Komunikaty PR

Victoria Dom: 2 etap Osiedla Krzewna już w sprzedaży

2021-09-14  |  11:00
Biuro prasowe

Osiedle Krzewna 2 to kolejny etap inwestycji Victorii Dom zlokalizowanej na warszawskim Targówku. W 4-kondygnacyjnym budynku powstaną 52 mieszkania z balkonami lub ogródkami. Deweloper już podpisał pierwsze umowy. Ceny mieszkań zaczynają się od 390 tys. zł. Inwestycja będzie oddana do użytku w II kwartale 2023 r.

 

Osiedle Krzewna powstaje w prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy cieszącej się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących mieszkań. Podczas inauguracji pierwszego etapu Osiedla Krzewna do biura sprzedaży ustawiła się kolejka. Pierwszy etap inwestycji doskonale się sprzedaje. Już podpisujemy pierwsze umowy na lokale w 2 etapie mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. – Mamy wszelkie atuty mieszkaniowego hitu: atrakcyjne położenie, dobre skomunikowanie i bogactwo infrastrukturalne. I jak przystało na Victorię Dom, poparliśmy te fakty najbardziej przekonywującym argumentem: ceną dodaje. W ofercie dewelopera są 2,3,4 – pokojowe, funkcjonalne lokale w metrażach od 36 m2 do 76 m2.

 

Stąd wszędzie jest blisko

 

Inwestycja położona jest bardzo blisko stacji PKP Zacisze oraz ul. Radzymińskiej zapewniającej szybki dojazd do centrum Pragi. – Możliwości komunikacyjne uzupełnia dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych i stacje metra umożliwiające szybki dojazd praktycznie do każdego punktu miasta. Nasi młodzi, dynamicznie kształtujący swą karierę zawodową klienci, podkreślają, że dogodny dojazd to, obok ceny, najważniejszy czynnik skłaniający do zamieszkania w danym miejscu. I rzeczywiście, skoro w 15 minut można z Osiedla Krzewna dotrzeć komunikacją miejską do Parku Skaryszewskiego, a w niespełna 20 minut do Ronda ONZ to trudno o lepszą rekomendację dla singli i par marzących o własnym M – wyjaśnia E. Rathe-Głowacka. Okolica ma w pełni ukształtowaną infrastrukturę w postaci placówek edukacyjnych, usług i sklepów. W pobliżu znajdują się sklepy Lidla, Biedronki i Kauflandu, Media Expert oraz market budowlany OBI.

 

Atutem unikalne tereny zielone

 

W bliskim sąsiedztwie Osiedla Krzewna 2 znajdują się atrakcyjne, tereny rekreacyjne oferujące możliwość aktywnego wypoczynku. – Zalew Bardowskiego to unikalne w skali Warszawy sztuczne jezioro, powstałe w ramach rewitalizacji Kanału Bródnowskiego. Jest tu m.in. wieża widokowa, tor wodny oraz ścianka wspinaczkowa. Pobliski las na Utracie zachęca do spacerów licznymi ścieżkami i mostkami prowadzącymi do miejsc wypoczynkowych. I to wszystko bez konieczności samochodowej eskapady za miasto – rekomenduje E. Rathe-Głowacka.

***

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Spółka oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Victoria Dom, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku. 

Victoria Dom ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spółka była wielokrotnie nagradzana, m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej” i Diamentem Forbesa. Osiedle Ursus Factory uznane zostało przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Będzie większy wybór mieszkań, ale ceny wzrosną – prognozy na II kwartał 2024 Biuro prasowe
2024-04-24 | 15:00

Będzie większy wybór mieszkań, ale ceny wzrosną – prognozy na II kwartał 2024

Zła informacja dla kupujących jest taka, że ceny mieszkań z rynku wtórnego prawdopodobnie dalej będą rosły. Ale jest też dobra – pojawi się więcej ogłoszeń, dzięki czemu
Nieruchomości Promocyjne ceny lokali i miejsc postojowych na Mieszkaniowym Dniu Otwartym
2024-04-24 | 12:00

Promocyjne ceny lokali i miejsc postojowych na Mieszkaniowym Dniu Otwartym

Grupa Murapol, deweloper z ponad 23-letnim doświadczeniem, przygotowała dla swoich klientów kolejną atrakcyjną promocję. Pierwszych 10 klientów, którzy pojawią się 27
Nieruchomości Norbert Philippen wzmocni rozwój MLP Group w Niemczech i Austrii
2024-04-24 | 11:00

Norbert Philippen wzmocni rozwój MLP Group w Niemczech i Austrii

MLP Group, jeden z wiodących deweloperów na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, rozbudowuje zespół w Niemczech. Norbert Philippen obejmując funkcję Head of Technical

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Zmiany klimatu i dezinformacja wśród największych globalnych zagrożeń. Potrzeba nowego podejścia do zarządzania ryzykiem

Niestabilność polityczna i gospodarcza, coraz większa polaryzacja społeczeństwa, kryzys kosztów utrzymania, rosnąca liczba konfliktów zbrojnych i ryzyka cybernetyczne związane z rozwojem sztucznej inteligencji – to największe zagrożenia dla biznesu wskazywane w tegorocznym „Global Risks Report 2024”. Z raportu wynika, że obawy o bliską i dalszą przyszłość wciąż są zdominowane przez ryzyka klimatyczne i środowiskowe. Jednak w tym roku przykryły je niebezpieczeństwa związane z dezinformacją, wspieraną przez AI, która może wywoływać coraz większe niepokoje społeczne. – W tym roku na świecie 3 mld ludzi weźmie udział w wyborach, więc konieczność zaradzenia temu ryzyku staje się coraz pilniejsza – podkreśla Christos Adamantiadis, CEO Marsh McLennan w Europie.

Ochrona środowiska

Ciech od czerwca będzie działać jako Qemetica. Chemiczny gigant ma globalne aspiracje i nową strategię na sześć lat

Globalizacja biznesu, w tym możliwe akwizycje w Europie i poza nią – to jeden z głównych celów nowej strategii Grupy Ciech. Przedstawione plany na sześć lat zakładają także m.in. większe wykorzystanie patentów, współpracę ze start-upami w obszarze czystych technologii i przestawienie biznesu na zielone tory. – Mamy ambitny cel obniżenia emisji CO2 o 45 proc. do 2029 roku – zapowiada prezes spółki Kamil Majczak. Nowej strategii towarzyszy zmiana nazwy, która ma podsumować prowadzoną w ostatnich latach transformację i lepiej podkreślać globalne aspiracje spółki. Ciech oficjalnie zacznie działać jako Qemetica od czerwca br.

Finanse

72 proc. firm IT planuje podwyżki. W branży wciąż ogromna jest różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn

W ubiegłym roku rynek pracy IT był znacznie mniej dynamiczny niż w poprzednich latach – wynika z „Raportu płacowego branży IT w 2024” Organizacji Pracodawców Usług IT. Przy wysokim poziomie podwyżek specjaliści rzadziej zmieniali pracę, ale niektórych zmusiły do tego cięcia w zatrudnieniu wynoszące w zależności od wielkości firmy od 12 do 26 proc. Ten rok zapowiada się bardziej optymistycznie: 61 proc. przedsiębiorstw planuje zwiększać zatrudnienie, a 72 proc. – pensje. Eksperci zwracają uwagę na wciąż duży rozstrzał między wynagrodzeniami kobiet i mężczyzn w tej branży.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.