Komunikaty PR

Nowa Murowana powiększa się zgodnie z planem

2020-11-19  |  19:00
Biuro prasowe

Murowana Goślina, zlokalizowana około 15 km od Poznania będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą być blisko miasta, a jednocześnie cenią sobie spokój. Powstaje tutaj kolejny etap inwestycji Nowa Murowana – nieduży budynek wielorodzinny z 26 mieszkaniami.

 

Do tej pory inwestor osiedla Nowa Murowana zrealizował przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie pięć budynków wielorodzinnych, w których znalazło się łącznie 91 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu. Inwestycja powstała z pełną infrastrukturą, do której zaliczają się: wewnętrzne alejki, miejsca parkingowe, czy oświetlenie. Wszystkie lokale mieszkalne znalazły swoich nabywców. W związku z tym, że zainteresowanie lokalami mieszkalnymi w Murowanej Goślinie nadal jest duże, następuje spodziewana kontynuacja tego projektu deweloperskiego i znajdzie się tuż obok. W ramach inwestycji Nowa Murowana 2 zrealizowane zostaną 2 kameralne budynki trzykondygnacyjne. Aktualnie trwają prace w budynku A, stanowiącym już szósty etap całego przedsięwzięcia deweloperskiego. - Do końca października osiągnęliśmy stan surowy, nastąpił także montaż stolarki okiennej w lokalach na wszystkich kondygnacjach. Trwa realizacja kolejnych zadań, w tym m.in. konstrukcja i pokrycie dachu, instalacje elektryczne i wod-kan. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z założonym przez nasz dział inwestycyjny harmonogramem, co oznacza, że w połowie przyszłego roku mieszkania będą do odbioru – informuje Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana 2.

 

W budynku A znajdzie się 26 mieszkań o powierzchni od 26 do 73 mkw. Tym samym na klientów czekają kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki od 26 do 69 m kw., a na piętrze – przestronne balkony. Ponadto dostępne będą bezpłatne komórki lokatorskie. Podobnie jak w inwestycji wcześniejszej, w nowym projekcie wszystkie lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim, z roletami zewnętrznymi dla mieszkań parterowych. Deweloper zadbał także o miejsca postojowe oraz małą architekturę.

 

Nowa Murowana 2 będzie również dobrym miejscem dla rodziny, ponieważ tuż obok inwestycji są placówki oświatowe – ważne dla rozwoju młodszych mieszkańców. W Murowanej Goślinie znajduje się 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja, a także Zespół Szkół, w którego skład wchodzą technikum i szkoła zawodowa.

- W ofercie mieszkaniowej budynku A znajdują się już ostatnie lokale 3-pokojowe. Widok zieleni za oknem i bezpośredni dostęp do ogrodu ucieszy rodziny, które chętnie zamieniają Poznań na Murowana Goślinę – podkreśla Patrycja Pilarczyk. Osiedle powstaje w Murowanej Goślinie, blisko ul. Tartacznej i Kolejowej, skąd odjeżdża szynobus do Poznania. Ta część osiedla, z 26 mieszkaniami, będzie gotowa w połowie 2021 roku i oddana w ręce mieszkańców. Blisko połowa lokali znalazła już swoich nabywców.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.