Oferta nowych mieszkań w przedsprzedaży w Łodzi od Grupy Murapol
Uznany na łódzkim rynku nieruchomości deweloper rozpoczyna przedsprzedaż kolejnych nowoczesnych i funkcjonalnych lokali w ramach ostatniego etapu Murapol Nowej Przędzalni, zlokalizowanej przy ul. W Wróblewskiego. Grupa Murapol zadbała o komfort przyszłych mieszkańców, projektując nowoczesne rozwiązania zarówno w lokalach, jak i na terenie osiedla. Mieszkania zostaną wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, a dzięki instalacji Home Management System w budynkach, mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji smart home.
Murapol Nowa Przędzalnia to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni – jednym z wyjątkowych miejsc, które kryje w sobie Łódź. Architektura osiedla nawiązuje do przemysłowej przeszłości tej części miasta, a ceglana elewacja nadaje budynkom unikatowego charakteru.
Łódzka inwestycja Grupy Murapol to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na bliskości centrum Łodzi oraz codziennej wygodzie. Tereny wokół ulicy W. Wróblewskiego są doskonale zaopatrzone w bazę usługowo-handlową oraz posiadają dogodny dostęp do komunikacji miejskiej – zarówno przystanków tramwajowych, jak i autobusowych. W okolicy znajdują się hipermarkety, mniejsze sklepiki, restauracje, przychodnie oraz placówki oświatowe. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy, kto zapragnie skorzystać z atrakcji kulturalno-rozrywkowych Łodzi, szybko dostanie się stąd do słynnej ulicy Piotrkowskiej z jej klimatycznymi restauracjami, zabytkowymi budynkami czy galeriami sztuki.
W ramach ostatniego etapu inwestycji deweloper wprowadza do przedsprzedaży 43 lokale w 3-piętrowym budynku. W obiekcie powstaną mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, wyposażone w innowacyjne rozwiązania i technologie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie osiedla. Z kolei zmotoryzowanym mieszkańcom Murapol Nowej Przędzalni wygodne parkowanie zapewnią liczne naziemne miejsca postojowe.
- Wspomniana ulica W. Wróblewskiego znajduje się niecałe 10 minut drogi autem od centrum Łodzi, dlatego nowe mieszkania w tym właśnie rejonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zielone otoczenie inwestycji daje przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Na spacer można udać się do jednego z parków znajdujących się w sąsiedztwie inwestycji: Klepacza, Reymonta, Rejtana, Poniatowskiego czy w parku Skrzywana. Dodatkowo, bogate zaplecze usługowo-handlowe, komunikacyjne i restauracyjne sprawia, że okolica jest idealna zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tu lokal odpowiadający jego potrzebom. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Do tej pory w ramach Murapol Nowej Przędzalni oddano do użytkowania blisko 1300 lokali w 14 budynkach. W poprzednich latach Grupa Murapol zrealizowała w Łodzi dwa projekty – Murapol Widzew i Murapol Apartamenty Piłsudskiego, w których zamieszkało ponad 1400 osób. W 2022 roku deweloper wprowadził do sprzedaży w tym mieście nową inwestycję – Murapol Argentum – w pierwszym etapie postawiono do dyspozycji klientów 204 lokale.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.