Komunikaty PR

Rezydencja Karłowice prawie gotowa. Reprezentacyjna i butikowa

2021-05-11  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Budowa Rezydencji Karłowice wielkimi krokami zbliża się do końca. Na Karłowicach we Wrocławiu powstaje unikatowy budynek o kameralnym, wręcz ekskluzywnym charakterze. Do jego największych zalet zalicza się także nowoczesna, butikowa architektura i elegancko urządzone części wspólne. Inwestycję realizuje spółka G7 Invest, znana z dbałości o szczegóły i najwyższego standardu wykończenia.

Budowa Rezydencji Karłowice trwa przy ul. Przesmyckiego na wrocławskich Karłowicach. Osiągnęła stan surowy zamknięty i wiosną wkroczyła w ostatni etap. Aktualnie wykonywane są elewacje. W środku trwa urządzanie części wspólnych. Mieszkania są już gotowe, a pozostałe do wykonania prace powinny zakończyć się latem 2021 roku.

Rezydencja Karłowice to 2-piętrowy budynek z 14 mieszkaniami i garażem podziemnym. Inwestorem jest spółka deweloperska G7 Invest. – To reprezentacyjny budynek, którego przyjazna architektura łączy nowoczesną elegancję z butikowym indywidualizmem – mówi Adrian Niewiadomski, prezes zarządu G7 Invest. – Dzięki doświadczeniu w branży i doskonałej znajomości lokalnych trendów możemy zaoferować unikatową inwestycję mieszkaniową idealnie dostosowaną do oczekiwań i miejsca, w którym powstaje – dodaje.

Kameralny charakter i nietuzinkowy wygląd

Cechą charakterystyczną Rezydencji Karłowice jest mała liczba mieszkań i pięter, a także to, że w obrębie klatki schodowej na jednej kondygnacji znajdują się tylko dwa apartamenty. W tak małym projekcie kryje się jednak wielka różnorodność. Wśród 14 mieszkań znajdują się układy o wielkości od 41 do 112 mkw., przygotowane na różne potrzeby. – To wygodne mieszkania na start, a także większe, przestronne apartamenty 5-pokojowe dla dużych rodzin. Część z nich jest dostępna – informuje Krzysztof Jabłoński, prezes spółki Iglica Nieruchomości, która prowadzi sprzedaż. – Bardzo ważne jest to, że przed zakupem mieszkania można obejrzeć je osobiście. Inwestycja jest na ukończeniu, więc widać już prawie wszystkie jej walory. Na tym etapie zakup jest dużo bardziej bezpieczny niż przed startem budowy lub w fazie początkowej – dodaje.

Dużym atutem mieszkań jest ich wysokość – aż 2,85 m. Wszystkie apartamenty położone na piętrach mają balkony albo duże tarasy, a na parterze znajdują się ogródki. Każde mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację, w celu podniesienia poziomu komfortu, oraz wideodomofony dla większego bezpieczeństwa. – Rezydencja Karłowice to miejsce dla osób ceniących prywatność i wrażenie ekskluzywności, a także odczuwających potrzebę przynależności do mniejszej grupy osób. Kameralny charakter, i wynikające z niego poczucie bezpieczeństwa, to jedna z głównych zalet inwestycji – mówi Kamila Kunc z biura nieruchomości Iglica. – Dużym atutem jest także nowoczesna architektura, która pasuje do zabudowy Karłowic stylem oraz wysokością – dodaje.

Rezydencja Karłowice powstaje według projektu pracowni architektonicznej APP Konarzewski z Wrocławia. To budynek o wyważonych proporcjach i dużych przeszkleniach. Jego wizytówką będą części wspólne wykończone szlachetnymi materiałami, takimi jak kamień i tłuczone szkło. Wysokiej jakości materiały dają duże walory estetyczne oraz gwarantują komfort użytkowania budynku. W Rezydencji Karłowice jest parking podziemny, w którym znajdują się wygodne w użytkowaniu dwupoziomowe miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Na lubianych Karłowicach

Kolejną zaletą jest lokalizacja. Rezydencja Karłowice powstaje niedaleko Odry i przystanku tramwajowego Kromera. Ta część Wrocławia jest bardzo doceniana przez mieszkańców. Niektórzy czują się z nią związani tak bardzo, że zwykli nazywać siebie karłowiczanami częściej niż wrocławianami. Karłowice traktują jako małą ojczyznę.

