Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi
Tworząc inwestycję na poznańskich Podolanach, firma Sky Investments gwarantuje nabywcom domów szeregowych i mieszkań dwupoziomowych więcej przestrzeni, pozostając tym samym nadal w granicach miasta. Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu to idealne rozwiązanie na przykład dla rodzin z dziećmi.
Od momentu premiery w styczniu 2019, osiedle Rodzinne Podolany zyskało dużą popularność wśród osób poszukujących dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej, bądź domu. Po pierwsze, Podolany to lokalizacja lubiana od lat. Na miejscu jest pełne zaplecze handlowo-usługowe. Po drugie, propozycja Sky Investments wyróżnia się, ponieważ dotąd brakowało w granicach miasta lokali w zabudowie szeregowej. Ponadto inwestycja Rodzinne Podolany to estetyka, bezpieczeństwo (osiedle zamknięte), pełna architektura (chodniki, oświetlenie, drogi wewnętrzne) i przemyślany układ pomieszczeń, przez co należy rozumieć m.in. aż 3 sypialnie na piętrze każdego domu, czy mieszkania. Docelowo, w ramach całej inwestycji w dziewięciu szeregach znajdzie się 99 lokali, zarówno mieszkań dwupoziomowych z tarasem na dachu, jak i domów z ogrodem. Duża część osiedla została oddana do użytku, kolejne lokale niebawem trafią w ręce nabywców. Jednocześnie trwa sprzedaż IV etapu osiedla. – Zainteresowanie naszą ofertą jest spore. To ostatnia szansa, by zarezerwować własny dom i w przyszłości zamieszkać na Rodzinnych Podolanach – informuje Katarzyna Piwczyńska, z biura sprzedaży Sky Investments.
Lokalizacja dla rodzin
Warto podkreślić, że wśród nabywców lokali z poszczególnych etapów inwestycji, nie brakuje rodzin z dziećmi. Ta grupa klientów, poszukując swojego miejsca do zamieszkania, zwraca uwagę na to, by zapewnić każdemu optymalną przestrzeń. Projekt dwupoziomowego mieszkania na Rodzinnych Podolanach zakłada podział na parter z salonem i aneksem kuchennym oraz piętro z trzema sypialniami. Takie rozwiązanie jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i spodobało się wielu klientom. W kontekście przestrzeni, ważne będzie otoczenie, to znaczy: niska zabudowa, najlepiej jednorodzinna, zarówno w ramach inwestycji, jak i w sąsiedztwie. Na osiedlu budowanym przy ul. Heleny Rzepeckiej powstanie plac zabaw, a o tym, że ma to znaczenie dla przyszłych mieszkańców, przede wszystkim tych najmłodszych, nikogo nie trzeba przekonywać. – Całość udogodnień uzupełni mała architektura oraz zamknięta konwencja osiedla. To wpływa pozytywnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dla naszych klientów, a co za tym idzie, również dla nas, są to wartości kluczowe przy tworzeniu inwestycji – podkreśla Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.
Podolany, jako część poznańskich Jeżyc, oferują swoim mieszkańcom najważniejsze udogodnienia. Funkcjonuje tutaj kilkanaście placówek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Przy ulicy Strzeszyńskiej znajduje się Galeria Podolany, gdzie można załatwić najważniejsze sprawy. Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym. – Wyjeżdżając z naszego osiedla, ścieżką rowerową przy ulicy Strzeszyńskiej dojedziemy nad Strzeszynek i Rusałkę, czyli dwa jeziora uwielbiane przez poznaniaków – mówi Katarzyna Piwczyńska.
Dziś kluczem do tego, by trafić w gusta klientów jest spełnienie wielu czynników, do których z pewnością należą: ciekawy, funkcjonalny projekt osiedla i poszczególnych mieszkań, wysoki standard, solidność wykonania, dogodna lokalizacja z dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych. – Wybierając dewelopera, klienci liczą na wysoką jakość życia, a mieszkanie stanowi dla nich ważną inwestycję – podsumowuje Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.