Komunikaty PR

Nowe mieszkania na Jagodnie coraz bliżej

2020-07-02  |  13:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Budowa jednego z największych osiedli mieszkaniowych na Krzykach nabiera tempa. Pierwsze budynki będą skończone jeszcze w tym roku, zaraz później rozpocznie się przekazywanie kluczy nowym mieszkańcom.

Widać już metę budowy pierwszej puli mieszkań na osiedlu ROBYG Jagodno (ul. Buforowa) – jednym z największych w tej części Wrocławia. – Wszystko przebiega po naszej myśli. Prace wykonywane są sprawnie, budowa posuwa się naprzód w zadowalającym tempie – informuje Mariusz Olejnik, kierownik projektu z Grupy ROBYG.

Wybór jeszcze większy

Grupa ROBYG buduje jednocześnie pięć wielorodzinnych budynków oraz ok. 30 domów w zabudowie jednorodzinnej: szeregowych i atrialnych. W największym z budynków wielorodzinnych, którego stan surowy jest już zakończony, trwają prace wewnątrz i na elewacjach. Natomiast w pozostałych montowane są okna oraz prowadzone są prace instalacyjne. Jeżeli chodzi o zabudowę jednorodzinną, to wykonywane są konstrukcje domów oraz instalacje pod posadzkami. Budowa pierwszych mieszkań skończy się jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że ROBYG Jagodno to projekt wieloetapowy. Obecnie trwa realizacja części domów oraz dwóch etapów zabudowy wielorodzinnej: A1 (największy, 4-piętrowy budynek) i A2 (cztery 3-piętrowe budynki). Typy mieszkań różnią się w zależności od etapu. W A1 znajdzie się 120 mieszkań w układzie od 1 do 4 pokoi, z kolei w budynkach A2 zaprojektowano 157 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 3. – Do sprzedaży właśnie wprowadziliśmy nową pulę mieszkań o wielkości od 26 do 68 mkw. W związku z tym uruchomiliśmy oferty specjalne z rabatami sięgającymi 18 tys. zł – informuje Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA. – To bardzo funkcjonalne mieszkania z balkonami lub ogródkami o przemyślanych układach. Jako jeden z nielicznych deweloperów wszystkie mieszkania wyposażamy w cenie w nowoczesny system Smart House, który pozwala oszczędzić na rachunkach nawet o 30% – dodaje.

Promocjami objęte są także mieszkania wprowadzone do sprzedaży wcześniej. W budynku A1 dostępne są mieszkania w harmonogramie płatności 60/40 (płatność rozłożona w czasie na dwie części), natomiast do mieszkań w budynkach etapu A2 są dostępne garaże za pół ceny. Są jeszcze domy jednorodzinne, których cena jest teraz obniżona o 200 zł za metr kwadratowy.

Ambitne plany jednego z liderów

Zróżnicowana zabudowa to jeden z największych atutów osiedla ROBYG Jagodno. Nie mniejszym jest kompleksowość – oprócz mieszkań i domów będzie tu osiedlowy park, przedszkole, siłownia plenerowa i klub malucha. Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą także części wspólne w budynkach jednorodzinnych, takie jak lobby z recepcją i podziemny parking, oraz prywatne ogródki i miejsca parkingowe przynależne do domów jednorodzinnych. – Warto zaznaczyć, że części wspólne budynków wielorodzinnych są wyposażone w panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED, dzięki którym obniżają się koszty eksploatacyjne. To ekologiczne rozwiązania, które nabierają dla nas coraz większego znaczenia. Natomiast w standardzie domów znajdują się podłogowe maty grzewcze w łazience, klimatyzacja i rolety zewnętrzne – dodaje Joanna Chojecka. Kolejną zaletą jest lokalizacja osiedla na dynamicznie rozwijającym się, rodzinnym i spokojnym Jagodnie. 

Na całym osiedlu finalnie znajdzie się 15 budynków wielorodzinnych, 93 domy w zabudowie atrialnej i 11 w szeregowej. Łącznie około 900 mieszkań. To nie koniec ambitnych planów Grupy ROBYG we Wrocławiu. Po przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego do puli dołączyło kilkaset mieszkań i domów w 4 innych inwestycjach: Wojszyckich Alejkach, Uroczysku, Osadzie Leśna Przystań i Willi nad Potokiem. Nad kolejnymi inwestycjami firma właśnie pracuje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.