Ostatnie duże mieszkania przy Piątkowskiej 103
Inwestycja Piątkowska 103 realizowana na poznańskich Winiarach cieszy się dużym zainteresowaniem. W sprzedaży pozostają ostatnie lokale. Wyróżniają się większe metraże, a właśnie takich dziś szuka klient na rynku mieszkaniowym. Jednocześnie budynek wielorodzinny regularnie powiększa się.
Poznańskie Winiary stają się bardzo popularne dla nabywców nowych mieszkań. Deweloperzy rzecz jasna dostrzegają ten trend, realizując kolejne inwestycje. Kameralna zabudowa wielorodzinna, w atrakcyjnej lokalizacji to bardzo dobra propozycja dla osób szukających własnego M. A wybierając przestrzeń powyżej 60 m kw., staje się alternatywą dla domu. – Aktualnie realizujemy projekt mieszkaniowy Piątkowska 103. W ramach osiedla w sprzedaży zostało ostatnie siedem mieszkań. Wśród nich są dostępne większe powierzchnie 56-71 m kw. Rodzina, która marzy o przestrzeni, może wybrać miasto pełne udogodnień, a jednocześnie czuć komfort. Nasza propozycja w tym kontekście wyróżnia się – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.
3 lub 4 pokoje dostępne przy Piątkowskiej 103
Ponadto ważne jest, aby wykorzystać przestrzeń efektywnie, z korzyścią dla mieszkańców.
- W powierzchni powyżej 50 m kw. zaprojektowaliśmy trzy pokoje, a dla lokali powyżej 70 m kw. standardem powinny być cztery takie pomieszczenia. Wówczas możemy mówić o funkcjonalnym rozkładzie, dzięki któremu każdy ma swoje miejsce. Taka myśl nam przyświecała, tworząc Piątkowską 103 – podkreśla Marek Smogór. Na komfort przyszłych mieszkańców wpływają dodatkowe, ciekawe detale projektowe. – Mieszkanie na parterze, o powierzchni 67 m kw. wyróżnia się tarasem ponad 10 m kw. Jedna z sypialni ma dwa duże okna, które wyjątkowo doświetlają to pomieszczenie. Natomiast jeden z lokali na trzecim piętrze posiada balkon 14 m kw. Nasi projektanci postawili na rozwiązania dedykowane do architektury każdego mieszkania, co z pewnością ucieszy klientów. Mieszkanie powinno podobać się nabywcy w każdym detalu – zaznacza nasz rozmówca.
Piątkowska 103 w budowie
Inwestycja przy ulicy Piątkowskiej jest realizowana od wiosny tego roku. Aktualnie budowlańcy kończą wykonanie stropu nad podziemną halą garażową, gdzie będzie miejsce na 32 auta. Następne zostaną postawione ściany parteru budynku wielorodzinnego. Powstaną tutaj łącznie 42 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, 27 - 71 m kw. Lokale na parterze zostaną wyposażone w ogródki lub tarasy, a na wyższych kondygnacjach w balkony lub loggie. Ponadto inwestor przewidział dziesięć naziemnych miejsc parkingowych i stojaki na rowery. Zakończenie prac w inwestycji Piątkowska 103 planowane jest według harmonogramu na II kwartał 2021 roku.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.