Komunikaty PR

Koniec prac budowlanych w Hanza Tower w Szczecinie

2021-10-25  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Żarska
Drawbridge Media

ul. Nowogrodzka 10 lok. 6
00-511 Warszawa
k.zarska|drawbridge.pl| |k.zarska|drawbridge.pl
601 888 957
www.jwc.pl

Najwyższy budynek mieszkalno-biurowo-komercyjny w Szczecinie, Hanza Tower ukończony, czeka na pozwolenie na użytkowanie.

- Zakończyliśmy prace budowlane. Przed nami odbiory Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego – mówi Paweł Pluto, Kierownik Budowy Hanza Tower.

Hanza Tower to 27 kondygnacji naziemnych, blisko 500 luksusowych apartamentów, 3 tys. metrów kw. biur, 6 tys. m kw. powierzchni handlowo-usługowej i 3 kondygnacje garażowe. 1 tys. m kw. zajmuje w budynku Fitness & SPA, które jest centralnym punktem pierwszego piętra budynku. Jest tu basen ze świetlikiem i towarzyszący mu kompleks saun do użytku mieszkańców Hanza Tower. Na ostatniej kondygnacji, na wysokości 100 metrów, jest taras widokowy. Budynek obsługuje 12 wind osobowych i 1 winda samochodowa.

Do kupienia zostały już ostatnie apartamenty o dużych metrażach, od ok. 80 do 221 m kw., znajdujące się na najwyższych piętrach budynku, skąd roztacza się piękny widok na panoramę miasta. Przestrzenie biurowe znajdują się na piętrach od drugiego do piątego. Powierzchnie od 113 do 149 m kw. i większe - ok. 630 m kw., które można dowolnie przekształcać, łączyć lub dzielić według potrzeb.

- Obiekt jest częściowo skomercjalizowany, ale zostały jeszcze atrakcyjne lokale, jak na przykład te nadające się na salon samochodowy na drugim i trzecim piętrze. Mają po 800 m kw. i w każdym znajduje się winda samochodowa. Albo idealny na przychodnię lekarską, znajdujący się na pierwszym piętrze, lokal o powierzchni prawie 344 m kw. Mamy nawet projekt aranżacji małej przychodni. Lokal na pierwszym piętrze, o powierzchni prawie 530 m kw., ma wydzielone zaplecze kuchenne, szatnie - będzie odpowiedni na lokal gastronomiczny - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction S.A.

Lokale na parterze zostały zaprojektowane tak, by były dostępne dla klientów z ulicy. Na trzech piętrach podziemnych usytułowany jest parking na 403 samochody i 120 rowerów.

 

Budynek Hanza Tower jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Szczecina. Można tu dogodnie dojechać środkami komunikacji miejskiej z każdej strony miasta.  

Jeszcze w  tym roku planujemy uroczyste otwarcie budynku - kończy Małgorzata Ostrowska.

***

J.W. Construction jest jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych. W ciągu 28 lat zbudował ponad 32,8 tys. lokali i 570 domów w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie. Aktywny jest także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój, Hotelu Dana w Szczecinie i aparthotelu Varsovia Apartamenty Kasprzaka oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Drawbridge Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem? Biuro prasowe
2024-07-26 | 11:00

Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem?

Do tej pory Polacy mogli skorzystać z trzech programów dopłat kredytowych: Rodzina na Swoim, Mieszkanie dla Młodych oraz Bezpieczny Kredyt 2%. Na horyzoncie pojawia się program Kredyt
Nieruchomości CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland
2024-07-25 | 12:00

CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland

  Marka CCC kontynuuje współpracę z trzema centrami handlowymi z portfolio Greenman Poland – Nowymi Czyżynami w Krakowie, Nowymi Bielawami w Toruniu i Nową Górną w
Nieruchomości Warsaw office market in the process of adaptation
2024-07-25 | 01:00

Warsaw office market in the process of adaptation

Stable demand, low supply of new offices, and few vacancies—this briefly describes the current situation in the Warsaw market Just under 11 per cent of the office space resources in

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Trzynaście państw UE wytwarza już więcej energii z OZE niż z paliw kopalnych. Polska jeszcze nie, ale też bije rekordy w zielonej energii

30 do 27 proc. – tak wyglądał w UE w I połowie br. udział energii z odnawialnych źródeł versus z paliw kopalnych. To oznacza, że po raz pierwszy w historii mieliśmy na Starym Kontynencie więcej zielonej energii. Takim osiągnięciem może się już pochwalić prawie połowa państw członkowskich. W Polsce – po bardzo dynamicznym wzroście produkcji energii słonecznej – udział OZE sięga już ok. 30 proc., a węgla spada poniżej 60 proc. Mimo znaczących postępów w ostatnich dwóch latach wciąż wiele aspektów zielonej transformacji w kraju wymaga poprawy. Motywacją do przyspieszenia zmian są korzyści finansowe – na rachunkach za prąd – oraz środowiskowe.

Sport

Siatkówka z coraz większym wsparciem sponsorów. Największe firmy inwestują nie tylko w drużyny narodowe, ale i ligowe kluby

Polska liga siatkówki jest jednym z chętniej oglądanych w Polsce wydarzeń sportowych. W ubiegłym sezonie spotkania w fazie zasadniczej przyciągnęły do hal ponad pół miliona osób, a średnia oglądalność meczów ligowych wzrosła do ponad 84 tys. Sukcesy sportowe i zainteresowanie widzów przekładają się na coraz większe zaangażowanie sponsorów, także w siatkówkę ligową. Stołeczny zespół siatkarzy Projekt Warszawa pozyskał nowego sponsora tytularnego – została nim PGE Polska Grupa Energetyczna.

Infrastruktura

Na budowę sieci światłowodowych w Polsce trafi z UE niespełna 7 mld zł. Inwestycje może jednak zahamować biurokracja

W Polsce światłowód ma już blisko połowa z 9,5 mln użytkowników internetu stacjonarnego, a ta technologia szybko zyskuje na popularności – w ubiegłym roku zwiększyła swój udział w rynku o 10 proc. – Środki unijne przeznaczone na dobudowanie sieci światłowodowych w Polsce to w tej chwili w sumie 6–7 mld zł – zauważa Jacek Wiśniewski, prezes zarządu Nexery. Jak wskazuje, w praktyce zagospodarowanie tych pieniędzy może być jednak problematyczne ze względu na biurokrację, brak koordynacji między różnymi urzędami i resortami oraz krótki czas, jaki pozostał na ich wydatkowanie.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.