudowy Ukrainy, przy dofinansowaniu infrastruktury w Polsce, to duża szansa, aby nasz transport mógł faktycznie się stać pewnym ogniwem łączącym Zachód z Ukrainą – ocenia Przemysław Sekieta, dyrektor Działu Handlowego w Grupie SKAT.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.