Pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Neo Natolin sprzedany w 50 procentach!
Advanced PR
Koszykowa 61
00-667 Warszawa
pgadomska-dzieciol|advancedpr.pl| |pgadomska-dzieciol|advancedpr.pl
501241557
https://advancedpr.pl/
Firma Real Management S.A. podpisała umowy na sprzedaż 42, czyli połowy lokali mieszkalnych, realizowanych w ramach pierwszego etapu osiedla Neo Natolin. Budynki zostaną oddane do użytkowania w trzecim kwartale 2024 roku. Docelowo inwestycja obejmie ponad 200 jednostek mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej oraz bogate tereny rekreacyjne.
Neo Natolin, wysokiej klasy osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w warszawskim Wilanowie, spotyka się z coraz większym zainteresowaniem klientów. W pierwszym etapie tego projektu realizowane są 84 domy. Połowa z nich została już zarezerwowana umowami deweloperskimi, które Real Management S.A. zaczął podpisywać z klientami ok. 4 miesiące temu.
– Cieszy nas duże zainteresowanie naszą inwestycją w Wilanowie oraz postępy prac na jej budowie. Roboty żelbetowe zmierzają już ku końcowi, a te dotyczące stawiania ścian wewnętrznych wraz z konstrukcjami dachu są w pełni zaawansowane. W pierwszych budynkach wykonano już także montaż stolarki okiennej oraz rozpoczęto montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych. Wszystko przebiega zgodnie z założonym homogramem – mówi Marcin Malka, Prezes Zarządu Real Management S.A.
Neo Natolin wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy będą połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z lokali mieszkalnych będzie posiadał działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., a 70 proc. powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.
Inwestycja, w której znajdą się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.
W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.
Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracowania APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.
Inwestycja Neo Natolin jest trzecim projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej.
Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami.
Więcej informacji o inwestycji znajduje się na: https://neonatolin.com/

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.