Komunikaty PR

Pole-Mokotowskie.pl - do usług!

2020-11-06  |  08:00

Przy ulicy Batorego 18 w Warszawie firma Magmillon realizuje nowy projekt inwestycyjny- sprzedaż lokali i remont budynku o funkcjach biurowo- usługowych. W ramach projektu wykonana zostanie modernizacja elewacji i instalacji oraz powierzchni usługowych i wspólnych wewnątrz. Moduły pomieszczeń, zgodnie z ich oryginalnym planem, mają po 17m2, a oferowane lokale dostępne są w konfiguracjach, składających się  od 1 do 3 modułów, czyli nawet 51 m2. W budynku jest 66 lokali. Wszystkie lokale mają odrębne księgi wieczyste.  Cena za lokal 17- metrowy wraz z remontem wynosi 220 000 zł.

 

Projekt Pole-Mokotowskie.pl to unikalny koncept inwestycyjny dla osób szukających nieszablonowych rozwiązań i bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomości. Remont budynku posadowionego na Polu Mokotowskim pozwoli zachować funkcje i charakter tej części dawnej tkanki Warszawy, nadając jej nowy, estetyczny wygląd.

Tego typu rewitalizacje pozwalają ograniczać rozlewanie się miast z centrami biurowymi na obrzeża z jednej strony, a z drugiej- zaoferować wygodne i, dzięki bliskości metra i sieci tramwajów,  dobrze skomunikowane przestrzenie biurowo-usługowe dla mniejszych firm i inwestorów.

Dzięki modułowej formie lokale mogą być dostosowane aranżacyjnie, zgodnie z potrzebami użytkowników i przeznaczone na dowolne cele biznesowe. To koncept idealny pod profesjonalne usługi, takie jak np. kancelarie, biura projektowe, szkoły rysunku czy pod najem krótko- lub długoterminowy.

Lokale, po wykonaniu prac remontowych, będą oddane nabywcom w stanie deweloperskim.  Dzięki współpracy zawartej przez Magmillon z  Leroy Merlin, na życzenie mogą być wykończone “pod klucz”.

Zainteresowanym inwestorom Magmillon oferuje kompleksowe zarządzanie najmem.

  • Lokal komercyjny kupiony w dobrej cenie, mający dobranego najemcę i skutecznie zarządzany powinien wygenerować od kilku do kilkunastu procent stopy zwrotu w skali roku- mówi Kuba Karliński, autor książki “Zarabiajmy na nieruchomościach”. - Zgodnie z szacunkami lokale w inwestycji Pole-Mokotowskie.pl powinny generować ok. 8%  zysku.

Obecnie dostępnych jest jeszcze  ok. 15% z oferowanych lokali.

 

Prace remontowe budynku przy Batorego 18 rozpoczną się jeszcze w tym roku. Planowany termin przekazania budynku i lokali planowany jest na połowę 2021r.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magmillon to dynamicznie rozwijająca się̨ firma deweloperska, którą̨ tworzą̨ doświadczeni eksperci w sektorze nieruchomości. Realizuje projekty deweloperskie oraz projekty ziemskie. Łączna powierzchnia sprzedanych przez spółki z Grupy Magmillon 850 działek przekroczyła 100 hektarów, i 130 lokali wyniosła ponad 10.000 m2 powierzchni użytkowo-mieszkalnej.

Wśród projektów zrealizowanych przez Magmillon są zarówno nowe inwestycje, jak i stylowe rewitalizacje kamienic:

-  Brzeska 18 - rewitalizacja i kompleksowa komercjalizacja kamienicy z 1914, zlokalizowana na warszawskiej Pradze Płn.

- Lubomira 6 - stworzenie konceptu mieszkalnego składającego się odrestaurowanej kamienicy i nowego, dobudowanego skrzydła, zlokalizowana na warszawskiej Pradze Płd.

Obecnie w ofercie firmy jest Osiedle Leśna Wola w podwarszawskiej Lesznowoli.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.