Komunikaty PR

Nadolnik w Poznaniu. Lokalizacja z wieloma atutami

2021-07-29  |  17:00
Biuro prasowe

Wybierając nieruchomość, zarówno klient indywidualny, jak i inwestycyjny, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na lokalizację. Dziś każdy lokator ceni sobie dostęp do komunikacji miejskiej, centrów handlowych, miejsc pracy, czy terenów zielonych. – Myśląc o nowym projekcie, zawsze bierzemy pod uwagę wygodę klientów. To dla naszego zespołu priorytet, podobnie jak stworzenie na miejscu inwestycji dodatkowych udogodnień – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner w Poznaniu. Deweloper realizuje II etap kompleksu Nadolnik Compact Apartments.

 

W pobliżu poznańskiej Śródki, a konkretnie przy ulicy Nadolnik znajduje się inwestycja deweloperska Nadolnik Compact Apartments. W ramach tego przedsięwzięcia powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 mkw. Czym wyróżniają się tego typu lokale? W każdym z nich znajduje się łazienka, aneks kuchenny, a także przestrzeń dzienna, idealna do wypoczynku lub pracy zdalnej. Tego typu inwestycje powstają głównie w dużych miastach, gdzie znajduje się sporo uczelni wyższych, dużych zakładów pracy. - Smart apartament będzie przystępną propozycją dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, jako pierwsza nieruchomość. To także produkt skrojony na potrzeby klienta inwestycyjnego, ponieważ nabywca może lokal wynająć z pewną stopą zwrotu z inwestycji, chociażby studentom, czy osobom będącym w Poznaniu głównie ze względu na pracę – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. – W ostatnim czasie zauważyliśmy zainteresowanie smart apartamentami ze strony firm, których przedstawiciele, np. kadra menedżerska, często podróżują do Poznania. Zakup lokalu przy Nadolniku to wygodne rozwiązanie i równoważy się finansowo. Nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje czy opłaty, zapewniona jest niezależność oraz spokój - dodaje Karolina Skrzypek.

Nadolnik Compact Apartments jest przyjaznym rozwiązaniem dla wielu osób, poszukujących własnej przestrzeni, dzięki optymalnej lokalizacji. – Przygotowując projekt inwestycji, mocno zwracaliśmy na ten aspekt uwagę. Oszczędność czasu to dla przyszłych lokatorów kwestia kluczowa. Z ulicy Nadolnik w Poznaniu dotrzemy do Ronda Śródka w kilka chwil, a stamtąd dojedziemy transportem publicznym w każde miejsce w stolicy Wielkopolski. Do dyspozycji jest też przystanek autobusowy przy ulicy Głównej, oddalony o 3 minuty spacerem – wyjaśnia Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Osoby, które skupiają się na ambicjach zawodowych lub naukowych, z pewnością docenią lokalizację inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Dosłownie 9 minut od Nadolnika znajduje się kompleks biznesowy przy ul. Katowickiej, blisko Jeziora Maltańskiego, a tam swoje biura mają międzynarodowe firmy, reprezentujące w zasadzie całe spektrum branż. Z kolei studenci zauważą, że z Nadolnika można łatwo dojechać na Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS, czy UAM. Co warte podkreślenia, dla każdej z tych grup ważne jest sąsiedztwo przyrody oraz terenów rekreacyjnych, co inwestycja Grupy Partner zapewnia. Tuż obok realizowanego przedsięwzięcia znajduje się Park Ks. Tadeusza Kirschke, niedawno zrewitalizowany. Warto skorzystać także z pobliskiej Wartostrady, czyli najpopularniejszej obecnie trasy rowerowej przy Warcie i Cybinie.

Odpowiednia lokalizacja, przystępna cenowo propozycja (smart apartament o powierzchni 19 mkw. kosztuje od 130 tys. zł netto) trafiają w oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. – Z taką ideą tworzymy kompleks Nadolnik Compact Apartments. Projekt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, zarówno pod kątem lokalizacji, jak i wielu oferowanych dodatkowych udogodnień. W I etapie, który został już zrealizowany, 213 lokali zostało sprzedanych. Z kolei w II części inwestycji, gdzie znajdą się finalnie 224 smart apartamenty, ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców – informuje przedstawiciel dewelopera. Warto podkreślić, że całość będzie liczyć ponad 1000 smart apartamentów i powstaną również liczne udogodnienia - podziemna hala garażowa, boxy rowerowe, miejsca rekreacji, zaplecze handlowo-usługowe. Oznacza to, że inwestycja zostanie przygotowana kompleksowo. Ponadto deweloper Grupa Partner realizuje osiedle mieszkaniowe Śródka OdNowa 2. Przy ulicy Bernata w Poznaniu powstaje budynek wielorodzinny z 83 lokalami. Niemal wszystkie zostały sprzedane, a na jesień zostaną przekazane klucze nabywcom.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Który dom dla rodziny będzie najbardziej funkcjonalny? Biuro prasowe
2021-09-21 | 13:30

Który dom dla rodziny będzie najbardziej funkcjonalny?

