Kup własne, zamiast wynajmować – 245 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych
Wielu Polaków, zwłaszcza młodych, stoi przed dylematem – kupować własne mieszkanie czy decydować się na wynajem? Choć zakup nieruchomości wiąże się z szeregiem zobowiązań, to jednak w perspektywie długoterminowej jest korzystniejszy. Wie o tym doskonale Grupa Murapol, czołowy deweloper na polskim rynku, dlatego w ramach nowej kampanii promocyjnej stawia do dyspozycji klientów 245 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w 12 miastach. Co można zyskać decydując się na zakup lokalu z październikowej oferty?
Nowa promocja Grupy Murapol to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w końcu zamieszkać we własnym M. To również dobra okazja do ulokowania zgromadzonego kapitału poprzez zakup apartamentu inwestycyjnego. Październikowa oferta promocyjna dewelopera obejmuje aż 245 lokali w 19 inwestycjach w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu i Tychach. W ramach pakietu bonusów można otrzymać w cenie mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego m.in. rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Warto wybrać lokal z promocyjnej puli, bo wartości pakietów bonusów sięgają nawet 122 tys. zł!
Dodatkowo, wsparcie w finansowaniu nieruchomości umożliwia wprowadzony w lipcu br. program Bezpieczny Kredyt 2% oraz możliwość połączenia go z innym programem – Mieszkanie bez wkładu własnego. To ciekawa opcja dla osób, które posiadają zdolność kredytową, ale nie mają środków na wkład własny. W październikowej ofercie Grupy Murapol większość lokali spełnia kryteria programu Bezpieczny Kredyt 2%, a wybrane z nich także programu Mieszkanie bez wkładu własnego.
- Wynajem lokalu daje dużą swobodę, gwarantuje np. możliwość zmiany pracy lub miejsca zamieszkania w dowolnym momencie. Jednakże w ostatnich latach na rynku nieruchomości można zaobserwować wzrost cen najmu – jeśli podsumujemy wszystkie comiesięczne koszty, to może okazać się, że podobną kwotę przeznaczymy na spłatę raty kredytu hipotecznego. W tym przypadku mamy jednak świadomość, że w przyszłości mieszkanie będzie w pełni nasze. Dla osób posiadających oszczędności dobrą opcją jest też zakup apartamentu inwestycyjnego z myślą o jego późniejszym wynajmie. Zarówno kompaktowe mieszkania na własne potrzeby, jak i apartamenty inwestycyjne w atrakcyjnych lokalizacjach można znaleźć w naszej ofercie promocyjnej. Warto dodać, że większość lokali z październikowej puli spełnia kryteria programu Bezpieczny Kredyt 2%, a wybrane z nich także programu Mieszkanie bez wkładu własnego, co może okazać się cennym wsparciem w finansowaniu pierwszego, własnego M – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Kampania trwa do końca miesiąca, jednak już dziś warto poznać listę lokali objętych promocją, wypełniając formularz na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Kolejne 9 mld zł trafi na budowę i modernizację sieci energetycznych. Inwestycje pomogą wyeliminować ryzyko blackoutu
Modernizacja i cyfryzacja sieci to dziś jeden z priorytetów spółek energetycznych w Polsce. Inwestycje te wzmacniają odporność systemu elektroenergetycznego i ograniczają ryzyko blackoutu, analogicznego do tego, który niedawno miał miejsce w Hiszpanii, ale też umożliwiają przyłączenie większej ilości zielonych źródeł energii. Enea pozyskała właśnie niskooprocentowaną pożyczkę w ramach KPO w wysokości 9 mld zł, które przeznaczy na budowę i modernizację sieci w północnej i zachodniej Polsce.
Rolnictwo
Gminne komisje szacują już straty w uprawach spowodowane przez majowe przymrozki. Najbardziej poszkodowani są sadownicy

W maju przygruntowe przymrozki pojawiły się na terenie niemal całego kraju. W niektórych miejscach temperatura obniżała się nawet do kilku stopni na minusie. Straty w rolnictwie i sadownictwie są bardzo duże, w niektórych regionach kraju sięgają nawet 90 proc. Ucierpiały nie tylko owoce i zboża, ale też część warzyw. Trwają już przygotowania naborów dla rolników, którzy ponieśli straty w wyniku przymrozków.
Polityka
Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Temat ochrony zdrowia na drugim planie

Zdaniem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej temat ochrony zdrowia w kampanii prezydenckiej, prowadzonej przed I turą wyborów, zszedł na dalszy plan. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce nie podawali – poza tematem składki zdrowotnej – w tym obszarze konkretów, a skupili się na kampanijnych ogólnikach i zapewnieniach. Zabrakło poruszenia wielu ważnych kwestii dotyczących m.in. przyszłości zawodów medycznych, kształcenia lekarzy, walki z agresją wobec medyków czy pomysłów na skrócenie kolejek do specjalistów i poprawy finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.