Kreator Dom Invest sprzedaje apartamenty inwestycji Bliska Residence w Warszawie
Inwestycja to oryginalny budynek na warszawskiej Pradze, który zostanie zlokalizowany przy ul. Bliskiej 17, w pobliżu Parku Skaryszewskiego od strony jeziorka Kamionkowskiego. Projekt wpisuje się w klimat Pragi - modnej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.
Bliska Residence to 196 nowoczesnych, wygodnych 1- i 2-pokojowych apartamentów o powierzchni od 20 do 35 mkw. - wszystkie lokale będą klimatyzowane. Istnieje również opcjonalna możliwość skorzystania z renomowanego administratora dla wynajętych lokali (włącznie z recepcją w budynku).
Duże inwestycje, jak Soho Factory, Port Praski, plaże nad Wisłą z widokiem na Starówkę, Centrum Kreatywności Targowa czy odrestaurowane centrum handlowo-konferencyjne „Koneser” oferują eventy, jedzenie, modę, design, czy sztukę tworząc na Pradze wyjątkową przestrzeń miejską z niepowtarzalną atmosferą przyciągającą coraz więcej inwestorów. Dzielnica stała się od kilku lat atrakcją turystyczną, znaną również zagranicą i zyskującą na popularności.
Praga to także dobrze skomunikowana baza mieszkaniowa dla wielu młodych ludzi, w tym studentów znajdujących się tam uczelni wyższych. Nowoczesne apartamentowce, wpisujące się w klimat ceglanych murów i starych kamienic, podobają się wielu warszawiakom. W okresie letnim na Ząbkowskiej zamknięty jest ruch samochodowy, co sprzyja spacerom, kiermaszom i licznym straganom, a nawet grze w ping-ponga. Praga zaskakuje otwartością, a restauracje z ogródkami na Ząbkowskiej zachęcają warszawiaków do spędzenia w nich leniwego popołudnia.
Inwestycja to doskonała i bezpieczna propozycja skierowana dla osób zainteresowanych ulokowaniem środków na rynku nieruchomości. W tej chwili sprzedaliśmy blisko 10% ze 196 mikro-apartamentów, a kolejnych 20% jest już zarezerwowanych. To też trafny wybór dla osób szukających niedrogiej opcji mieszkaniowej, zamiast wynajmowania. Lokal można w miarę potrzeb sprzedać, zamienić na większy lub wynająć - mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest.
Estymacja ceny metra kwadratowego w tym modnym apartamentowcu zaczyna się od 10.975 zł.+VAT. Inwestorzy dodatkowo mają możliwość całkowitego odliczenia 23% VAT.
Więcej informacji na stronie https://bliskaresidence.pl/
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.