Piątkowska 103 z wszystkimi kondygnacjami
Inwestycja Piątkowska 103 osiągnęła docelową wysokość. Budowlańcy postawili ściany wszystkich kondygnacji, zamontowali pokrycie dachowe oraz stolarkę okienną. Aktualnie trwają prace tynkarskie wewnątrz, a następnie zostaną wykonane elewacje zewnętrzne. Jednocześnie trwa sprzedaż mieszkań. Zostały cztery wolne lokale, w tym przestronny na parterze, do którego przynależy taras.
Inwestycja Piątkowska 103, realizowana przez Quadro Development harmonijnie się powiększa. Wszystkie prace są prowadzone z założonym wcześniej i przedstawionym harmonogramem. Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development informuje, że budynek wielorodzinny osiągnął docelową wysokość.
– Nic nie stoi na przeszkodzie, by dotrzymać terminu realizacji naszego projektu. Okoliczności związane z pandemią, sprawiły, że postanowiliśmy wdrożyć specjalne środki ostrożności związane z codzienną pracą, natomiast nie było potrzeby jej zatrzymywać. Na przełomie II i III kwartału 2021 roku nasi klienci odbiorą swoje mieszkania, a następnie rozpoczną prace remontowo-wykończeniowe. A osobom, które jeszcze nie wybrały swojego M, przypominamy, że dostępne są ostatnie cztery lokale, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi – mówi Marek Smogór z firmy Quadro Development. Inwestycja umiejscowiona jest na poznańskich Winiarach, przy ulicy Piątkowskiej 103, do czego nawiązuje nazwa. Dzięki lokalizacji przyszli mieszkańcy mają zagwarantowany dojazd do każdej części Poznania samochodem oraz miejskimi środkami transportu.
Dostępna większa przestrzeń
Projekt Piątkowska 103 składa się z pięciu kondygnacji, w których znajdują się 42 lokale mieszkalne, w tym 13 kawalerek, 22 lokale 2-pokojowe, cztery mieszkania z 3 pokojami oraz trzy najbardziej przestronne, czyli 4-pokojowe. Na parterze dostępne są ogródki, natomiast na piętrach balkony lub loggie.
W inwestycji dostępne są nieszablonowe projekty mieszkaniowe, w tym 4-pokojowy zlokalizowany na parterze, o powierzchni 67,50 m kw., z tarasem ponad 10 m kw. Nietypowy układ pomieszczeń zapewnia: 2 pokoje; sypialnię z garderobą; dwie łazienki – jedna z wanną i jedna z prysznicem; a także salon z aneksem kuchennym. Dodatkowo mieszkanie wita każdego dużym holem o powierzchni ponad 10 m kw. Istnieje możliwość dostosowania układu pomieszczeń do własnym preferencji – modyfikacji ścian działowych – po uzgodnieniu z deweloperem. W inwestycji są jeszcze trzy inne mieszkania w sprzedaży, które czekają na właściciela: dwa 3-pokojowe i jedno 4-pokojowe. - Wszystkie dostępne lokale zostały dostosowane do potrzeb panujących na rynku mieszkaniowym. Dziś klient szuka nieco więcej przestrzeni, a nauczyło nas to między innymi doświadczenie związane z lockdownem. Przestrzeń mieszkalna, dla każdego z nas powinna być komfortowa i gwarantować prywatność, a większy metraż na to pozwala. Dzięki śledzeniu branży deweloperskiej i budowlanej oraz poczynań konkurencji, możemy zapewnić naszym klientom rozwiązania, z których będą zadowoleni. Z takim samym założeniem realizujemy nasz drugi poznański projekt mieszkaniowy, Rezydencję Winiary - podsumowuje Marek Smogór.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.