Komunikaty PR

Pole-Mokotowskie.pl - do usług!

2020-11-06  |  08:00

Przy ulicy Batorego 18 w Warszawie firma Magmillon realizuje nowy projekt inwestycyjny- sprzedaż lokali i remont budynku o funkcjach biurowo- usługowych. W ramach projektu wykonana zostanie modernizacja elewacji i instalacji oraz powierzchni usługowych i wspólnych wewnątrz. Moduły pomieszczeń, zgodnie z ich oryginalnym planem, mają po 17m2, a oferowane lokale dostępne są w konfiguracjach, składających się  od 1 do 3 modułów, czyli nawet 51 m2. W budynku jest 66 lokali. Wszystkie lokale mają odrębne księgi wieczyste.  Cena za lokal 17- metrowy wraz z remontem wynosi 220 000 zł.

 

Projekt Pole-Mokotowskie.pl to unikalny koncept inwestycyjny dla osób szukających nieszablonowych rozwiązań i bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomości. Remont budynku posadowionego na Polu Mokotowskim pozwoli zachować funkcje i charakter tej części dawnej tkanki Warszawy, nadając jej nowy, estetyczny wygląd.

Tego typu rewitalizacje pozwalają ograniczać rozlewanie się miast z centrami biurowymi na obrzeża z jednej strony, a z drugiej- zaoferować wygodne i, dzięki bliskości metra i sieci tramwajów,  dobrze skomunikowane przestrzenie biurowo-usługowe dla mniejszych firm i inwestorów.

Dzięki modułowej formie lokale mogą być dostosowane aranżacyjnie, zgodnie z potrzebami użytkowników i przeznaczone na dowolne cele biznesowe. To koncept idealny pod profesjonalne usługi, takie jak np. kancelarie, biura projektowe, szkoły rysunku czy pod najem krótko- lub długoterminowy.

Lokale, po wykonaniu prac remontowych, będą oddane nabywcom w stanie deweloperskim.  Dzięki współpracy zawartej przez Magmillon z  Leroy Merlin, na życzenie mogą być wykończone “pod klucz”.

Zainteresowanym inwestorom Magmillon oferuje kompleksowe zarządzanie najmem.

  • Lokal komercyjny kupiony w dobrej cenie, mający dobranego najemcę i skutecznie zarządzany powinien wygenerować od kilku do kilkunastu procent stopy zwrotu w skali roku- mówi Kuba Karliński, autor książki “Zarabiajmy na nieruchomościach”. - Zgodnie z szacunkami lokale w inwestycji Pole-Mokotowskie.pl powinny generować ok. 8%  zysku.

Obecnie dostępnych jest jeszcze  ok. 15% z oferowanych lokali.

 

Prace remontowe budynku przy Batorego 18 rozpoczną się jeszcze w tym roku. Planowany termin przekazania budynku i lokali planowany jest na połowę 2021r.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magmillon to dynamicznie rozwijająca się̨ firma deweloperska, którą̨ tworzą̨ doświadczeni eksperci w sektorze nieruchomości. Realizuje projekty deweloperskie oraz projekty ziemskie. Łączna powierzchnia sprzedanych przez spółki z Grupy Magmillon 850 działek przekroczyła 100 hektarów, i 130 lokali wyniosła ponad 10.000 m2 powierzchni użytkowo-mieszkalnej.

Wśród projektów zrealizowanych przez Magmillon są zarówno nowe inwestycje, jak i stylowe rewitalizacje kamienic:

-  Brzeska 18 - rewitalizacja i kompleksowa komercjalizacja kamienicy z 1914, zlokalizowana na warszawskiej Pradze Płn.

- Lubomira 6 - stworzenie konceptu mieszkalnego składającego się odrestaurowanej kamienicy i nowego, dobudowanego skrzydła, zlokalizowana na warszawskiej Pradze Płd.

Obecnie w ofercie firmy jest Osiedle Leśna Wola w podwarszawskiej Lesznowoli.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.