Trzej najemcy na dłużej w Bolero Office Point 1
Bolero Office Park, w którego skład wchodzi biurowiec Bolero Office Point 1, podpisał przedłużenia umów najmu na 3050 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na kolejne lata z warszawskim biurowcem zdecydowały się związać firmy ArchiDoc, Voice Contact Center oraz MerService.
ArchiDoc jest jedną z największych w Polsce firm, oferujących usługi z obszaru cyfryzacji procesów biznesowych BPO, zarządzania dokumentami i kompleksowej obsługi back-office. Firma posiada 5 nowoczesnych centrów operacyjnych, a jej eksperci pracują także w 50 lokalizacjach klientów w całym kraju. Od 2019 r. ArchiDoc jest częścią globalnej Grupy Oasis. Firma przedłużyła umowę najmu ok. 900 mkw. w Bolero Office Point 1.
Drugim z najemców, który na dłużej pozostanie w biurowcu Bolero Office Point 1 jest Voice Contact Center. Firma specjalizująca się w obszarze customer experience, przedłużyła najem ok. 1350 mkw. Voice Contact Center oferuje prowadzenie profesjonalnych biur obsługi klienta, a centra operacyjne firmy zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi i Lublinie. Do dyspozycji klientów firma oddaje ponad 900 profesjonalnych stanowisk contact center.
Na kontynuowanie swojej działalności w warszawskim biurowcu zdecydował się również MerService. Firma, która od ponad 10 lat pomaga przedsiębiorstwom na terenie całej Polski zoptymalizować procesy oraz zmaksymalizować potencjał sprzedażowy, prolongowała umowę najmu ok. 800 mkw. w Bolero Office Point 1. MerService zapewnia swoim klientom skuteczne wsparcie sprzedaży dzięki szerokiemu zakresowi profesjonalnych usług, takich jak merchandising, outsourcing sił sprzedaży, czy dystrybucja materiałów POS.
– Przedłużenia umów najmu na łączną powierzchnię 3050 mkw. oraz zaufanie ze strony nowoczesnych firm, liderów w swoich branżach, stanowią najlepsze potwierdzenie jakości Bolero Office Point 1 oraz skuteczności naszej pracy jako współwłaściciela i zarządcy kompleksu. Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania naszych partnerów i będziemy mieli przyjemność kontynuować współpracę również w kolejnych latach – powiedział Marcin Malka, Prezes Zarządu, Real Management S.A.
– Obsługujemy krytyczne procesy biznesowe dla największych firm. Nasze Centra Operacyjne muszą spełniać podwyższone wymogi bezpieczeństwa, ciągłości działania, lokalizacji i elastyczności. Bolero Office Park jest od 2012 ważnym elementem naszego biznesu. Dzięki profesjonalizmowi i otwartości Real Management po raz kolejny udało nam się skutecznie zakończyć negocjacje – skomentował Konrad Rochalski, Prezes Zarządu ArchiDoc S.A., Dyrektor Zarządzający OASIS Group w Polsce.
Bolero Office Point 1 to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ położony przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie, oferujący 11 300 mkw. powierzchni najmu. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good”, posiada 187 miejsc parkingowych oraz kantynę. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy stanowi udogodnienie dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.