Komunikaty PR

Kończy się pierwszy etap budowy Panattoni Arena w Goczałkowicach - Zdrój

2020-07-07  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie kończy pierwszy pełny sezon współpracy z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka. Niemal rok temu odbył się pierwszy trening podopiecznych wielokrotnego reprezentanta Polski na Panattoni Arena. Obiekt, który od sierpnia 2019 gości młodych adeptów futbolu, nieustannie się rozwija, a pierwszy etap budowy zbliża się ku końcowi. Kiedy sportowcy z Akademii udadzą się na zasłużone wakacje, prace przy Panattoni Arena będą trwać, aby jak najszybciej młodzi piłkarze mogli skorzystać ze wszystkich udogodnień i rozwijać się w jak najlepszym środowisku.

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka kończy swój pierwszy sezon, a zawodnicy wybierają się na miesięczną przerwę wakacyjną. Ostatnim akcentem tegorocznych rozgrywek był Turniej Pełen Pasji, który został rozegrany na Panattoni Arena. Obiekt gości drużyny juniorskie od samego początku istnienia Akademii, a infrastruktura jest nieustannie rozwijana. Nowoczesne boiska i budynki klubowe oraz zaangażowanie profesjonalistów – w tym samego Łukasza Piszczka, pełniącego rolę Prezesa Zarządu – pozwoliły stworzyć warunki, w których dzieci nie tylko odpowiednio się rozwijają, ale również czerpią ogromną radość z gry w piłkę nożną.

Panattoni od początku zaangażowało się w rozwój Akademii Łukasza Piszczka, stając się w marcu 2019 roku Partnerem Tytularnym Obiektów Fundacji. Trwająca od końca 2018 roku realizacja Panattoni Arena obejmuje przebudowę boisk, adaptację terenu rekreacyjnego wraz z budynkami szatni, odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz pomocniczego budynku technicznego na potrzeby działalności Akademii Piłkarskiej Łukasza Piszczka. Aktualnie dobiega końca pierwszy etap obejmujący: budynek szatniowy z całym zapleczem sanitarnym, szatniami, pomieszczeniami biurowymi, salkami fitness i odnowy biologicznej oraz dwa boiska piłkarskie (z nawierzchnią hybrydową i sztuczną) służące potrzebom działalności Akademii. Kolejny etap, na który złoży się trzecie boisko piłkarskie (pełnowymiarowe z nawierzchni hybrydowej), zakończy się do końca 2021 roku. Współpraca dewelopera z Fundacją Akademia Łukasza Piszczka pozwoli znacznie rozbudować infrastrukturę piłkarską w Goczałkowicach – Zdrój. Jest to istotne działanie dla sportowej aktywizacji dzieci, które w przyjaznym środowisku i na nowoczesnych obiektach rozwijają się chętniej i szybciej.

Jak komentuje Robert Dobrzycki, CEO Panattoni:„Panattoni Arena to inna realizacja niż obiekty magazynowe, czy przemysłowe, także ze względu na ostatecznych użytkowników. Tworzenie bazy treningowej dla młodych sportowców motywuje i niezmiernie cieszy. Fantastycznie być częścią ich rozwoju”.

Pierwszy sezon funkcjonowania Akademii BVB im. Łukasza Piszczka był czasem wytężonej pracy, nauki oraz wdrażania się w życie akademii, a wakacje będą doskonałym czasem do podsumowań i wyciągania wniosków. Dla Panattoni ponad rok współpracy z pasjonatami piłki nożnej, to nieustanny rozwój Panattoni Arena, ale też świadomość tworzenia czegoś większego – sportowej rodziny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Konkret PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.