Komunikaty PR

Prestiżowy Centreville ma apartament pokazowy

2020-10-16  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Już można zobaczyć urządzony apartament w prestiżowym budynku Centreville we Wrocławiu. To przykład nowoczesnego i eleganckiego wnętrza. Pokazowe mieszkanie zostało przygotowane na październikowe dni otwarte, które odbędą się już w ten weekend.

Centreville to flagowa inwestycja Bouygues Immobilier we Wrocławiu. Prestiżowy apartamentowiec jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Drobnera i Śrutowej, tuż nad Odrą. Znajduje się w nim 69 apartamentów o wielkości od 63 do 139 mkw. – Na dzisiaj dostępne są apartamenty trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe. Z okazji zbliżających się dni otwartych wybrane lokale są objęte ofertą specjalną. Jeden z nich został wykończony w nowoczesnym stylu przez architektów wysokiej klasy, tak aby był inspiracją dla przyszłych mieszkańców – Jarosław Majka, Manager ds. Sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Elegancka aranżacja

Apartament pokazowy znajduje się na 3. piętrze. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 70 mkw. Komfortowy układ tworzą dwie sypialnie, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. Jedna z sypialni została zaaranżowana na pokój dziecięcy: z fotelem bujanym, konikiem na biegunach, łóżkiem z baldachimem i wzorem chmur na ścianie. Co ważne, pokój z łatwością można przearanżować na miejsce do pracy.

Podłogi są drewniane lub wykonane z płytek gresowych. Większość ścian zdobi nowoczesna sztukateria. Dominują naturalne kolory. W pokoju dziennym stoi skórzany fotel i krzesła koloru miedzi przy brązowym stole. Kuchnia jest jasna, choć z czarnymi elementami wykończenia. Nad blatami położono płytki imitujące marmur. – Wnętrze jest eleganckie, a jego przemyślana aranżacja daje wrażenie większej przestrzeni. Optycznie powiększa ją także lustro. Atutem są duże, drewniane okna. W sypialni odgrywają pierwszoplanową rolę – twierdzi Jarosław Majka. Te umieszczone od strony ulicy mają dodatkową zaletę: podwójne szyby wyciszające dźwięki z zewnątrz.

Centreville na dniach otwartych

Centreville to znacznie więcej niż apartamenty. Uwagę zwracają stylowe części wspólne i hole wejściowe z mapami przedwojennego Wrocławia. Przy wejściach do wind i mieszkań umieszczone są gustowne panele. Ciekawostkami są dwustronne, przelotowe skrzynki pocztowe, wideodomofony obsługiwane przy pomocy telefonu i czujniki wiatru, które powodują automatyczne podniesienie rolet znajdujących się na dwóch ostatnich kondygnacjach.

Najwyżej położone mieszkania mają możliwość montażu klimatyzacji. Oprócz tego mają podwójne tarasy – na obu poziomach. Niektóre tarasy wychodzą na trzy strony miasta i rozlega się z nich panoramiczny widok na Ostrów Tumski, Rynek czy gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego. Wyłożone są deską z egzotycznego drzewa bangkirai. – To azjatyckie drewno oprócz pięknego wyglądu szczyci się także wysoką odpornością na warunki pogodowe i zużycie – informuje Jarosław Majka. Tarasy (od strony rzeki) lub balkony (od dziedzińca) ma większość mieszkań. W Centreville jest ponadto parking podziemny i 10 lokali usługowych.

Centreville można poznać podczas dni otwartych 16 i 17 października. Deweloper organizuje to wydarzenie we wszystkich biurach sprzedaży we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a także w formie wirtualnych spotkań z doradcami. Wrocławskie biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 11. Oprócz Centreville deweloper zaprezentuje Zajezdnię Wrocław, którą buduje przy ul. Krętej na Nadodrzu, a także Perspective – Wile Miejskie, które powstanie na Kowalach przy ul. Kwidzyńskiej (biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Kwidzyńskiej 21). Dni otwarte potrwają w piątek od godz. 12.00 do 19.00 i w sobotę od 10.00 do 18.00. Spotkania dostępne będą również w wersji online - można się na nie umówić dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer telefonu 800 123 123 lub w internecie. W trakcie spotkań istnieje możliwość skorzystania  z bezpłatnych porad architektów wnętrz.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.