Nadolnik w Poznaniu. Lokalizacja z wieloma atutami
Wybierając nieruchomość, zarówno klient indywidualny, jak i inwestycyjny, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na lokalizację. Dziś każdy lokator ceni sobie dostęp do komunikacji miejskiej, centrów handlowych, miejsc pracy, czy terenów zielonych. – Myśląc o nowym projekcie, zawsze bierzemy pod uwagę wygodę klientów. To dla naszego zespołu priorytet, podobnie jak stworzenie na miejscu inwestycji dodatkowych udogodnień – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner w Poznaniu. Deweloper realizuje II etap kompleksu Nadolnik Compact Apartments.
W pobliżu poznańskiej Śródki, a konkretnie przy ulicy Nadolnik znajduje się inwestycja deweloperska Nadolnik Compact Apartments. W ramach tego przedsięwzięcia powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 mkw. Czym wyróżniają się tego typu lokale? W każdym z nich znajduje się łazienka, aneks kuchenny, a także przestrzeń dzienna, idealna do wypoczynku lub pracy zdalnej. Tego typu inwestycje powstają głównie w dużych miastach, gdzie znajduje się sporo uczelni wyższych, dużych zakładów pracy. - Smart apartament będzie przystępną propozycją dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, jako pierwsza nieruchomość. To także produkt skrojony na potrzeby klienta inwestycyjnego, ponieważ nabywca może lokal wynająć z pewną stopą zwrotu z inwestycji, chociażby studentom, czy osobom będącym w Poznaniu głównie ze względu na pracę – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. – W ostatnim czasie zauważyliśmy zainteresowanie smart apartamentami ze strony firm, których przedstawiciele, np. kadra menedżerska, często podróżują do Poznania. Zakup lokalu przy Nadolniku to wygodne rozwiązanie i równoważy się finansowo. Nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje czy opłaty, zapewniona jest niezależność oraz spokój - dodaje Karolina Skrzypek.
Nadolnik Compact Apartments jest przyjaznym rozwiązaniem dla wielu osób, poszukujących własnej przestrzeni, dzięki optymalnej lokalizacji. – Przygotowując projekt inwestycji, mocno zwracaliśmy na ten aspekt uwagę. Oszczędność czasu to dla przyszłych lokatorów kwestia kluczowa. Z ulicy Nadolnik w Poznaniu dotrzemy do Ronda Śródka w kilka chwil, a stamtąd dojedziemy transportem publicznym w każde miejsce w stolicy Wielkopolski. Do dyspozycji jest też przystanek autobusowy przy ulicy Głównej, oddalony o 3 minuty spacerem – wyjaśnia Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.
Osoby, które skupiają się na ambicjach zawodowych lub naukowych, z pewnością docenią lokalizację inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Dosłownie 9 minut od Nadolnika znajduje się kompleks biznesowy przy ul. Katowickiej, blisko Jeziora Maltańskiego, a tam swoje biura mają międzynarodowe firmy, reprezentujące w zasadzie całe spektrum branż. Z kolei studenci zauważą, że z Nadolnika można łatwo dojechać na Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS, czy UAM. Co warte podkreślenia, dla każdej z tych grup ważne jest sąsiedztwo przyrody oraz terenów rekreacyjnych, co inwestycja Grupy Partner zapewnia. Tuż obok realizowanego przedsięwzięcia znajduje się Park Ks. Tadeusza Kirschke, niedawno zrewitalizowany. Warto skorzystać także z pobliskiej Wartostrady, czyli najpopularniejszej obecnie trasy rowerowej przy Warcie i Cybinie.
Odpowiednia lokalizacja, przystępna cenowo propozycja (smart apartament o powierzchni 19 mkw. kosztuje od 130 tys. zł netto) trafiają w oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. – Z taką ideą tworzymy kompleks Nadolnik Compact Apartments. Projekt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, zarówno pod kątem lokalizacji, jak i wielu oferowanych dodatkowych udogodnień. W I etapie, który został już zrealizowany, 213 lokali zostało sprzedanych. Z kolei w II części inwestycji, gdzie znajdą się finalnie 224 smart apartamenty, ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców – informuje przedstawiciel dewelopera. Warto podkreślić, że całość będzie liczyć ponad 1000 smart apartamentów i powstaną również liczne udogodnienia - podziemna hala garażowa, boxy rowerowe, miejsca rekreacji, zaplecze handlowo-usługowe. Oznacza to, że inwestycja zostanie przygotowana kompleksowo. Ponadto deweloper Grupa Partner realizuje osiedle mieszkaniowe Śródka OdNowa 2. Przy ulicy Bernata w Poznaniu powstaje budynek wielorodzinny z 83 lokalami. Niemal wszystkie zostały sprzedane, a na jesień zostaną przekazane klucze nabywcom.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.