Trzej najemcy na dłużej w Bolero Office Point 1
Bolero Office Park, w którego skład wchodzi biurowiec Bolero Office Point 1, podpisał przedłużenia umów najmu na 3050 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na kolejne lata z warszawskim biurowcem zdecydowały się związać firmy ArchiDoc, Voice Contact Center oraz MerService.
ArchiDoc jest jedną z największych w Polsce firm, oferujących usługi z obszaru cyfryzacji procesów biznesowych BPO, zarządzania dokumentami i kompleksowej obsługi back-office. Firma posiada 5 nowoczesnych centrów operacyjnych, a jej eksperci pracują także w 50 lokalizacjach klientów w całym kraju. Od 2019 r. ArchiDoc jest częścią globalnej Grupy Oasis. Firma przedłużyła umowę najmu ok. 900 mkw. w Bolero Office Point 1.
Drugim z najemców, który na dłużej pozostanie w biurowcu Bolero Office Point 1 jest Voice Contact Center. Firma specjalizująca się w obszarze customer experience, przedłużyła najem ok. 1350 mkw. Voice Contact Center oferuje prowadzenie profesjonalnych biur obsługi klienta, a centra operacyjne firmy zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi i Lublinie. Do dyspozycji klientów firma oddaje ponad 900 profesjonalnych stanowisk contact center.
Na kontynuowanie swojej działalności w warszawskim biurowcu zdecydował się również MerService. Firma, która od ponad 10 lat pomaga przedsiębiorstwom na terenie całej Polski zoptymalizować procesy oraz zmaksymalizować potencjał sprzedażowy, prolongowała umowę najmu ok. 800 mkw. w Bolero Office Point 1. MerService zapewnia swoim klientom skuteczne wsparcie sprzedaży dzięki szerokiemu zakresowi profesjonalnych usług, takich jak merchandising, outsourcing sił sprzedaży, czy dystrybucja materiałów POS.
– Przedłużenia umów najmu na łączną powierzchnię 3050 mkw. oraz zaufanie ze strony nowoczesnych firm, liderów w swoich branżach, stanowią najlepsze potwierdzenie jakości Bolero Office Point 1 oraz skuteczności naszej pracy jako współwłaściciela i zarządcy kompleksu. Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania naszych partnerów i będziemy mieli przyjemność kontynuować współpracę również w kolejnych latach – powiedział Marcin Malka, Prezes Zarządu, Real Management S.A.
– Obsługujemy krytyczne procesy biznesowe dla największych firm. Nasze Centra Operacyjne muszą spełniać podwyższone wymogi bezpieczeństwa, ciągłości działania, lokalizacji i elastyczności. Bolero Office Park jest od 2012 ważnym elementem naszego biznesu. Dzięki profesjonalizmowi i otwartości Real Management po raz kolejny udało nam się skutecznie zakończyć negocjacje – skomentował Konrad Rochalski, Prezes Zarządu ArchiDoc S.A., Dyrektor Zarządzający OASIS Group w Polsce.
Bolero Office Point 1 to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ położony przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie, oferujący 11 300 mkw. powierzchni najmu. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good”, posiada 187 miejsc parkingowych oraz kantynę. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy stanowi udogodnienie dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.