Doceniają pełną miejską infrastrukturę: przychodnie, przedszkola, szkoły, apteki, kawiarnie, sklepy, a także rozbudowaną sieć transportu publicznego i wygodny dojazd do centrum. Miłośników aktywnego trybu życia cieszą nadodrzańskie trakty spacerowe, a zwolenników życia towarzyskiego pobliskie bary plenerowe – mówi Krzysztof Jabłoński.

Liczą się szczegóły i wysoki standard

Prowadząca inwestycję spółka G7 Invest znana jest we Wrocławiu z realizacji prestiżowego projektu Odrzańska Residence. To budynek z apartamentami na wynajem, w którym luksus i nowoczesność harmonizuje z zabytkowym otoczeniem Starego Miasta.

G7 Invest lokuje nadwyżki finansowe w branżę nieruchomościową, działając na terenie całego kraju. Realizuje także inwestycje komercyjne – biura i hale magazynowe. Aktualnie grupa posiada otwarte projekty o łącznej powierzchni ponad 160 000 mkw. Znakami rozpoznawczymi wszystkich inwestycji są funkcjonalne projekty, dbałość o szczegóły i najwyższy standard wykończenia.

G7 Invest to fundusz powołany w styczniu 2019 roku z inicjatywy Homeland Sp. z o.o. oraz największej grupy transportowej w kraju G7, składającej się z firm działających na rynku już od 1983 r.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej Biuro prasowe
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Świdnica. Kolejny etap budowy osiedla rozpoczęty. 10 minut spacerem od rynku
2024-07-31 | 17:00

Świdnica. Kolejny etap budowy osiedla rozpoczęty. 10 minut spacerem od rynku

  Fot. ignerhome.pl Vivant Home się rozrasta. Po podpisaniu umowy z nowym inwestorem, rozpoczął się III etap budowy osiedla położonego u zbiegu ulic Kosynierów,
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Z programów lojalnościowych w sklepach korzysta 85 proc. Polaków. Ważne są dla nich promocje, personalizowane oferty i zbieranie punktów na nagrody

Przy wyborze sklepu stacjonarnego Polacy zwracają uwagę na dogodną lokalizację, duży wybór produktów i atrakcyjne ceny. Istotne są dla nich również programy lojalnościowe, z których korzysta już 85 proc. konsumentów, a 40 proc. decyduje się na zakupy właśnie ze względu na oferowane w nim rabaty – wynika z badania SW Research na zlecenie sieci Carrefour. Przyszłością rozwoju takich programów są spersonalizowane oferty, które pomagają klientom oszczędzać pieniądze na produktach kupowanych przez nich najczęściej. W taką stronę swoją platformę rozwija również Carrefour. Ostatnio sieć połączyła siły z programem Payback, przez co zasięg programu lojalnościowego zwiększył się do 10 mln klientów.

Przemysł spożywczy

Polska marnuje potencjał bycia europejskim liderem w produkcji biometanu. Jak dotąd nie działa żadna taka instalacja

Biometan mógłby w przyszłości pokryć nawet połowę krajowego zapotrzebowania na paliwa gazowe oraz przyczynić się do wykreowania całego nowego łańcucha wartości w gospodarce. W Polsce potencjał produkcji tego gazu sięga nawet 16 mld m3 rocznie, przy czym realnie dostępne substraty do jego produkcji pozwalają na wytworzenie ok. 9 mld m3 biometanu rocznie – pokazuje nowy raport Polskiej Organizacji Biometanu. Eksperci wskazują, że Polska mogłaby się stać europejskim potentatem w produkcji tego gazu, ale jak dotąd nie działa jeszcze żadna taka instalacja.

Ochrona środowiska

Budownictwo powoli się zazielenia. Dziś podejmowane wysiłki przyniosą rezultaty ok. 2030 roku

Budownictwo, które jest jednym z sektorów mających największy wpływ na środowisko i klimat, kładzie coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój. Trendy w branży ukierunkowane na ten cel skupiają się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii oraz udoskonalaniu istniejących i tworzeniu nowych, inteligentnych materiałów budowlanych, które lepiej odpowiadają na wyzwania środowiskowe związane z efektywnością energetyczną czy jakością powietrza. – Wydaje mi się, że w okolicach 2030 roku powinniśmy już widzieć wyraźną zmianę. Natomiast pełne zrównoważenie, pełna cyrkularność to moim zdaniem najwcześniej 2040 rok – mówi Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.