Komunikaty PR

Rodzinne Podolany w jesiennym słońcu

2022-11-09  |  18:00

Rodzinne Podolany to osiedle na poznańskich Podolanach, w ramach którego powstanie łącznie 99 mieszkań dwupoziomowych oraz domów w zabudowie szeregowej. W zdecydowanej większości z nich już mieszkają nabywcy. Natomiast w dwóch szeregach H i I oraz ich otoczeniu trwają ostatnie prace. Finalnie w tej części inwestycji znajdzie się 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw. – Na wszystkich budynkach została wykonana elewacja. Trwają dosłownie ostatnie prace wewnątrz lokali mieszkalnych, które będą gotowe w standardzie deweloperskim na I kwartał 2023. Jednocześnie pracownicy układają kostkę brukową przed budynkami. To zadanie niemal w całości jest wykonane. Oczywiście w tej części osiedla, podobnie jak w poprzednich, będą gotowe miejsca postojowe oraz droga – informuje Katarzyna Wyszyńska z biura sprzedaży Sky Investments.

 

Odwiedzając inwestycję zlokalizowaną przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, już na pierwszy rzut oka można dostrzec elementy, które wyróżniają ten projekt na tle innych ofert firm deweloperskich. Przestrzeń, zadbane chodniki, tereny zielone przed posesjami, ogrody i niska zabudowa jednorodzinna w okolicy ulicy Strzeszyńskiej wpływają pozytywnie na postrzeganie osiedla jako całości. Projekt Sky Investments od początku cieszył się dużym zainteresowaniem, a teraz z 99 lokali mieszkalnych zostały tylko cztery w sprzedaży. – Decydując się na zakup w niedalekiej przyszłości, nabywca może zobaczyć niemal gotowe osiedle, jego estetykę, ład przestrzenny i standard wykonania. Można dostrzec nawet aranżacje terenów zielonych, ogrodów i tarasów na dachu. Nasi klienci bardzo kreatywnie zagospodarowali te przestrzenie wokół swoich domów – zaznacza Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments. Przedstawicielka dewelopera podkreśla, że możliwe są spotkania pokazowe, po uprzednim umówieniu. To także dobra okazja, by sprawdzić lokalizację Rodzinnych Podolan i przekonać się, jak blisko jest chociażby Jezioro Strzeszyńskie, czy Rusałka, mieniące się odcieniami polskiej jesieni. – Decydując się na mieszkanie na Rodzinnych Podolanach w Poznaniu, blisko będzie wiele miejsc idealnych do wypoczynku o każdej porze roku. Z drugiej strony, bardzo blisko jest ulica Strzeszyńska wraz z Galerią Podolany z pełnym zapleczem handlowo-usługowym – podkreśla Katarzyna Wyszyńska.

 

Ostatnie mieszkania, które właśnie są budowane, odznaczają się klasycznym projektem przestrzennym, z podziałem na dwa poziomy. Na parterze znajdzie się salon z kuchnią, toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze zaplanowano aż trzy pokoje oraz łazienkę. Na kolejnym poziomie będzie poddasze o powierzchni 11,47 mkw. Dodatkowym atutem każdego mieszkania jest taras na dachu o powierzchni blisko 19 mkw. - Ponadto nabywcy doceniają klasyczny, dwupoziomowy układ każdego z mieszkań. Do tej pory brakowało w okolicach Strzeszyna i Podolan w Poznaniu nowej inwestycji, w ramach której byłyby dostępne mieszkania w takim projekcie – podsumowuje Katarzyna Wyszyńska.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Firma

Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.