Nowy doradca w REINA Company
Od lutego 2020 roku, klientów firmy doradczej REINA Company działającej na rynku nieruchomości biurowych wspiera Justyna Piłat, która dołączyła do zespołu jako Client Portfolio Manager.
Justyna Piłat od ponad 8 lat pomaga budować relacje pomiędzy najemcami, deweloperami i właścicielami budynków biurowych. Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z wiodącymi firmami z Polski i zagranicy zdobyła w Colliers International Poland, gdzie ostatnio zajmowała stanowisko Transaction Manager.
Jest absolwentką studiów w zakresie samorządu terytorialnego i polityki regionalnej oraz prawa finansowego i skarbowości na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
- - -
O REINA Company
REINA Company to zespół wszechstronnych doradców działających na rynku nieruchomości biurowych. Specjalnością firmy jest oparta na najwyższych standardach reprezentacja najemców biur w Warszawie i miastach regionalnych. Oprócz doradztwa transakcyjnego, oferuje też usługi w zakresie realizacji przestrzeni pracy w kompleksowej formule Design & Build, a także doradztwa prawnego, certyfikacji ekologicznych czy rozwiązań technologicznych dla budynków biurowych. Założycielem REINA Company jest Robert Z. Karniewski, manager i ekspert, który od dwóch i pół dekady uczestniczy w kształtowaniu profesjonalnego rynku nieruchomości w Polsce.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.