Komunikaty PR

Osiedle Piękna 21 we Wrocławiu gotowe przed terminem

2020-09-07  |  10:00
Biuro prasowe

Dom Development, lider rynku deweloperskiego w Polsce, rozpoczął wydawanie kluczy na Osiedlu Piękna 21, wyprzedzając harmonogram prac. Inwestycja zlokalizowana na Tarnogaju to już piąta realizacja dewelopera na południu Wrocławia. W jej ramach Dom Development współfinansuje planowaną przez miasto przebudowę skrzyżowania ulic Pięknej i Nyskiej. W ofercie pozostały jeszcze ostatnie mieszkania.

– Pierwotnie planowaliśmy przekazania na wrzesień, więc wyprzedziliśmy harmonogram – podkreśla prezes Dom Development Wrocław Iwona Kołodziejczyk. – To pokazuje, że sytuacja epidemiczna nie zmieniła naszych priorytetów: terminowość i bezpieczeństwo klientów zawsze były i zawsze będą dla nas kluczowe.

Osiedle Piękna 21 to inwestycja wyróżniająca się nowoczesną architekturą. Ułożony w kształt odwróconej litery C budynek ma sześć pięter w części niższej i 10-piętrową dominantę od strony skrzyżowania ulic Pięknej i Nyskiej. W sumie w ramach inwestycji powstało 196 mieszkań i 4 lokale usługowe o metrażach od 27,5 m2 do 115 m2. W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania.

Osiedle jest zlokalizowane w modnej części Wrocławia - Tarnogaju i bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta. W otoczeniu znajdują się szkoły i przedszkola, tereny rekreacyjne i sportowe, a także bogata oferta handlowa, kulturalna i gastronomiczna.

Osiedle Piękna 21 to już piąta realizacja Dom Development na południu Wrocławia. Do końca roku deweloper planuje przekazać dwie kolejne inwestycje, Grabiszyńską 141 oraz Apartamenty Księcia Witolda. Oba projekty, pomimo wyzwań związanych z pandemią, realizowane są zgodnie z harmonogramem. Rosnąca skala działalności spółki przekłada się na jej zaangażowanie w poprawę przestrzeni miejskiej. Przykładem tego typu aktywności Dom Development jest finansowy udział w planowanej przez miasto przebudowie skrzyżowania ulic Pięknej i Nyskiej.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Firma

Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.