Podwarszawskie osiedle Garden Park wyprzedane, będzie kontynuacja
Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał już wszystkie segmenty z III i IV etapów inwestycji Garden Park w Babicach Nowych, graniczących z Bemowem. To komfortowe osiedle jest nie tylko świetnie skomunikowane z centrum i posiada doskonałą infrastrukturę, ale jest również bogate w okoliczne tereny zielone. Lada moment rozpocznie się sprzedaży V etapu.
Deweloper zaproponuje Klientom przemyślane rozwiązania architektoniczne, które z łatwością można podzielić na użytkową i prywatną, a także ogródek oraz balkon. Osiedle to nowoczesny i elegancki projekt renomowanej pracowni architektonicznej Beczak & Beczak. V etap inwestycji Garden Park obejmuje nowoczesne segmenty, które wyróżniają ekologiczne rozwiązania oraz ekskluzywne wykończenia, takie jak np.: instalacje pod montaż paneli fotowoltaicznych, panoramiczne, przesuwne i energooszczędne okna o wysokości 2,6 m2 czy ogrzewanie podłogowe.
Garden Park zlokalizowane jest na zachodzie Warszawy w pobliżu Puszczy Kampinoskiej – jednej z zielonych wizytówek województwa mazowieckiego, która nadaje niepowtarzalny klimat i pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, dostarczając im miejsca na rodzinną rozrywkę na świeżym powietrzu – od sportów, przez gry zespołowe oraz spacery szlakami turystycznymi i wycieczki ścieżkami rowerowymi.
-
Obserwujemy duże zainteresowanie terenami na zachodzie Warszawy. Jak pokazała pandemia, tzw. „zielone kolonie”, które zapewniają pełen komfort za przystępną cenę są niezwykle popularne, co widać po efektach sprzedaży etapów III i IV Garden Park. Lada moment rozpoczniemy sprzedaż kolejnego V etapu, o który już dziś dostajemy wiele zapytań od Klientów – mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest. Deweloper ten jest liderem w obszarze Warszawy Zachodniej, a jego wyjątkowe realizacje cieszą się dużym uznaniem i uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia.
Lokalizacja inwestycji zapewnia również doskonałą infrastrukturę handlowo – usługową oferującą bliskość m.in. sklepów i centrów handlowych, przedszkoli, szkół, żłobka czy placówek służby zdrowia i poczty. Szybki dojazd do trasy S8 sprawia, że okolica jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, lotniskiem, a także w niedalekiej przyszłości z II linią metra. Obecnie dojazd do Pałacu Kultury w sercu Warszawy zajmuje tylko ok. 20 minut.
Więcej informacji na temat realizacji inwestora można znaleźć na stronie internetowej: https://kreatordom.pl/
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.