Komunikaty PR

Villa de Charme w Warszawie czeka na mieszkańców

2021-05-15  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Zakończyła się budowa osiedla Villa de Charme na Bemowie w Warszawie. Już niebawem rozpocznie się przekazywanie kluczy. Osiedle wzbudziło duże zainteresowanie. Na jego podstawie widać zmiany w preferencjach nabywców.

Villa de Charme to kameralne osiedle 52 domów szeregowych położone przy ul. Szeligowskiej 25A. Prace budowlane właśnie dobiegły końca i rozpoczęły się przygotowania do odbiorów lokatorskich. – Przekazywanie kluczy planujemy rozpocząć w drugiej połowie maja – informuje Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska. – Teraz sadzimy jeszcze rośliny, porządkujemy teren, podłączamy domofony i wykonujemy inne drobne prace – dodaje.

Cztery poziomy wygody

Każdy dom składa się z czterech poziomów: podziemnego z dwoma miejscami garażowymi i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, parteru i dwóch pięter. Przykładowy układ części mieszkalnej domu to na parterze: strefa dzienna z aneksem, toaleta, hol i taras z ogrodem, na pierwszym piętrze: korytarz, dwa pokoje i łazienka, i na drugim piętrze: korytarz, dwa pokoje, łazienka i dodatkowy taras. Łączna powierzchnia dochodzi do 161 mkw.

Domy cieszyły się dużą popularnością. Wszystkie mają właścicieli. – Naszym klientom najbardziej spodobał się komfortowy i funkcjonalny układ, w którym w prosty sposób można wydzielić przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – mówi Cezary Grabowski. – Dużym atutem, który w ostatnich miesiącach stał się jeszcze bardziej doceniany, jest prywatny ogródek, zapewniający przyjemne miejsce relaksu. Większa popularność ogródków i tarasów to jedna z najbardziej zauważalnych zmian w preferencjach klientów. Wyraźnie widać także rosnące zainteresowanie domami – zauważa.

Właściciele docenili osiedle również za architekturę. Villa de Charme wpisuje się w minimalistyczny styl, który zdominował w ostatnich latach projekty mieszkaniowe w całej Polsce. Bryły budynków są proste, kolory elewacji jasne, elementy wykończenia drewniane. Ozdobą domów będą rośliny pnące się po siatkach zamontowanych na ścianach. Rośliny pojawią się także w innych miejscach. Na terenie osiedla posadzono drzewa, krzewy i trawy ozdobne.

Bezcenne M

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru pozostaje lokalizacja. Dużym atutem jest stacja metra Chrzanów, która powstaje 500 metrów od osiedla. – Dostęp do metra jest dla warszawiaków bezcenny, dlatego staramy się budować osiedla przy istniejących lub planowanych stacjach. Oprócz Villi de Charme są to inwestycje: Osiedle Lumea, Stalowa 39, Atelier Praga i Wileńska Express – wymienia Cezary Grabowski. – Jeżeli nie jesteśmy w stanie budować koło metra, szukamy lokalizacji z szybkim dojściem do tramwaju lub autobusu. Dostęp do komunikacji to podstawa – dodaje.

W pobliżu nowo wybudowanego osiedla funkcjonują przystanki komunikacji miejskiej oraz sieć dróg z trasą S8 i DK7 na czele. Blisko jest do sklepów i placówek oświaty. Jak blisko? 200 metrów do przedszkola i żłobka, 300 metrów do dużego marketu, 2 kilometry do centrum handlowego City Park. Niewiele dalej jest do parku Górczewska.

