Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol – można oszczędzić blisko 50 tys. zł
Mieszkania w promocji można rezerwować zdalnie lub w biurach sprzedaży dewelopera, które zyskały dodatkową ochronę przed Covid 19. Akcja potrwa do 28 listopada.
Mieszkaniowy Black Week to propozycja Grupy Murapol wpisująca się w tradycyjny okres listopadowych okazji. W tym roku ogólnopolski deweloper przygotował akcję, w ramach której 200 mieszkań z jego oferty dostępnych jest w promocji cenowej. Rabat obejmuje duży wybór lokali o zróżnicowanych układach i metrażach w 13 polskich miastach, pozwalając zaoszczędzić nawet blisko 50 tys. zł przy jednej transakcji.
Najwięcej zyskają klienci, którzy wybiorą mieszkania oferowane w pakietach z zewnętrznymi miejscami postojowymi – jednym lub dwoma. Dodatkowo do wybranych lokali Grupa Murapol dodaje bezpłatnie system smart home w wersji premium, technologii automatyki mieszkaniowej pozwalającej na pełną kontrolę oświetlenia, gniazd elektrycznych, ogrzewania i zaworów wody w mieszkaniu z poziomu aplikacji mobilnej lub panelu zainstalowanego na ścianie. Rozwiązanie gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i oszczędność zużycia mediów nawet do 23 proc. w skali roku.
Aby poznać listę mieszkań objętych promocją podczas Black Week wystarczy wejść na stronę internetową dewelopera i wypełnić formularz kontaktowy, aby na podany adres e-mail otrzymać taki wykaz.
Z oferty Black Week będzie można skorzystać do 28 listopada, rezerwując mieszkanie zarówno online, jak i stacjonarnie. Klientom zainteresowanym pierwszą z opcji deweloper zapewnia możliwość przeprowadzenia wideo-rozmowy z doradcą oraz zdalnego zawarcia umowy rezerwacyjnej. Nabywców preferujących kontakt osobisty zaprasza do umówienia wizyty w biurach sprzedaży, które zostały wyposażone w dodatkowe rozwiązania zwiększające poziom ochrony przed Covid 19. W każdym pomieszczeniu, w którym odbywają się spotkania pojawiły się nowoczesne oczyszczacze powietrza wyposażone w jonizatory i filtry HEPA eliminujące ponad 90 proc. cząsteczek koronawirusa. Przy wejściach zainstalowano bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk z wbudowanym termometrem i detektorem sygnalizującym podwyższoną temperaturę ciała.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.