Komunikaty PR

Kończy się pierwszy etap budowy Panattoni Arena w Goczałkowicach - Zdrój

2020-07-07  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie kończy pierwszy pełny sezon współpracy z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka. Niemal rok temu odbył się pierwszy trening podopiecznych wielokrotnego reprezentanta Polski na Panattoni Arena. Obiekt, który od sierpnia 2019 gości młodych adeptów futbolu, nieustannie się rozwija, a pierwszy etap budowy zbliża się ku końcowi. Kiedy sportowcy z Akademii udadzą się na zasłużone wakacje, prace przy Panattoni Arena będą trwać, aby jak najszybciej młodzi piłkarze mogli skorzystać ze wszystkich udogodnień i rozwijać się w jak najlepszym środowisku.

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka kończy swój pierwszy sezon, a zawodnicy wybierają się na miesięczną przerwę wakacyjną. Ostatnim akcentem tegorocznych rozgrywek był Turniej Pełen Pasji, który został rozegrany na Panattoni Arena. Obiekt gości drużyny juniorskie od samego początku istnienia Akademii, a infrastruktura jest nieustannie rozwijana. Nowoczesne boiska i budynki klubowe oraz zaangażowanie profesjonalistów – w tym samego Łukasza Piszczka, pełniącego rolę Prezesa Zarządu – pozwoliły stworzyć warunki, w których dzieci nie tylko odpowiednio się rozwijają, ale również czerpią ogromną radość z gry w piłkę nożną.

Panattoni od początku zaangażowało się w rozwój Akademii Łukasza Piszczka, stając się w marcu 2019 roku Partnerem Tytularnym Obiektów Fundacji. Trwająca od końca 2018 roku realizacja Panattoni Arena obejmuje przebudowę boisk, adaptację terenu rekreacyjnego wraz z budynkami szatni, odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz pomocniczego budynku technicznego na potrzeby działalności Akademii Piłkarskiej Łukasza Piszczka. Aktualnie dobiega końca pierwszy etap obejmujący: budynek szatniowy z całym zapleczem sanitarnym, szatniami, pomieszczeniami biurowymi, salkami fitness i odnowy biologicznej oraz dwa boiska piłkarskie (z nawierzchnią hybrydową i sztuczną) służące potrzebom działalności Akademii. Kolejny etap, na który złoży się trzecie boisko piłkarskie (pełnowymiarowe z nawierzchni hybrydowej), zakończy się do końca 2021 roku. Współpraca dewelopera z Fundacją Akademia Łukasza Piszczka pozwoli znacznie rozbudować infrastrukturę piłkarską w Goczałkowicach – Zdrój. Jest to istotne działanie dla sportowej aktywizacji dzieci, które w przyjaznym środowisku i na nowoczesnych obiektach rozwijają się chętniej i szybciej.

Jak komentuje Robert Dobrzycki, CEO Panattoni:„Panattoni Arena to inna realizacja niż obiekty magazynowe, czy przemysłowe, także ze względu na ostatecznych użytkowników. Tworzenie bazy treningowej dla młodych sportowców motywuje i niezmiernie cieszy. Fantastycznie być częścią ich rozwoju”.

Pierwszy sezon funkcjonowania Akademii BVB im. Łukasza Piszczka był czasem wytężonej pracy, nauki oraz wdrażania się w życie akademii, a wakacje będą doskonałym czasem do podsumowań i wyciągania wniosków. Dla Panattoni ponad rok współpracy z pasjonatami piłki nożnej, to nieustanny rozwój Panattoni Arena, ale też świadomość tworzenia czegoś większego – sportowej rodziny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Konkret PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.