Komunikaty PR

Prestiżowe apartamenty nad Odrą gotowe

2020-12-19  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Prestiżowe apartamenty nad Odrą gotowe [ZDJĘCIA]

Salon, kilka sypialni i łazienek, garderoba i aż trzy tarasy, w tym jeden zielony. To wszystko na dwóch poziomach, w luksusowym budynku stojącym nad rzeką w centrum miasta. Ile kosztują takie apartamenty i kto je kupuje?

AC0503 – to symbol prestiżu wśród mieszkań dewelopera Bouygues Immobilier Polska. Pod tym kodem kryje się jeden z ich najbardziej luksusowych apartamentów. Znajduje się on w budynku Centreville przy ul. Drobnera. Co jest wyznacznikiem jego prestiżu?

Trzy tarasy

Po pierwsze wielkość i rozkład. Na niemalże 140 mkw. znajduje się 5 pokoi (w tym dzienny z aneksem kuchennym), dwie łazienki i garderoba. Apartament jest dwupoziomowy i mieści się na dwóch najwyższych piętrach: piątym i szóstym. Takie położenie sprawia, że z tarasów rozciągają się panoramiczne widoki na kilka stron Wrocławia. Są tu aż trzy tarasy. Dwa na wyższym poziomie to łącznie ponad 30 mkw. powierzchni. Jeden z tych tarasów jest zielony. – Tarasy ze wspaniałymi widokami są na pewno jedną z największych zalet tego mieszkania. Wiele osób marzy o takich udogodnieniach. Mieszkania z tarasami w tym roku bardzo zyskały na popularności – zauważa Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Bouygues Immobilier Polska, która wybudowała Centreville. – Dużym atutem apartamentów jest również ich ponadprzeciętna, prawie trzymetrowa wysokość – dodaje.

Taka wysokość i rozkład dają naprawdę duże możliwości aranżacji. Warto skorzystać z jednego z trzech programów wykończenia pod klucz, w tym pakietu Elegante, który został przygotowany z myślą o wymagających zwolennikach wyszukanego stylu. Można także urządzić mieszkanie samodzielnie, a przy tym wzorować się na wystroju apartamentu pokazowego, który jest już gotowy w Centreville.

Made in Asia

Po drugie wysokiej klasy materiały i nowoczesne dodatki. Tarasy zostały wyłożone deską z egzotycznego drewna Bangkirai, pozyskanego z drzew rodzaju Shorea. Te drzewa występują w południowo-wschodniej Azji, rosną w lasach deszczowych Tajlandii, Laosu, Wietnamu, Kambodży, Indii, Pakistanu oraz Indonezji i Malezji. Drewno Bangkirai jest bardzo twarde, a wykonana z niego deska charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia i zarysowania. Natomiast nowoczesne dodatki w apartamencie to czujnik wiatru, dzięki któremu rolety przesuwają się automatycznie, i wideodomofon, który można obsługiwać przy pomocy smartfona.

W sercu miasta

Po trzecie lokalizacja. Centreville znajduje się tuż nad Odrą, która w tym mieście jest naturalną granicą pomiędzy Starym Miastem z Rynkiem a klimatycznym Nadodrzem – dzielnicą pełną kamienic, pracowni rzemieślniczych, restauracji, kawiarni i miejsc kultury. Na wschód od Centreville leży Ostrów Tumski – najstarsza część Wrocławia.

Nie bez znaczenia jest sam budynek, którego fasada została wykonana z połyskującej cegły klinkierowej częściowo sprowadzonej specjalnie z Łotwy. Eleganckie elementy są widoczne także wewnątrz – w klatkach i holach wejściowych, gdzie umieszczono gres na podłogach, panele przypominające drewniane, mapy starego Wrocławia oraz designerskie logo w kształcie serca jako nawiązanie do lokalizacji w centrum miasta. – Centreville to nasz flagowy projekt we Wrocławiu, z którego jesteśmy bardzo dumni. Wszystko zostało tu wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal – przyznaje Cezary Grabowski. Cena tego apartamentu to 1 535 300 zł.

Gość z Kanady

W Centreville znajduje się kilka podobnych apartamentów. Zostały już ostatnie sztuki. Kto kupił te sprzedane? – Największy kupił klient z Kanady, który od czasu do czasu odwiedza Wrocław. Inne mieszkanie z dużymi tarasami trafiło w ręce małżeństwa z Polski, które ostatecznie przekonał widok na rzekę i stojący za nią gmach uniwersytetu. Z naszych obserwacji polskiego rynku wynika, że z reguły prestiżowe apartamenty kupują osoby, dla których nie są one pierwszym mieszkaniem w życiu – informuje Jarosław Majka, manager ds. sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

W Centreville są także mniejsze mieszkania, od 4 pokoi aż do apartamentów typu studio. Najmniejsze z nich szybko zostały zarezerwowane przez inwestorów, zachęconych głównie lokalizacją. Łącznie w budynku znajduje się 69 mieszkań. Są także lokale usługowe na parterze oraz podziemna hala garażowa.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 50 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6900 mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.