Kolejna kondygnacja w inwestycji Quadro Development
W poznańskiej inwestycji, realizowanej przez Quadro Development można dostrzec kolejne postępy. U zbiegu ulic: Głównej i Smolnej w Poznaniu powstaje kameralny budynek wielorodzinny, a w nim 47 mieszkań o powierzchni od 29 do 89 m kw. Przyszli klienci mają do wyboru lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Aktualnie gotowe są mury już trzeciej kondygnacji mieszkalnej.
Inwestycja od Quadro Development znajduje się blisko kameralnego rynku o nazwie Rynek Wschodni i właśnie stąd pochodzi nazwa projektu mieszkaniowego. – Prace budowlane w naszej inwestycji są zaawansowane. W ostatnich dniach zakończono prace murarskie na trzeciej kondygnacji mieszkalnej. Dzięki temu mieszkania na parterze, a także I i II piętrze nabrały już realnych kształtów. Już za moment pracownicy będą wykonywać stropy i czwartą kondygnację, a docelowo będzie ich pięć. Inwestycja Rynek Wschodni będzie gotowa w drugiej połowie 2023 roku – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. W realizowanym budynku finalnie znajdzie się 47 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni, a ponad połowa znalazła swoich nabywców, więc warto pomyśleć o zakupie w najbliższym czasie. Ceny zaczynają się od 8900 zł brutto/ mkw. – Klienci mieli wybór od kawalerek o powierzchni 29 mkw., przez 2- i 3-pokojowe, kompaktowe mieszkanie, aż do powierzchni nawet 89 mkw. Wiele z lokali mieszkalnych ma duży potencjał inwestycyjny i część z nich w tym celu została zakupiona. Choć realizujemy nasz projekt w trudniejszej rzeczywistości, to cieszymy się, że spotyka się z dobrym odbiorem i uznaniem – podkreśla nasz rozmówca. Warto podkreślić, że do mieszkań na parterze będą dostępne ogródki, a do tych na piętrze – balkony i tarasy, nawet do 36 mkw., co jest przestrzenią wyjątkową w budownictwie wielorodzinnym.
Realizowana przez Quadro Development inwestycja posiada też dodatkowe udogodnienia, pozwalające na nowoczesne, komfortowe korzystanie z mieszkania, jak i części wspólnych. Cichobieżna, bezpieczna winda, podziemna hala garażowa na 31 aut, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich to elementy, które docenią klienci dewelopera. Sporo atutów ma też miejsce, gdzie inwestycja powstaje. W bezpośrednim sąsiedztwie są dyskonty spożywcze, placówka Poczty Polskiej, a także tereny rekreacyjne (trasa rowerowa Wartostrada i zrewitalizowany Park im. Ks. T. Kirschke), szczególnie zyskujące na atrakcyjności wiosną oraz latem.
Wybierając mieszkanie od dewelopera i przymierzając się do jego zakupu, warto uwagę nie tylko na takie aspekty, jak oferta czy lokalizacja, ale też markę dewelopera. Warto zaufać tylko sprawdzonemu inwestorowi. Quadro Development to marka, która z sukcesem zakończyła projekty o nazwach Sielska 14 i Bosa 7 na poznańskim Grunwaldzie, czy Rezydencja Winiary i Piątkowska 103 na Winiarach, a jednocześnie w pobliżu Winograd w Poznaniu. – Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, ponadto do dyspozycji jest także współpracujący z naszym biurem sprzedaży ekspert finansowy, który może udzielić wszelkich informacji związanych z kredytem hipotecznym – podsumowuje Marek Smogór z Quadro Development.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.