Parawan nawannowy- rozwiązanie 2 w 1
Marzysz zarówno o wannie jak i o kabinie prysznicowej, ale wielkość Twojej łazienki nie pozwala na umieszczenie obydwu? Postaw na rozwiązanie 2w1. Zamontuj wannę z parawanem nawannowym. Rozwiązanie to zaspokoi potrzeby zwolenników kąpieli w wannie, jak i pod prysznicem.
Parawan nawannowy to swego rodzaju kompromis, który da nam sporą swobodę w dalszej aranżacji przestrzeni. Szczególnie często jest on wykorzystywany w niewielkich przestrzeniach łazienkowych, w których nie ma możliwości zamontowania zarówno wanny jak i kabiny prysznicowej. Na rynku dostępne są różne rodzaje parawanów, ale to te wykonane ze szkła hartowanego najczęściej wybieramy do łazienek. Możemy wybierać spośród parawanów jednoczęściowych, kilkuczęściowych oraz w pełni zabudowanych, a wśród tych otwierane wahadłowo, składane lub z drzwiami przesuwnymi. Oczywiście najprostszymi konstrukcyjne, a przy tym i najtańszymi są parawany nawannowe jednoczęściowe. Ich kilkudziesięciocentymetrowa szerokość zapewnia swobodną kąpiel zarówno w wannie oraz pod prysznicem, oraz dość komfortowe wejście do wanny. Dodatkowym ich atutem jest także fakt, że prezentują się one nienagannie, nie przytłaczając pomieszczenia, w którym się znajdują. Obok tych modeli znajdziemy parawan dwu lub wieloczęściowy, składany albo przesuwny.
Dobierz odpowiedni produkt do swoich potrzeb:
SANPLAST w swojej ofercie posiada parawany nawannowe w różnych wariantach wymiarowych: od 70 do 180 cm szerokości. Ich różne konstrukcje pozwalają na wybór tego, który zabuduje naszą wannę w całości lub częściowo. Możemy wybrać parawan jednoczęściowy taki jak: KW/PRIII czy też PW1/FREE i PW2/FREEII lub produkt dwuelementowy z drzwiami przesuwnymi - D2-W/TX5b. Parawan PW2/FREEII to model, który można wygodnie składać – a taka otwarta przestrzeń optycznie powiększy naszą łazienkę. Natomiast parawan w postaci rozłożonej doskonale zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem podczas korzystania z prysznicowej przyjemności.
„Parawany nawannowe to niestety niedoceniane elementy wyposażenia łazienki. Rozwiązania marki SANPLAST charakteryzują się doskonałą formą i wykonane zostały z dbałością o każdy detal. Oferowane są w kilku liniach wzorniczych: Prestige III, Free Line, Free Line II i TX5, dzięki czemu każdy znajdzie produkty idealnie dobrany do potrzeb i możliwości aranżacyjnych łazienki.” – komentuje Dorota Muszyńska – Kierownik Działu Badań i Rozwoju SANPLAST SA.
Parawany nawannowe mają wiele zalet, wśród których warto wyróżnić prosty montaż. Polega on przede wszystkim na zamocowaniu do ściany profili lub zawiasów, instalacji ścianek lub drzwi oraz odpowiednim wypoziomowaniu produktu. Dokładne wykonanie tych wszystkich czynności zapewni nam bezproblemowe stworzenie przestrzeni kąpielowo-prysznicowej i jej komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.