Komunikaty PR

Prestiżowe apartamenty nad Odrą gotowe

2020-12-19  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Prestiżowe apartamenty nad Odrą gotowe [ZDJĘCIA]

Salon, kilka sypialni i łazienek, garderoba i aż trzy tarasy, w tym jeden zielony. To wszystko na dwóch poziomach, w luksusowym budynku stojącym nad rzeką w centrum miasta. Ile kosztują takie apartamenty i kto je kupuje?

AC0503 – to symbol prestiżu wśród mieszkań dewelopera Bouygues Immobilier Polska. Pod tym kodem kryje się jeden z ich najbardziej luksusowych apartamentów. Znajduje się on w budynku Centreville przy ul. Drobnera. Co jest wyznacznikiem jego prestiżu?

Trzy tarasy

Po pierwsze wielkość i rozkład. Na niemalże 140 mkw. znajduje się 5 pokoi (w tym dzienny z aneksem kuchennym), dwie łazienki i garderoba. Apartament jest dwupoziomowy i mieści się na dwóch najwyższych piętrach: piątym i szóstym. Takie położenie sprawia, że z tarasów rozciągają się panoramiczne widoki na kilka stron Wrocławia. Są tu aż trzy tarasy. Dwa na wyższym poziomie to łącznie ponad 30 mkw. powierzchni. Jeden z tych tarasów jest zielony. – Tarasy ze wspaniałymi widokami są na pewno jedną z największych zalet tego mieszkania. Wiele osób marzy o takich udogodnieniach. Mieszkania z tarasami w tym roku bardzo zyskały na popularności – zauważa Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Bouygues Immobilier Polska, która wybudowała Centreville. – Dużym atutem apartamentów jest również ich ponadprzeciętna, prawie trzymetrowa wysokość – dodaje.

Taka wysokość i rozkład dają naprawdę duże możliwości aranżacji. Warto skorzystać z jednego z trzech programów wykończenia pod klucz, w tym pakietu Elegante, który został przygotowany z myślą o wymagających zwolennikach wyszukanego stylu. Można także urządzić mieszkanie samodzielnie, a przy tym wzorować się na wystroju apartamentu pokazowego, który jest już gotowy w Centreville.

Made in Asia

Po drugie wysokiej klasy materiały i nowoczesne dodatki. Tarasy zostały wyłożone deską z egzotycznego drewna Bangkirai, pozyskanego z drzew rodzaju Shorea. Te drzewa występują w południowo-wschodniej Azji, rosną w lasach deszczowych Tajlandii, Laosu, Wietnamu, Kambodży, Indii, Pakistanu oraz Indonezji i Malezji. Drewno Bangkirai jest bardzo twarde, a wykonana z niego deska charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia i zarysowania. Natomiast nowoczesne dodatki w apartamencie to czujnik wiatru, dzięki któremu rolety przesuwają się automatycznie, i wideodomofon, który można obsługiwać przy pomocy smartfona.

W sercu miasta

Po trzecie lokalizacja. Centreville znajduje się tuż nad Odrą, która w tym mieście jest naturalną granicą pomiędzy Starym Miastem z Rynkiem a klimatycznym Nadodrzem – dzielnicą pełną kamienic, pracowni rzemieślniczych, restauracji, kawiarni i miejsc kultury. Na wschód od Centreville leży Ostrów Tumski – najstarsza część Wrocławia.

Nie bez znaczenia jest sam budynek, którego fasada została wykonana z połyskującej cegły klinkierowej częściowo sprowadzonej specjalnie z Łotwy. Eleganckie elementy są widoczne także wewnątrz – w klatkach i holach wejściowych, gdzie umieszczono gres na podłogach, panele przypominające drewniane, mapy starego Wrocławia oraz designerskie logo w kształcie serca jako nawiązanie do lokalizacji w centrum miasta. – Centreville to nasz flagowy projekt we Wrocławiu, z którego jesteśmy bardzo dumni. Wszystko zostało tu wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal – przyznaje Cezary Grabowski. Cena tego apartamentu to 1 535 300 zł.

Gość z Kanady

W Centreville znajduje się kilka podobnych apartamentów. Zostały już ostatnie sztuki. Kto kupił te sprzedane? – Największy kupił klient z Kanady, który od czasu do czasu odwiedza Wrocław. Inne mieszkanie z dużymi tarasami trafiło w ręce małżeństwa z Polski, które ostatecznie przekonał widok na rzekę i stojący za nią gmach uniwersytetu. Z naszych obserwacji polskiego rynku wynika, że z reguły prestiżowe apartamenty kupują osoby, dla których nie są one pierwszym mieszkaniem w życiu – informuje Jarosław Majka, manager ds. sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

W Centreville są także mniejsze mieszkania, od 4 pokoi aż do apartamentów typu studio. Najmniejsze z nich szybko zostały zarezerwowane przez inwestorów, zachęconych głównie lokalizacją. Łącznie w budynku znajduje się 69 mieszkań. Są także lokale usługowe na parterze oraz podziemna hala garażowa.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 50 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6900 mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.