Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi
Tworząc inwestycję na poznańskich Podolanach, firma Sky Investments gwarantuje nabywcom domów szeregowych i mieszkań dwupoziomowych więcej przestrzeni, pozostając tym samym nadal w granicach miasta. Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu to idealne rozwiązanie na przykład dla rodzin z dziećmi.
Od momentu premiery w styczniu 2019, osiedle Rodzinne Podolany zyskało dużą popularność wśród osób poszukujących dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej, bądź domu. Po pierwsze, Podolany to lokalizacja lubiana od lat. Na miejscu jest pełne zaplecze handlowo-usługowe. Po drugie, propozycja Sky Investments wyróżnia się, ponieważ dotąd brakowało w granicach miasta lokali w zabudowie szeregowej. Ponadto inwestycja Rodzinne Podolany to estetyka, bezpieczeństwo (osiedle zamknięte), pełna architektura (chodniki, oświetlenie, drogi wewnętrzne) i przemyślany układ pomieszczeń, przez co należy rozumieć m.in. aż 3 sypialnie na piętrze każdego domu, czy mieszkania. Docelowo, w ramach całej inwestycji w dziewięciu szeregach znajdzie się 99 lokali, zarówno mieszkań dwupoziomowych z tarasem na dachu, jak i domów z ogrodem. Duża część osiedla została oddana do użytku, kolejne lokale niebawem trafią w ręce nabywców. Jednocześnie trwa sprzedaż IV etapu osiedla. – Zainteresowanie naszą ofertą jest spore. To ostatnia szansa, by zarezerwować własny dom i w przyszłości zamieszkać na Rodzinnych Podolanach – informuje Katarzyna Piwczyńska, z biura sprzedaży Sky Investments.
Lokalizacja dla rodzin
Warto podkreślić, że wśród nabywców lokali z poszczególnych etapów inwestycji, nie brakuje rodzin z dziećmi. Ta grupa klientów, poszukując swojego miejsca do zamieszkania, zwraca uwagę na to, by zapewnić każdemu optymalną przestrzeń. Projekt dwupoziomowego mieszkania na Rodzinnych Podolanach zakłada podział na parter z salonem i aneksem kuchennym oraz piętro z trzema sypialniami. Takie rozwiązanie jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i spodobało się wielu klientom. W kontekście przestrzeni, ważne będzie otoczenie, to znaczy: niska zabudowa, najlepiej jednorodzinna, zarówno w ramach inwestycji, jak i w sąsiedztwie. Na osiedlu budowanym przy ul. Heleny Rzepeckiej powstanie plac zabaw, a o tym, że ma to znaczenie dla przyszłych mieszkańców, przede wszystkim tych najmłodszych, nikogo nie trzeba przekonywać. – Całość udogodnień uzupełni mała architektura oraz zamknięta konwencja osiedla. To wpływa pozytywnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dla naszych klientów, a co za tym idzie, również dla nas, są to wartości kluczowe przy tworzeniu inwestycji – podkreśla Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.
Podolany, jako część poznańskich Jeżyc, oferują swoim mieszkańcom najważniejsze udogodnienia. Funkcjonuje tutaj kilkanaście placówek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Przy ulicy Strzeszyńskiej znajduje się Galeria Podolany, gdzie można załatwić najważniejsze sprawy. Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym. – Wyjeżdżając z naszego osiedla, ścieżką rowerową przy ulicy Strzeszyńskiej dojedziemy nad Strzeszynek i Rusałkę, czyli dwa jeziora uwielbiane przez poznaniaków – mówi Katarzyna Piwczyńska.
Dziś kluczem do tego, by trafić w gusta klientów jest spełnienie wielu czynników, do których z pewnością należą: ciekawy, funkcjonalny projekt osiedla i poszczególnych mieszkań, wysoki standard, solidność wykonania, dogodna lokalizacja z dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych. – Wybierając dewelopera, klienci liczą na wysoką jakość życia, a mieszkanie stanowi dla nich ważną inwestycję – podsumowuje Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.