Oferta nowych mieszkań w przedsprzedaży w Łodzi od Grupy Murapol
Uznany na łódzkim rynku nieruchomości deweloper rozpoczyna przedsprzedaż kolejnych nowoczesnych i funkcjonalnych lokali w ramach ostatniego etapu Murapol Nowej Przędzalni, zlokalizowanej przy ul. W Wróblewskiego. Grupa Murapol zadbała o komfort przyszłych mieszkańców, projektując nowoczesne rozwiązania zarówno w lokalach, jak i na terenie osiedla. Mieszkania zostaną wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, a dzięki instalacji Home Management System w budynkach, mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji smart home.
Murapol Nowa Przędzalnia to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni – jednym z wyjątkowych miejsc, które kryje w sobie Łódź. Architektura osiedla nawiązuje do przemysłowej przeszłości tej części miasta, a ceglana elewacja nadaje budynkom unikatowego charakteru.
Łódzka inwestycja Grupy Murapol to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na bliskości centrum Łodzi oraz codziennej wygodzie. Tereny wokół ulicy W. Wróblewskiego są doskonale zaopatrzone w bazę usługowo-handlową oraz posiadają dogodny dostęp do komunikacji miejskiej – zarówno przystanków tramwajowych, jak i autobusowych. W okolicy znajdują się hipermarkety, mniejsze sklepiki, restauracje, przychodnie oraz placówki oświatowe. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy, kto zapragnie skorzystać z atrakcji kulturalno-rozrywkowych Łodzi, szybko dostanie się stąd do słynnej ulicy Piotrkowskiej z jej klimatycznymi restauracjami, zabytkowymi budynkami czy galeriami sztuki.
W ramach ostatniego etapu inwestycji deweloper wprowadza do przedsprzedaży 43 lokale w 3-piętrowym budynku. W obiekcie powstaną mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, wyposażone w innowacyjne rozwiązania i technologie. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw na terenie osiedla. Z kolei zmotoryzowanym mieszkańcom Murapol Nowej Przędzalni wygodne parkowanie zapewnią liczne naziemne miejsca postojowe.
- Wspomniana ulica W. Wróblewskiego znajduje się niecałe 10 minut drogi autem od centrum Łodzi, dlatego nowe mieszkania w tym właśnie rejonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zielone otoczenie inwestycji daje przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Na spacer można udać się do jednego z parków znajdujących się w sąsiedztwie inwestycji: Klepacza, Reymonta, Rejtana, Poniatowskiego czy w parku Skrzywana. Dodatkowo, bogate zaplecze usługowo-handlowe, komunikacyjne i restauracyjne sprawia, że okolica jest idealna zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tu lokal odpowiadający jego potrzebom. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Do tej pory w ramach Murapol Nowej Przędzalni oddano do użytkowania blisko 1300 lokali w 14 budynkach. W poprzednich latach Grupa Murapol zrealizowała w Łodzi dwa projekty – Murapol Widzew i Murapol Apartamenty Piłsudskiego, w których zamieszkało ponad 1400 osób. W 2022 roku deweloper wprowadził do sprzedaży w tym mieście nową inwestycję – Murapol Argentum – w pierwszym etapie postawiono do dyspozycji klientów 204 lokale.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.