Stacja Jeżyce ROBYG – ruszyła sprzedaż mieszkań inwestycji ROBYG
Blisko 300 nowych i gotowych mieszkań w stanie deweloperskim w niemal samym sercu Jeżyc czeka już na klientów Grupy ROBYG. Deweloper o ponad 22-letnim stażu uruchomił właśnie sprzedaż drugiej inwestycji w Poznaniu. Stacja Jeżyce to dwa 7-piętrowe budynki przy ul. Stanisława Barańczaka.
Nowe budynki mieszkalne stoją już w najprężniej rozwijającej się w ostatnim czasie części Poznania. Grupa ROBYG uruchomiła właśnie sprzedaż mieszkań – na osiedlu Stacja Jeżyce dostępne są lokale mieszkalne o metrażach od 29 m2 do 113 m2.
- Cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą ofertę w Poznaniu o tak wyjątkową inwestycję jaką jest Stacja Jeżyce. Osiedle wyróżnia fakt, iż najpierw zostało ono w całości wybudowane, a dopiero później trafia do sprzedaży. Bogata oferta mieszkań do natychmiastowego odbioru pozwoli każdemu na znalezienie idealnego lokum, zarówno w celach mieszkalnych, jak i w celach inwestycyjnych. Jest to jedna z niewielu ofert, gdzie kupując mieszkanie w stanie deweloperskim można do niego najpierw wejść i docenić wszystkie zalety. Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ROBYG Smart House by Keemple, umożliwiający zdalne sterowanie np. oświetleniem czy ogrzewaniem. Stacja Jeżyce położona jest w najmodniejszej dzielnicy Poznania, w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliska odległość od centrum, okoliczne zielone tereny Sołacza i Rusałki, bogate zaplecze usługowo-handlowe i gastronomiczne – wszystko jest tutaj niemal na wyciągnięcie ręki. Stacja Jeżyce to doskonała okazja na zakup mieszkania pod najem – mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu
Podobnie jak w przypadku pierwszej inwestycji dewelopera w Poznaniu – Początku Piątkowo – zainteresowani kupnem mogą znaleźć zarówno ustawne kawalerki jak i przestronne, kilkupokojowe mieszkania o ponadstandardowej wysokości, aż do ok. 314 cm. Mieszkania są pełne światła dzięki panoramicznym oknom PCV, a duże i przestronne tarasy oraz balkony umożliwiają chwilę wytchnienia. Lokale na ostatnich kondygnacjach wyposażone są w sterowaną manualnie klimatyzację, a sam widok na Jeżyce jest niezwykle urokliwy. Pod budynkami znajduje się również podziemna hala garażowa.
Osiedle położone w dzielnicy o unikalnym klimacie
Stacja Jeżyce położona jest w miejscu, które łączy swoją lokalną historię ze współczesnym światem. Tutaj można znaleźć obok siebie tradycyjne zakłady rzemieślnicze oraz urocze kawiarnie, secesyjne kamienice czy atrakcyjne biura firm, lokalne kina i teatry oraz zielone parki. By znaleźć się na Rynku Jeżyckim, mieszkańcom wystarczy zaledwie kilkuminutowy marsz ulicą Kościelną, a w ciągu mniej niż pięciu minut dotrą do jednego z trzech położonych w pobliżu marketów popularnych sieci handlowych.
Lokalizacja jest również szczególnie dogodna dla rodzin z dziećmi w każdym wieku ze względu na liczne parki, szkoły i przedszkola znajdujące się w okolicy, a na samym osiedlu deweloper wybudował teren rekreacyjno-wypoczynkowy z placem zabaw dla najmłodszych, stanowiskiem serwisowym dla rowerów oraz różnorodną i liczną roślinnością.
Więcej szczegółów na temat inwestycji ROBYG w naszym mieście można znaleźć na stronie: https://poznan.robyg.pl/
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.