Komunikaty PR

New Work wchodzi na rynek z ofertą franczyzową

2021-02-19  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania link ( 0.11 MB )

Potrzeby biznesu wyraźnie się zmieniły, a elastyczność i dodatkowe usługi, to główne kryteria, którymi klienci kierują się wybierając dziś przestrzeń do pracy. Według JLL, za sprawą Covid-19 popyt na elastyczne powierzchnie wzrośnie nawet o 300 procent. Właściciele i inwestorzy muszą zatem odpowiednio dostosować swoje oferty. W odpowiedzi na potrzeby rynku, New Work – jeden z wiodących operatorów biur typu flex w Europie Środkowo-Wschodniej – uruchamia swoją koncepcję franczyzową, obejmującą nie tylko know-how, wsparcie techniczne i dostęp do platformy typu „multi-location”, ale także cyfrowe narzędzia dostępu.

 

New Work jest jednym z wiodących, niezależnych dostawców elastycznych powierzchni biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Założona w 2012 roku firma ma swoje filie w trzech krajach: Polsce (Warszawa, Kraków i Łódź), na Węgrzech (Budapeszt, Budaörs) oraz w Czechach (Praga). W tych lokalizacjach obsługuje aż 16 placówek o łącznej powierzchni 43 tys. mkw. Od 2012 roku New Work trzykrotnie zwiększył wolumen zarządzanych powierzchni ze średnim wzrostem o 90 proc. rok do roku dzięki wielokrotnie nagradzanej koncepcji i autorskiej usłudze 360° Workspace Solution. New Work wspiera partnerów innowacyjną, opartą na technologii koncepcją biur i sal konferencyjnych dla korporacji, a także MŚP w wielu lokalizacjach w Europie Środkowo-Wschodniej. Wszystko to na elastycznych warunkach współpracy. Od tego roku New Work oferuje swoją koncepcję franczyzy partnerom w Europie, dostarczając usługi, technologie i rozwiązania sieciowe w możliwie najwyższej jakości.

- Miniony rok był wyzwaniem dla rynku nieruchomości, w szczególności dla firm oferujących powierzchnie biurowe. Jako niezależny, nie sieciowy operator, jesteśmy dumni z tego, że ta sytuacja nas wzmocniła i zmotywowała do stworzenia jeszcze lepszych usług i rozwiązań, które są doskonale przyjmowane na rynku. Znajdujemy się w momencie, w którym jesteśmy gotowi podzielić się tą wiedzą z partnerami, którzy szukają niezawodnych możliwości biznesowych w obszarze nieruchomości komercyjnych - mówi Hubert Abt, założyciel i CEO New New Work.

Pakiet franczyzowy obejmuje nie tylko dostęp do platformy marketingowej i sprzedażowej w wielu lokalizacjach, ale także zestaw narzędzi do adaptacji przestrzeni na potrzeby elastycznych biur oraz pełne wsparcie systemowe - CRM i pomiary KPI. Ponadto, oferta franczyzy zawiera cyfrowy dostęp do biur - Office Pass Worklcoud24, dzięki któremu korporacje mogą w łatwy sposób zarządzać dostępem swoich zespołów do biur oraz aplikację New Work umożliwiającą korzystanie z wielu lokalizacji.

Chcemy, aby New Work stała się marką oferującą doskonałe powierzchnie biurowe nie tylko w największych miastach. Chociaż jest to na razie nasz główny rynek, mniejsze aglomeracje potrzebują równie dobrych usług biznesowych. Wyróżnienia za doskonałość i innowacyjność są więc zasłużone - tworzymy przyszłość biurowców, wyprzedzamy potrzeby naszych użytkowników. Franczyza to kolejny krok do stworzenia możliwości biznesowych oczekiwanych przez rynek - kontynuuje Hubert Abt.

Biura typu „flex” na zasadzie franczyzy

W tej chwili New Work oferuje partnerstwo franczyzowe na rynku polskim, czeskim i węgierskim, nie wyklucza jednak ekspansji w innych krajach. Firma gwarantuje wysoce rentowny model biznesowy franczyzy z imponującym zwrotem z inwestycji. Partnerzy, którzy zdecydują się na współpracę, poza możliwością posługiwania się marką i znakami towarowymi New Work, zyskają także dostęp do wszystkich usług dodatkowych, takich jak obsługa klienta i IT oraz franczyzowej sieci wsparcia. Dzięki aplikacjom mobilnym, klienci New Work mają dostęp do wszystkich lokalizacji biurowych zarówno w Polsce jak i w Czechach i na Węgrzech.

