Mieszkania w Enklawie Winogrady – gotowe do zamieszkania!
Budowa inwestycji Enklawy Winogrady w Poznaniu została zakończona, dzięki temu większość nabywców w styczniu odebrało klucze do swoich mieszkań. Aktualnie trwają już ostatnie odbiory. W jednym z budynków deweloper przygotował nowe biuro sprzedaży, w którym klienci będą mogli nabyć gotowe do odbioru - lokale mieszkalne.
Budowa inwestycji Enklawy Winogrady została zakończona, podobnie jak otoczenie całego osiedla, zgodnie z założonym harmonogramem. – Dotrzymanie terminów i wszelkich zobowiązań wobec nabywców jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że wszystko przebiegło i przebiega zgodnie z planem. Aktualnie przygotowujemy się do aktów przeniesienia własności na klientów. Spotkania w kancelarii odbędą się na przełomie lutego i marca – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. W ramach tego projektu powstały 3 budynki wielorodzinne - A, B oraz C. Pierwszy, trójkondygnacyjny, składa się z 18 mieszkań, zaś dwa ostatnie zawierają po 51 mieszkań usytuowanych na pięciu kondygnacjach. Dla przyszłych mieszkańców wybudowane zostały również 4 podziemne hale garażowe ze 134 miejscami postojowymi łącznie. Natomiast na parkingu naziemnym możliwych do zaparkowania będzie 58 samochodów.
- Jako deweloper zadbaliśmy, aby wszelkie prace budowlane zakończyły się zgodnie z harmonogramem. To świetna wiadomość dla każdego, kto chce rozpocząć nowy rok od zmian. Natomiast klientom, którzy już nabyli swoje mieszkania, sukcesywnie od początku stycznia przekazywaliśmy klucze. Teraz z pewnością przyjdzie czas na wykończenie wnętrz lokali. Dziękujemy za zaufanie i życzymy wszystkim naszym mieszkańcom powodzenia - powiedział inwestor osiedla, Krystian Cebulski. Trwają dosłownie ostatnie odbiory, które w najbliższych dniach również zostaną zakończone.
Enklawa Winogrady to nie tylko budynki mieszkalne, ale także zielony dziedziniec z ławkami, aż 3 rowerownie, a od wiosny gotowy będzie także plac zabaw dla dzieci. Inwestycja położona jest na poznańskich Winogradach u zbiegu ulic: Czarnej Roli i Pasterskiej. To miejsce gwarantuje dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, placówek edukacyjnych oraz parków: Gagarina i Szelągowskiego, a także Cytadeli. W kilkanaście minut można dotrzeć też nad Jezioro Rusałka lub Sołacz.
Oprócz mieszkań, które w większości zostały oddane do rąk klientów, inwestycja oferuje jeszcze ostatnie do nabycia, gotowe do odbioru, lokale mieszkalne, położone na różnych kondygnacjach budynków B i C. W ich skład wchodzą mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. We wnętrzu pomieszczeń znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Zależnie od metrażu, który mieści się między 56 a 77 m. kw. w środku są 1 lub 2 pokoje – Wciąż oferujemy klasyczne rozwiązania, funkcjonalne układy, które pozwalają na swobodną aranżację wnętrz, tworząc wiele ciekawych możliwości - dodał Krystian Cebulski.
W jednym z budynków deweloper przygotował biuro sprzedaży, w którym klienci będą mogli poznać ofertę, zarezerwować oraz nabyć wolne jeszcze mieszkania. - Nowe biuro pozwoli nam na przyjemniejszy kontakt z klientami, którzy oczekują rzetelnej obsługi w profesjonalnych warunkach. Spotkania są możliwe, po uprzednim umówieniu się. Rzecz jasna dotrzymujemy wszelkich zasad higieny, ze względu na trwającą pandemię i obowiązujące obostrzenia. - podsumował Krystian Cebulski.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.