Komunikaty PR

Smart apartamenty przy Nadolniku - inwestycja w różnych stylach

2021-02-02  |  08:40

Przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu trwa budowa II etapu inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Smart apartamenty to propozycja, która pozwala zainwestować w nieruchomość w różnych stylach. Gotowy lokal może być idealny „pod wynajem” dla różnych grup odbiorców. Dlaczego warto zdecydować się na taki zakup i jak na nim zyskać?

 

Nadolnik Compact Apartments to projekt podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 m kw. I etap, w którym znalazło się 213 lokali, został zrealizowany. Większość smart apartamentów już znalazła swoich nabywców. Nastąpiły też udane odbiory. Tymczasem tuż obok następuje kontynuacja projektu. - W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale, a już ponad 50 sprzedaliśmy. Ponadto zostaną przygotowane lokale handlowe i usługowe, część wspólna – lobby, a także podziemna hala garażowa. Inwestycja będzie gotowa za blisko półtora roku, a zainteresowanie jest spore, ponieważ propozycja pozwala elastycznie zainwestować w nieruchomość – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

 

Co warte podkreślenia, kompleks smart apartamentów wzbogaci się o pełną infrastrukturę, której nie znajdziemy na innych inwestycjach, np. boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną, korty tenisowe. Całość zostanie przygotowana tuż obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Ze względu na atrakcyjność lokalizacji, skalę przedsięwzięcia i nowoczesność, Nadolnik Compact Apartments stanie się miejscem popularnym. To jeden z największych, o ile nie największy kompleks tego typu w Polsce.

 

Jeden smart apartament, wiele perspektyw

Nadolnik Compact Apartments to projekt, który odpowiada na zapotrzebowanie różnych grup odbiorców, ponieważ proponuje zróżnicowane, interesujące rozwiązania. Lokale oddawane są w standardzie deweloperskim, ale możliwe jest skorzystanie też z usługi wykończenia „pod klucz”, co pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje dotrzymanie założonego wcześniej budżetu. Do kogo oferta dewelopera jest skierowana? - Firmy, których pracownicy często podróżują służbowo do Poznania, dopytują o naszą propozycję. Planują zamienić hotel na własny smart apartament, by zyskać większą niezależność, dodatkowo oszczędzając czas i pieniądze. Dla kadry menedżerskiej smart apartament będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje, opłaty i wiele innych formalności. Rata kredytu za lokal zakupiony na Nadolniku jest de facto równa kwocie opłat za 2-3 doby w hotelu. Wybór jest więc oczywisty. Ponadto inwestycja znajduje się w spokojnym miejscu, co też ma tutaj znaczenie - podkreśla Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Nadolnik Compact Apartmens. Własny smart apartament nie podlega także zasadom obostrzeń związanych z pandemią, które utrudniają funkcjonowanie branży hotelarskiej. Można z niego korzystać według własnego uznania.

 

O wolne smart apartamenty przy ulicy Nadolnik 8 dopytują rzecz jasna klienci inwestycyjni, świadomi, że zakup takiej nieruchomości stanowi pewne zabezpieczenie kapitału i niemal gwarancję zysku z tytułu najmu. Kolejną grupę zainteresowanych stanowią osoby, dla których smart apartament jest pierwszą nieruchomością – osoby młode, wiążące przyszłość z Poznaniem, studenci, którzy już nie mogą się doczekać powrotu do zajęć w trybie stacjonarnym, absolwenci. Aranżację wnętrza można dopasować do późniejszego przeznaczenia lokalu. – Projekt pozwala stworzyć wnętrza w różny sposób. Styl akademicki, z dwoma biurkami będzie idealny dla osób kształcących się i pracujących jako freelancerzy. Styl hotelowy sprawdzi się, kiedy lokal będzie pełnił funkcję miejsca wypoczynku dla pracowników w delegacji. Natomiast stylistyka apartamentowa zrobi świetne wrażenie w przypadku lokali z antresolą, o powierzchni ponad 35 m kw. Na aranżację przestrzeni można spojrzeć z różnych perspektyw, gwarantując rozwiązania dedykowane dla przyszłych lokatorów – podsumowuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Trwa sprzedaż lokali z II etapu inwestycji, w cenie od 111 150 zł netto. Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Zakończenie tej części inwestycji jest planowane w 2022 roku.

 

Lokalizacja dla każdego

Ważnym aspektem, decydującym o zainteresowaniu inwestycją, jest lokalizacja. Nadolnik Compact Apartments znajduje się przy ulicy Nadolnik 8, niedaleko Ronda Śródka, a stąd można dojechać szybko tramwajem w dowolne miejsce Poznania. Dostępna jest trasa nr 92, którą dotrzemy m.in. do Wrześni i Warszawy, co z kolei ma znaczenie chociażby dla klienta biznesowego. Osoby młode zauważą bliskość terenów rekreacyjnych, a pobliska trasa rowerowa Wartostrada sprzyja aktywności. Realizowany przy ulicy Nadolnik projekt odpowiada na różne potrzeby, będąc rozwiązaniem interesującym i bardzo przystępnym.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Z programów lojalnościowych w sklepach korzysta 85 proc. Polaków. Ważne są dla nich promocje, personalizowane oferty i zbieranie punktów na nagrody

Przy wyborze sklepu stacjonarnego Polacy zwracają uwagę na dogodną lokalizację, duży wybór produktów i atrakcyjne ceny. Istotne są dla nich również programy lojalnościowe, z których korzysta już 85 proc. konsumentów, a 40 proc. decyduje się na zakupy właśnie ze względu na oferowane w nim rabaty – wynika z badania SW Research na zlecenie sieci Carrefour. Przyszłością rozwoju takich programów są spersonalizowane oferty, które pomagają klientom oszczędzać pieniądze na produktach kupowanych przez nich najczęściej. W taką stronę swoją platformę rozwija również Carrefour. Ostatnio sieć połączyła siły z programem Payback, przez co zasięg programu lojalnościowego zwiększył się do 10 mln klientów.

Przemysł spożywczy

Polska marnuje potencjał bycia europejskim liderem w produkcji biometanu. Jak dotąd nie działa żadna taka instalacja

Biometan mógłby w przyszłości pokryć nawet połowę krajowego zapotrzebowania na paliwa gazowe oraz przyczynić się do wykreowania całego nowego łańcucha wartości w gospodarce. W Polsce potencjał produkcji tego gazu sięga nawet 16 mld m3 rocznie, przy czym realnie dostępne substraty do jego produkcji pozwalają na wytworzenie ok. 9 mld m3 biometanu rocznie – pokazuje nowy raport Polskiej Organizacji Biometanu. Eksperci wskazują, że Polska mogłaby się stać europejskim potentatem w produkcji tego gazu, ale jak dotąd nie działa jeszcze żadna taka instalacja.

Ochrona środowiska

Budownictwo powoli się zazielenia. Dziś podejmowane wysiłki przyniosą rezultaty ok. 2030 roku

Budownictwo, które jest jednym z sektorów mających największy wpływ na środowisko i klimat, kładzie coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój. Trendy w branży ukierunkowane na ten cel skupiają się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii oraz udoskonalaniu istniejących i tworzeniu nowych, inteligentnych materiałów budowlanych, które lepiej odpowiadają na wyzwania środowiskowe związane z efektywnością energetyczną czy jakością powietrza. – Wydaje mi się, że w okolicach 2030 roku powinniśmy już widzieć wyraźną zmianę. Natomiast pełne zrównoważenie, pełna cyrkularność to moim zdaniem najwcześniej 2040 rok – mówi Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.