Dom w zabudowie bliźniaczej, z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami z pewnością lepiej odpowiada na potrzeby dużej rodziny, niż mieszkanie, nawet przestronne. Doskonale jest to
Nieruchomości Nowe oblicze Hotelu Anders w Starych Jabłonkach
2021-09-21 | 10:10

Nowe oblicze Hotelu Anders w Starych Jabłonkach

Zdjęcia: https://we.tl/t-Ng1yJpBILN Pandemia tylko na chwilę wstrzymała trwający od 2019 roku remont Hotelu Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach. Po kilku tygodniach przestoju wiosną
Nieruchomości Czy będzie wysyp osiedli w lokalizacjach podmiejskich i mniejszych miastach
2021-09-21 | 01:00

Czy będzie wysyp osiedli w lokalizacjach podmiejskich i mniejszych miastach

Czy deweloperzy planują realizację nowych projektów mieszkaniowych w lokalizacjach podmiejskich i mniejszych miastach? W których? Czy ze względu na utrudnienia związane z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Bankowość

Banki mogą odgrywać kluczową rolę w budowaniu innowacyjności gospodarki po pandemii. Same też zapowiadają inwestycje w tym obszarze

Pandemia pokazała, że polski sektor finansowy – choć sam w sobie jest postrzegany jako bardzo innowacyjny – wciąż planuje kolejne inwestycje w obszarze technologii. W horyzoncie czasowym 2021–2024 za największe wyzwania technologiczne dla branży uznawane są m.in. personalizacja usług, kwestie regulacyjne czy rozwiązania chmurowe. Co ciekawe, w konsekwencji pandemii COVID-19, skutkującej przyspieszeniem procesów digitalizacji we wszystkich branżach, banki zaczęły zaliczać do tych wyzwań także nową organizację pracy i aspekty kadrowe, a zwłaszcza pozyskanie wykwalifikowanych pracowników IT. Takie konkluzje przyniosło badanie przeprowadzone przez KIR i Accenture wśród CIO dziewięciu kluczowych banków na polskim rynku. Eksperci podkreślają też, że kondycja sektora finansowego i jego innowacyjność będą odgrywać znaczącą rolę w budowaniu konkurencyjności polskiej gospodarki po pandemii.

Konsument

Od 2022 roku planowane są zmiany w ocenianiu jakości szpitali. Najlepsze będą mogły liczyć na dodatkowe finansowanie

Ustawa o jakości w ochronie zdrowia wprowadzi nowy model oceniania i certyfikowania szpitali przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Najlepsze będą mogły liczyć na większe dotacje. Pod koniec lipca projekt nowych przepisów został skierowany do konsultacji społecznych. Jego skutkiem ma być poprawa jakości działania placówek medycznych. Prezes NFZ liczy na to, że zmotywuje to placówki medyczne do konkurowania i podnoszenia jakości świadczonych usług. Przedstawiciele szpitali mają jednak wątpliwości co do nowego systemu oceny.

Infrastruktura

Bezpieczeństwo na drogach w Polsce wciąż wymaga poprawy. Dodatkowe szkolenia i warsztaty potrzebne nawet doświadczonym kierowcom

W 2020 roku w Polsce doszło do ponad 23 tys. wypadków drogowych, w których zginęło 2491 osób, a ponad 26 tys. zostało rannych. W tegorocznych statystykach nie widać znacznej poprawy. Wśród przyczyn niebezpiecznych zdarzeń na drodze wciąż można wymienić nadmierną prędkość i wymuszanie pierwszeństwa. – Kierowcy często popadają w pewną nonszalancję. Wsiadają do samochodu z przekonaniem, że nic złego się dzisiaj nie wydarzy, bo jest piękny, słoneczny dzień – mówi Mariusz Sztal, ekspert ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak podkreśla, potrzebna jest przede wszystkim zmiana podejścia do bezpieczeństwa na drodze. Okazją do tego są otwarte warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego, którym patronuje firma kurierska DHL Parcel.

Konsument

Rośnie popularność TikToka w działaniach reklamodawców. Serwis promuje zarówno globalne, jak i małe, lokalne biznesy

Ubiegły rok, zdominowany przez pandemię i lockdown, spowodował skokowy wzrost konsumpcji treści w social mediach. Na tym trendzie skorzystał także TikTok, który króluje w globalnych zestawieniach najczęściej pobieranych aplikacji. W Europie TikTok ma już 100 mln aktywnych kont i ta liczba stale rośnie. To z kolei przekłada się na jego potencjał reklamowy, zwłaszcza że TikTok udostępnia rozwiązania, które wspierają w komunikacji z użytkownikami każdy biznes, niezależnie od branży i wielkości.