Podwarszawskie osiedle Garden Park wyprzedane, będzie kontynuacja
Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał już wszystkie segmenty z III i IV etapów inwestycji Garden Park w Babicach Nowych, graniczących z Bemowem. To komfortowe osiedle jest nie tylko świetnie skomunikowane z centrum i posiada doskonałą infrastrukturę, ale jest również bogate w okoliczne tereny zielone. Lada moment rozpocznie się sprzedaży V etapu.
Deweloper zaproponuje Klientom przemyślane rozwiązania architektoniczne, które z łatwością można podzielić na użytkową i prywatną, a także ogródek oraz balkon. Osiedle to nowoczesny i elegancki projekt renomowanej pracowni architektonicznej Beczak & Beczak. V etap inwestycji Garden Park obejmuje nowoczesne segmenty, które wyróżniają ekologiczne rozwiązania oraz ekskluzywne wykończenia, takie jak np.: instalacje pod montaż paneli fotowoltaicznych, panoramiczne, przesuwne i energooszczędne okna o wysokości 2,6 m2 czy ogrzewanie podłogowe.
Garden Park zlokalizowane jest na zachodzie Warszawy w pobliżu Puszczy Kampinoskiej – jednej z zielonych wizytówek województwa mazowieckiego, która nadaje niepowtarzalny klimat i pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, dostarczając im miejsca na rodzinną rozrywkę na świeżym powietrzu – od sportów, przez gry zespołowe oraz spacery szlakami turystycznymi i wycieczki ścieżkami rowerowymi.
-
Obserwujemy duże zainteresowanie terenami na zachodzie Warszawy. Jak pokazała pandemia, tzw. „zielone kolonie”, które zapewniają pełen komfort za przystępną cenę są niezwykle popularne, co widać po efektach sprzedaży etapów III i IV Garden Park. Lada moment rozpoczniemy sprzedaż kolejnego V etapu, o który już dziś dostajemy wiele zapytań od Klientów – mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest. Deweloper ten jest liderem w obszarze Warszawy Zachodniej, a jego wyjątkowe realizacje cieszą się dużym uznaniem i uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia.
Lokalizacja inwestycji zapewnia również doskonałą infrastrukturę handlowo – usługową oferującą bliskość m.in. sklepów i centrów handlowych, przedszkoli, szkół, żłobka czy placówek służby zdrowia i poczty. Szybki dojazd do trasy S8 sprawia, że okolica jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, lotniskiem, a także w niedalekiej przyszłości z II linią metra. Obecnie dojazd do Pałacu Kultury w sercu Warszawy zajmuje tylko ok. 20 minut.
Więcej informacji na temat realizacji inwestora można znaleźć na stronie internetowej: https://kreatordom.pl/

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.