Komunikaty PR

Tłumy na koncercie z okazji rozbudowy Nowych Bielaw

2023-09-05  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations

ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Do pobrania doc ( 0.07 MB )

 

Centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu świętowało zakończenie rozbudowy. W piątek, 1 września, na parkingu przed obiektem odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego – jednego z najpopularniejszych piosenkarzy, autora 7 płyt studyjnych, znanego szerszej publiczności m.in. z programu „The Voice Kids”.

Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców Torunia i okolic, wśród których nie zabrakło fanów gwiazdora z całego regionu. Jak podaje organizator, pod względem frekwencji była to największa tego typu impreza, którą zorganizowano w tym obiekcie, chociaż nie tylko koncert przyciągnął do Nowych Bielaw.

Dla centrum handlowego stał się on okazją do tego, aby przypomnieć o zmianach, jakie tu ostatnio zaszły. Tylko w ciągu ostatniego roku przy obiekcie powstały dwa nowe parki handlowe, które razem z istniejącym centrum handlowym, stworzyły nowoczesny i największy w Toruniu kompleks convenience.

W efekcie rozbudowy, odwiedzający Nowe Bielawy zyskali aż 6 wielkopowierzchniowych sklepów, tak popularnych i lubianych marek jak: Sinsay, Action, TEDi, Neonet, Maxi Zoo czy Komfort. Nowości pojawiły się także w istniejącym od lat obiekcie, tu w ostatnich dniach zadebiutował m.in. Smyk.

Znacznie szerszą ofertę Nowych Bielaw odwiedzający wydarzenie mogli poznać nie tylko dzięki koncertowi, ale także za sprawą akcji promocyjnych i rabatowych, jakie zorganizowano w kilkudziesięciu sklepach całego kompleksu.

– Piątkowe wydarzenie było prawdziwym muzycznym show, które przyciągnęło tłumy wielbicieli Dawida Kwiatkowskiego, jak również muzyki na żywo – mówi Marta Drzewiecka, Director w Greenman Poland.

– Tłumów nie zabrakło także w sklepach, co cieszy najemców. Tego dnia nasze centrum odnotowało aż trzykrotnie wyższy footfall. To duży sukces imprezy, która przełożyła się też na ruch w sklepach – dodaje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Guarana Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.