Nowe biura i nowe rozwiązania cyfrowe

Covid-19 zmienił potrzeby najemców, jednak zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania wciąż rośnie. New Work rozpoczął opracowywanie narzędzi dostępu cyfrowego do biur. Firma wdrożyła aplikację New Work Offices dla klientów we wszystkich centrach na Węgrzech, w Polsce i Czechach, która umożliwia łatwą rezerwację sal konferencyjnych, zamawianie usług dodatkowych, a także pełni funkcję platformy komunikacyjnej. Funkcjonalność aplikacji obejmuje również łatwy dostęp do biur w formule dziennego dostępu tzw. daily office i stanowisk pracy - hot desk, tak by zapewnić najemcom pełną elastyczność, gdy chcą pracować z innej lokalizacji lub potrzebują dodatkowej przestrzeni do pracy. Aby sprostać wymaganiom cyfryzacji biznesu, New Work dołączył także do spin-offu Workcloud24, który opracowuje produkty cyfrowe, takie jak Office Pass oraz cyfrowy zestaw narzędzi, umożliwiający właścicielom i architektom komercjalizację powierzchni handlowej i biurowej w elastyczną przestrzeń biurową.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Czy to już koniec spadków cen materiałów budowlanych? Biuro prasowe
2024-05-17 | 10:00

Czy to już koniec spadków cen materiałów budowlanych?

Na rodzimym rynku materiałów budowlanych korekta cenowa wciąż jest obowiązującą tendencją, jednak w kwietniu pojawiły się pierwsze wyraźne symptomy jej wygaszania. Po raz
Nieruchomości W.G Partners dynamicznie zwiększa sprzedaż domów modułowych w I kwartale 2024 r.
2024-05-17 | 01:00

W.G Partners dynamicznie zwiększa sprzedaż domów modułowych w I kwartale 2024 r.

W.G Partners, notowany na NewConnect producent domów w technologii szkieletowej i modułowej odnotowuje skokowy wzrost skali działalności i bardzo dobrą rentowność. W I kwartale firma
Nieruchomości OKAM zakończył dialog o etapie I planowanej inwestycji F.S.O. PARK
2024-05-16 | 18:00

OKAM zakończył dialog o etapie I planowanej inwestycji F.S.O. PARK

15 maja br. zakończył się dialog poświęcony etapowi I planowanej przez OKAM warszawskiej inwestycji F.S.O. PARK. Odbyło się 6 spotkań, w których wzięło udział łącznie 109

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne

Start-upy mogą się starać o wsparcie. Trwa nabór do programu rozwoju innowacyjnych pomysłów na biznes

Trwa nabór do „Platform startowych dla nowych pomysłów” finansowany z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021–2027. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała sześć partnerskich ośrodków innowacji, które będą oferować start-upom bezpłatne programy inkubacji. Platformy pomogą rozwinąć technologicznie produkt i zapewnić mu przewagę konkurencyjną, umożliwią dostęp do najlepszych menedżerów i rynkowych praktyków, ale też finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć. Każdy z partnerów przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich branż, ale także specjalizuje się w konkretnej dziedzinie. Jest więc oferta m.in. dla sektora motoryzacyjnego, rolno-spożywczego, metalowo-maszynowego czy sporttech.

Transport

Kolej pozostaje piętą achillesową polskich portów. Zarządy liczą na przyspieszenie inwestycji w tym obszarze

Nazywane polskim oknem na Skandynawię oraz będące ważnym węzłem logistycznym między południem i północą Europy Porty Szczecin–Świnoujście dynamicznie się rozwijają. W kwietniu 2024 roku wydano decyzję lokalizacyjną dotycząca terminalu kontenerowego w Świnoujściu, który ma szansę powstać do końca 2028 roku. Zdaniem ekspertów szczególnie ważnym elementem rozwoju portów, podobnie jak w przypadku innych portów w Polsce, jest transport kolejowy i w tym zakresie inwestycje są szczególnie potrzebne. – To nasza pięta achillesowa – przyznaje Rafał Zahorski, pełnomocnik zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ds. rozwoju.

Polityka

Projekt UE zyskuje wymiar militarny. Wojna w Ukrainie na nowo rozbudziła dyskusję o wspólnej europejskiej armii

Wspólna europejska armia na razie nie istnieje, a w praktyce obronność to wyłączna odpowiedzialność państw członkowskich UE. Jednak wybuch wojny w Ukrainie, tuż za wschodnią granicą, na nowo rozbudził europejską dyskusję o potrzebie posiadania własnego potencjału militarnego. Jak niedawno wskazał wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Europa powinna mieć własne siły szybkiego reagowania i powołać komisarza ds. obronności, ponieważ stoi obecnie w obliczu największych wyzwań od czasu zakończenia II wojny światowej. – Musimy zdobyć własną siłę odstraszania i zwiększać wydatki na obronność – podkreśla europoseł Janusz Lewandowski.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.