Komunikaty PR

Prestiżowy Centreville ma apartament pokazowy

2020-10-16  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Już można zobaczyć urządzony apartament w prestiżowym budynku Centreville we Wrocławiu. To przykład nowoczesnego i eleganckiego wnętrza. Pokazowe mieszkanie zostało przygotowane na październikowe dni otwarte, które odbędą się już w ten weekend.

Centreville to flagowa inwestycja Bouygues Immobilier we Wrocławiu. Prestiżowy apartamentowiec jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Drobnera i Śrutowej, tuż nad Odrą. Znajduje się w nim 69 apartamentów o wielkości od 63 do 139 mkw. – Na dzisiaj dostępne są apartamenty trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe. Z okazji zbliżających się dni otwartych wybrane lokale są objęte ofertą specjalną. Jeden z nich został wykończony w nowoczesnym stylu przez architektów wysokiej klasy, tak aby był inspiracją dla przyszłych mieszkańców – Jarosław Majka, Manager ds. Sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Elegancka aranżacja

Apartament pokazowy znajduje się na 3. piętrze. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 70 mkw. Komfortowy układ tworzą dwie sypialnie, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. Jedna z sypialni została zaaranżowana na pokój dziecięcy: z fotelem bujanym, konikiem na biegunach, łóżkiem z baldachimem i wzorem chmur na ścianie. Co ważne, pokój z łatwością można przearanżować na miejsce do pracy.

Podłogi są drewniane lub wykonane z płytek gresowych. Większość ścian zdobi nowoczesna sztukateria. Dominują naturalne kolory. W pokoju dziennym stoi skórzany fotel i krzesła koloru miedzi przy brązowym stole. Kuchnia jest jasna, choć z czarnymi elementami wykończenia. Nad blatami położono płytki imitujące marmur. – Wnętrze jest eleganckie, a jego przemyślana aranżacja daje wrażenie większej przestrzeni. Optycznie powiększa ją także lustro. Atutem są duże, drewniane okna. W sypialni odgrywają pierwszoplanową rolę – twierdzi Jarosław Majka. Te umieszczone od strony ulicy mają dodatkową zaletę: podwójne szyby wyciszające dźwięki z zewnątrz.

Centreville na dniach otwartych

Centreville to znacznie więcej niż apartamenty. Uwagę zwracają stylowe części wspólne i hole wejściowe z mapami przedwojennego Wrocławia. Przy wejściach do wind i mieszkań umieszczone są gustowne panele. Ciekawostkami są dwustronne, przelotowe skrzynki pocztowe, wideodomofony obsługiwane przy pomocy telefonu i czujniki wiatru, które powodują automatyczne podniesienie rolet znajdujących się na dwóch ostatnich kondygnacjach.

Najwyżej położone mieszkania mają możliwość montażu klimatyzacji. Oprócz tego mają podwójne tarasy – na obu poziomach. Niektóre tarasy wychodzą na trzy strony miasta i rozlega się z nich panoramiczny widok na Ostrów Tumski, Rynek czy gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego. Wyłożone są deską z egzotycznego drzewa bangkirai. – To azjatyckie drewno oprócz pięknego wyglądu szczyci się także wysoką odpornością na warunki pogodowe i zużycie – informuje Jarosław Majka. Tarasy (od strony rzeki) lub balkony (od dziedzińca) ma większość mieszkań. W Centreville jest ponadto parking podziemny i 10 lokali usługowych.

Centreville można poznać podczas dni otwartych 16 i 17 października. Deweloper organizuje to wydarzenie we wszystkich biurach sprzedaży we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a także w formie wirtualnych spotkań z doradcami. Wrocławskie biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 11. Oprócz Centreville deweloper zaprezentuje Zajezdnię Wrocław, którą buduje przy ul. Krętej na Nadodrzu, a także Perspective – Wile Miejskie, które powstanie na Kowalach przy ul. Kwidzyńskiej (biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Kwidzyńskiej 21). Dni otwarte potrwają w piątek od godz. 12.00 do 19.00 i w sobotę od 10.00 do 18.00. Spotkania dostępne będą również w wersji online - można się na nie umówić dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer telefonu 800 123 123 lub w internecie. W trakcie spotkań istnieje możliwość skorzystania  z bezpłatnych porad architektów wnętrz.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.