Komunikaty PR

Mieszkaniowy Dzień Otwarty w Grupie Murapol – dobry moment na zakup lokalu

2023-11-17  |  11:00
Biuro prasowe

Listopadowa promocja Grupy Murapol – Mieszkaniowe Black Weeks – to świetna okazja, by spełnić marzenie o własnym M, jak i atrakcyjnie ulokować oszczędności w nieruchomościach. Z myślą o osobach, które chciałyby porozmawiać na temat aktualnej oferty promocyjnej, już w najbliższą sobotę deweloper organizuje Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Dodatkową atrakcją dla osób odwiedzających tego dnia biura sprzedaży w Gdańsku i Łodzi będzie wizyta ambasadora Grupy Murapol - Andrzej Bargiel, znanego na całym świecie skialpinistę.

Nieruchomości to od lat jedna z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału, niezależnie czy to zakup mieszkania na własne potrzeby, czy też w celach inwestycyjnych. Zamieszkanie „na swoim” daje poczucie bezpieczeństwa, a nabycie lokalu na wynajem zapewnia dodatkowy dochód, jak i ochronę przed utratą wartości pieniądza w czasie. Listopad to czas atrakcyjnych okazji zakupowych, również tych na rynku nieruchomości. Gdzie zatem szukać ciekawych ofert? Warto zwrócić uwagę na aktualną promocję Grupy Murapol w 14 miastach w Polsce.

- W ramach Mieszkaniowych Black Weeks oferujemy 222 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów o wartości nawet 122 tys. zł – do każdego lokalu dołączamy m.in. rabat, nawet dwa miejsca postojowe, smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty źródła dochodu. W listopadowej puli znajdują się nieruchomości gotowe do odbioru, co pozwala na szybką finalizację transakcji. Ponadto, niemal wszystkie lokale objęte promocją spełniają kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, a część z nich także Mieszkania bez wkładu własnego – to doskonała okazja, by spełnić marzenie o posiadaniu własnych czterech kątów. Wiemy, że zakup pierwszego M to wyzwanie dla wielu osób, dlatego serdecznie zapraszamy na Mieszkaniowy Dzień Otwarty wszystkich stojących przed tą ważną decyzją – nasi doradcy z pewnością pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Mieszkaniowy Dzień Otwarty odbędzie się 18 listopada w biurach sprzedaży dewelopera w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i Wrocławiu. Fanów górskich wypraw i sportów ekstremalnych ucieszy też wiadomość, że tego dnia biura przy ul. Siennickiej 5 w Gdańsku (godz. 9.00-11.00) oraz przy ul. Wróblewskiego 21 w Łodzi (godz. 15.00-17.00) odwiedzi Ambasador Grupy Murapol – Andrzej Bargiel. Będzie to niepowtarzalna okazja  do zrobienia wspólnych zdjęć i rozmowy z tym słynnym narciarzem wysokogórskim. Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 9:00 do 14:00, z wyjątkiem oddziału przy ul. Wróblewskiego w Łodzi, który będzie otwarty tego dnia do godz. 17:00.

Aby poznać pulę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych listopadową promocją wystarczy wejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz kontaktowy.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku

Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE

Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.

Prawo

Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna

Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.

Konsument

Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania

Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.