Komunikaty PR

Sukces sprzedażowy inwestycji Śródka OdNowa 2

2021-07-29  |  16:00
Biuro prasowe

Inwestycja deweloperska Śródka OdNowa 2 niemal w całości sprzedana. W budynku wielorodzinnym przy ul. Bernata w Poznaniu zostały dosłownie ostatnie mieszkania. Trwają prace w częściach wspólnych, jak i poszczególnych lokalach mieszkalnych. Jeszcze w tym roku nabywcy odbiorą klucze i będą się urządzać.

 

Nowe mieszkania cieszą się niesłabnącą popularnością, co potwierdza m.in. poznański rynek, jeden z najważniejszych w skali naszego kraju. Swoich klientów mają zarówno deweloperzy oferujący mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, jak i te firmy, które stawiają domy. Ponadto istnieje duży wybór pod kątem lokalizacji – zarówno w granicach miasta, jak i na obrzeżach można wybrać swoje miejsce do życia. Grupa Partner, deweloper realizujący inwestycję Śródka OdNowa 2 połączył wiele atutów w jednym. Bliskość przyrody, dostęp do trasy rowerowej Wartostrada, komunikacja publiczna w zasięgu ręki (np. Rondo Śródka) i jedynie 4 km do Starego Rynku – takie zalety miejsca, w którym powstaje osiedle, doceniło wielu nabywców. – Niemal wszystkie mieszkania już zostały sprzedane, w ofercie mamy cztery lokale 4-pokojowe i jeden z 2 pokojami. To ostatnia okazja, żeby się zdecydować i zamieszkać na osiedlu Śródka OdNowa 2 – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. O sukcesie sprzedażowym, oprócz lokalizacji, zdecydowała różnorodna oferta, przystępna cenowo (wybrane mieszkania 2-pokojowe poniżej 300 tysięcy złotych brutto). Śródka OdNowa 2 to czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 83 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu, z ogródkami lub balkonami. - Swoje miejsce znajdą tu single, pary oraz rodziny z dziećmi, gdyż projekt obejmuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, z przemyślanym układem pomieszczeń i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. Cieszymy się, że nasz projekt spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem. Trafiamy w oczekiwania klientów, zarówno indywidualnych, kupujących z myślą o zamieszkaniu, jak i inwestycyjnych. Projekt Śródka OdNowa 2 możemy opisać jako przysłowiowy „strzał w dziesiątkę” – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży dewelopera. Kolejnym udogodnieniem są boksy rowerowe, dostępne za darmo, oraz podziemna hala garażowa.

 

Trwają prace budowlane

Realizacja inwestycji zmierza ku końcowi, zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. Aktualnie trwają prace nad elewacjami i są na zróżnicowanym poziomie zaawansowania na poszczególnych stronach budynku. Nad wjazdem do hali garażowej elewacja jest gotowa. Od strony dziedzińca nastąpiło docieplenie, teraz są wykonywane tynki zewnętrzne. Ponadto budowlańcy wykonują części wspólne wewnątrz inwestycji, w tym: korytarze, klatki schodowe, tynki oraz posadzki w poszczególnych lokalach mieszkalnych. Niemal zakończona jest hala garażowa. – Już jakiś czas temu inwestycja nabrała swojego kształtu. Realizacja Śródki OdNowa 2 postępuje planowo, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani. Całość będzie ukończona w IV kwartale 2021 roku i wówczas będziemy przekazywać klucze klientom – informuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner.

 

Kolejne projekty na horyzoncie

Deweloper realizuje również inwestycję Nadolnik Compact Apartments, przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. Dostępne są smart apartamenty o różnym metrażu, jako propozycja dla klienta indywidualnego i biznesowego oraz inwestycyjnego. II etap projektu Nadolnik jest w budowie. Warto nadmienić, że cały kompleks smart apartamentów, przy ulicy Nadolnik będzie liczył łącznie ponad 1000 smart apartamentów, o powierzchni od 19 do 52 mkw. W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy przestrzeń do spotkań na świeżym powietrzu. W praktyce to oznacza, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację. Grupa Partner konsekwentnie rozwija swoje portfolio i pracuje nad kolejnymi inwestycjami.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu Biuro prasowe
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka
Nieruchomości Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice
2024-07-31 | 10:00

Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice

Dostawca części do maszyn budowlanych wynajął 4,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w centrum logistycznym MLP Gliwice. Dostęp do nowego obiektu firma Cogito EU uzyska w listopadzie br. W
Nieruchomości City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let
2024-07-31 | 09:30

City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let

Spółka joint venture utworzona przez Partners Group, jedną z największych prywatnych firm inwestycyjnych działającą w imieniu swoich klientów oraz Peakside Capital Advisors,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zbiory czereśni zakończyły się o miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Z powodu szybszej wegetacji owoce przypominają te z południa Europy

Zmiany klimatyczne wpływają na uprawy i zbiory owoców. Drzewa czereśni zakwitły w tym roku o kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Ciepła i słoneczna pogoda już w marcu przyspieszyła kwitnienie. W efekcie, o ile w poprzednich latach czereśnie można było kupić jeszcze w sierpniu, w tym roku już w lipcu zbierano późne odmiany. – Sezon wegetacyjny był o wiele dłuższy, a temperatura była wysoka w trakcie dojrzewania owoców. To warunki porównywalne z włoskim klimatem, a owoce, które udało nam się wyprodukować, są doskonałej jakości – mówi Krzysztof Czarnecki, wiceprezes Związku Sadowników RP. Część upraw zniszczyły jednak kwietniowe przymrozki.

Prawo

Osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie czekają na ustawę o asystencji osobistej. Dzięki niej może wzrosnąć zainteresowanie pracą w tym zawodzie

Polska jest jednym z ostatnich europejskich krajów bez ustawy o asystencji osobistej. Tymczasem wspieranie osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia może mieć kluczowe znaczenie dla rynku pracy. Zatrudnienie będzie mogła znaleźć część osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Stworzy to też duże zapotrzebowanie na pracę asystentów. Dziś część z nich nie chce podejmować niepewnego zatrudnienia, nieuregulowanego w przepisach. – Jest przestrzeń dla tego nowego, bardzo prestiżowego w Europie zawodu asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością, który wesprze system ochrony zdrowia – przekonuje Małgorzata Szumowska, prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna.

Bankowość

Małe i średnie firmy czeka szereg wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Banki chcą im w tym pomagać

Hasła takie jak zrównoważony rozwój, ESG, taksonomia czy dekarbonizacja będą w nadchodzącym czasie dotyczyć nie tylko korporacji, ale też małych i średnich firm. Chcąc pozostać konkurencyjnymi uczestnikami łańcucha dostaw, także mniejsze podmioty  będą musiały wypełnić unijne wymogi i realizować proekologiczne projekty. To jednak oznacza dla nich szereg wyzwań, związanych chociażby z poznaniem wymogów unijnych, terminów ich realizacji i całym aspektem ich wdrożenia. Wydany właśnie przez Bank Ochrony Środowiska przewodnik, podsumowujący najważniejsze wyzwania legislacyjne, ma pomóc przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu regulacji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.