Komunikaty PR

Ogólnopolski Dzień Otwarty w Grupie Murapol

2020-10-21  |  11:40
Biuro prasowe

Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, przygotowała dla swoich klientów specjalną, jesienną promocję. Każdy kto kupi mieszkanie podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego – organizowanego w sobotę, 24 października, będzie mógł wybrać atrakcyjny bonus. Wydarzenie zaplanowano w biurach sprzedaży dewelopera w całej Polsce, a dodatkowo z promocji będzie można skorzystać również zdalnie.

Już w najbliższą sobotę, kupując nowe mieszkanie z oferty Grupy Murapol można zyskać albo dofinansowanie w wysokości 500 zł brutto/mkw. na wykończenie zakupionego lokalu mieszkalnego, albo zewnętrzne miejsce postojowe za 0 zł, o ile kupuje się mieszkanie o pow. min. 50 mkw.

Promocja dostępna w biurze lub zdalnie

Podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego w Grupie Murapol, klienci mogą liczyć na wsparcie i pomoc doradców dewelopera w wyborze mieszkania najlepiej odpowiadającego ich indywidualnym preferencjom. Będą mogli także skorzystać z porad ekspertów kredytowych, którzy bezpłatnie wyliczą zdolność klienta i na tej podstawie znajdą najbardziej opłacalną opcję finansowania zakupu nowego mieszkania

Z promocyjnej oferty będzie można skorzystać w sobotę, 24 października w godzinach 9:00 – 14:00 w biurach sprzedaży we wszystkich miastach, w których Grupa Murapol oferuje mieszkania tj.: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu. 

Dostosowując się do obecnej, trudnej sytuacji oraz wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, deweloper umożliwia również zdalne skorzystanie z promocji podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego - bez wychodzenia z domu. Grupa z myślą o bezpieczeństwie swoich klientów wprowadziła już kilka miesięcy temu wideo-rozmowy z doradcami, a także opcję podpisywania umów rezerwacyjnych on-line. Również w ten sposób można kupić mieszkanie i wybrać dla siebie bonus oferowany podczas Dnia Otwartego. Aby skorzystać z tej opcji podczas sobotniego wydarzenia warto zgłosić to wcześniej i już teraz wejść na murapol.pl, by umówić się na wideo-rozmowę z doradcą klienta dewelopera.

W ofercie mieszkania z pakietem antysmogowym i opcją smart

Warto podkreślić, że Grupa Murapol oferuje mieszkania z opcją smart home. To szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się na oszczędności sięgające nawet 23% w skali roku. System Murapol Appartme wyróżnia się na tle tego typu rozwiązań oferowanych przez branżę deweloperską przede wszystkim możliwością sterowania mediami w mieszkaniu zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i unikatowego wśród deweloperów rozwiązania - manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej. Rozwiązanie pozwala też chronić mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Jej dopływ można zamykać i otwierać nawet wtedy, gdy przebywamy poza domem. Dodatkowo oferowane mieszkania posiadają pakiet antysmogowy, który zapewnia czyste powietrze wewnątrz niezależnie od aury i warunków na zewnątrz, a także chroni przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami.

____________________

Grupa Murapol jest jedną z wiodących firm deweloperskich od 19 lat działającą w obszarze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego. W swojej dotychczasowej działalności Murapol zrealizował 66 inwestycji, w których powstało ponad 299 budynków z blisko 17,4 tys. mieszkań, zamieszkałych przez ponad 52 tys. osób. Obecna mapa inwestycji Grupy obejmuje 16 miast w Polsce, w kolejnym Murapol nabył działkę i przygotowuje projekt deweloperski. W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2020 r. Grupa Murapol podpisała umowy deweloperskie i przedwstępne dot. 2 140 mieszkań, wobec 1 902 rok wcześniej. W całym 2019 roku mieszkania Grupy nabyły 3 674 osoby, wobec 3 560 rok wcześniej i 3 605 w 2017 r. Grupa Murapol, poza umacnianiem pozycji jednej z wiodących firm deweloperskich, kładzie nacisk na działalność pozabiznesową. Firma angażuje się w inicjatywy promujące sport zarówno profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży, co zostało dostrzeżone przez kapitułę konkursu Responsible Business Awards, która przyznała firmie nagrodę w kategorii Mecenas Sportu 2017. Grupa Murapol została również wielokrotnie doceniana za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards 2017,  Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie dla Murapol Siewierz Jeziorna czy Osiedle mieszkaniowe dla Murapol Apartamenty Trzy Stawy w Katowicach. Spółka jest także laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2019 w kategorii QI Product – Produkt Najwyższej Jakości – przyznanej dla wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Grupę Murapol.

Kontakt:

Małgorzata Gaborek  |  Dyrektor ds. Public Relations

E: malgorzata.gaborek@murapol.pl  |  M: 510 896 877

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.