Nexity rozpoczyna sprzedaż nowego etapu na osiedlu Next Ursus
Do sprzedaży trafił właśnie nowy etap inwestycji Next Ursus dewelopera Nexity Polska. Zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Ursus. W dwóch nowych budynkach: Harmony oraz Adventure dostępnych będzie łącznie 238 mieszkań. Osiedle wyróżniają liczne atuty takie jak place zabaw czy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto, w jego najbliższym sąsiedztwie powstaje EkoPark, którego powierzchnia wyniesie w przyszłości aż 5 ha.
Osiedle Next Ursus powstaje pomiędzy ulicami Posag 7 Panien, Edwarda Habicha oraz Kompanii AK Goplana. W pierwszym z oddanych do sprzedaży budynków – Adventure, zaplanowano 118 mieszkań. Klienci będą mogli wybrać lokale o powierzchni od 27 do 62 metrów kwadratowych. W przypadku Harmony, będzie to 120 mieszkań, których powierzchnia wyniesie od 31 do 77 metrów kwadratowych. W obu budynkach do wszystkich lokali mieszkalnych na piętrze będą przynależeć balkony lub loggie, a na parterze prywatne ogródki. Nowe bloki posiadają również parkingi podziemne z miejscem na boksy lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe. Na parterach przewidziano ponadto powstanie lokali usługowych.
Next Ursus, to praktyczne i nowoczesne, rodzinne osiedle, które będzie się składało z 14 budynków mieszkalnych. W ramach inwestycji powstanie także rozległa strefa rekreacji. Mieszkańcy znajdą tutaj boisko do siatkówki, place zabaw, siłownie plenerową oraz liczne lokale usługowe. Dodatkową atrakcją jest fontanna, która już powstała na osiedlu. Inwestor przewidział również rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu - właściciele aut elektrycznych będą tu mogli podłączyć się do stacji ładowania, a cykliści znajdą stojaki rowerowe dla swoich jednośladów. W strefie wspólnej zamontowany został także słupek informujący odpowiednim kolorem o stanie jakości powietrza na osiedlu.
Budowę osiedla począwszy od drugiego etapu inwestycji Nexity realizuje w formule Nexity Construction Management, przejmując tym samym obowiązki generalnego wykonawcy. Takie rozwiązanie pozwala na uproszczenie kwestii organizacyjnych, tym samym zwiększając stabilność procesu realizacji inwestycji.
- Osiedle Next Ursus z pewnością przypadnie do gustu wszystkim pragnącym zamieszkać w spokojnej okolicy. Jest ono jednak dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki znajdującej się nieopodal stacji Kolei Mazowieckich. W odległości 15 minut spacerem dotrzemy natomiast do stacji SKM, gdzie zatrzymuje się linia S1. Są tutaj także połączenia autobusowe – linia 197, którą dojedziemy do stacji metra oraz linia 177. – komentuje Marta Skarżyńska, Product & Marketing Director, Nexity Polska.
W najbliższej okolicy osiedla znajdują się także przedszkola, szkoły oraz liczne punkty gastronomiczne, a także centrum handlowe Factory Ursus. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również wciąż rozbudowywany EkoPark, którego powierzchnia docelowo wyniesie aż 5 ha. Na jego terenie znajdą się place zabaw oraz ścieżki edukacyjne dla najmłodszych, a także miejsca relaksu dla dorosłych.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.