Bouygues Immobilier to francuska firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 52 inwestycje w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 7200 mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Symboliczne drzewo zasadzono na terenie przyszłej inwestycji F.S.O. PARK Biuro prasowe
2024-04-23 | 13:30

Symboliczne drzewo zasadzono na terenie przyszłej inwestycji F.S.O. PARK

Z okazji obchodów Dnia Ziemi, 22 kwietnia br. o godzinie 10:30, przed EkoCentrum Punkt Zwrotny przy ul. Jagiellońskiej 88 na Pradze Północ w Warszawie zasadzone zostało
Nieruchomości Rewitalizacja w centrum miasta – w poszukiwaniu idealnej przestrzeni do życia
2024-04-23 | 13:25

Rewitalizacja w centrum miasta – w poszukiwaniu idealnej przestrzeni do życia

Centra wielkich miast są atrakcyjnymi miejscami nie tylko do pracy, ale też do mieszkania. Swobodny dostęp do miejskiej infrastruktury zapewnia tam wygodne funkcjonowanie na co dzień.
Nieruchomości Develia buduje ulice na warszawskim Grochowie
2024-04-23 | 12:20

Develia buduje ulice na warszawskim Grochowie

Firma deweloperska Develia oddała do użytku całkowicie przebudowaną, blisko 400-metrową ulicę Drwęcką na warszawskim Kamionku-Grochowie. Nowa arteria znacząco poprawi komunikację dla

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Zmiany klimatu i dezinformacja wśród największych globalnych zagrożeń. Potrzeba nowego podejścia do zarządzania ryzykiem

Niestabilność polityczna i gospodarcza, coraz większa polaryzacja społeczeństwa, kryzys kosztów utrzymania, rosnąca liczba konfliktów zbrojnych i ryzyka cybernetyczne związane z rozwojem sztucznej inteligencji – to największe zagrożenia dla biznesu wskazywane w tegorocznym „Global Risks Report 2024”. Z raportu wynika, że obawy o bliską i dalszą przyszłość wciąż są zdominowane przez ryzyka klimatyczne i środowiskowe. Jednak w tym roku przykryły je niebezpieczeństwa związane z dezinformacją, wspieraną przez AI, która może wywoływać coraz większe niepokoje społeczne. – W tym roku na świecie 3 mld ludzi weźmie udział w wyborach, więc konieczność zaradzenia temu ryzyku staje się coraz pilniejsza – podkreśla Christos Adamantiadis, CEO Marsh McLennan w Europie.

Ochrona środowiska

Ciech od czerwca będzie działać jako Qemetica. Chemiczny gigant ma globalne aspiracje i nową strategię na sześć lat

Globalizacja biznesu, w tym możliwe akwizycje w Europie i poza nią – to jeden z głównych celów nowej strategii Grupy Ciech. Przedstawione plany na sześć lat zakładają także m.in. większe wykorzystanie patentów, współpracę ze start-upami w obszarze czystych technologii i przestawienie biznesu na zielone tory. – Mamy ambitny cel obniżenia emisji CO2 o 45 proc. do 2029 roku – zapowiada prezes spółki Kamil Majczak. Nowej strategii towarzyszy zmiana nazwy, która ma podsumować prowadzoną w ostatnich latach transformację i lepiej podkreślać globalne aspiracje spółki. Ciech oficjalnie zacznie działać jako Qemetica od czerwca br.

Finanse

72 proc. firm IT planuje podwyżki. W branży wciąż ogromna jest różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn

W ubiegłym roku rynek pracy IT był znacznie mniej dynamiczny niż w poprzednich latach – wynika z „Raportu płacowego branży IT w 2024” Organizacji Pracodawców Usług IT. Przy wysokim poziomie podwyżek specjaliści rzadziej zmieniali pracę, ale niektórych zmusiły do tego cięcia w zatrudnieniu wynoszące w zależności od wielkości firmy od 12 do 26 proc. Ten rok zapowiada się bardziej optymistycznie: 61 proc. przedsiębiorstw planuje zwiększać zatrudnienie, a 72 proc. – pensje. Eksperci zwracają uwagę na wciąż duży rozstrzał między wynagrodzeniami kobiet i mężczyzn w tej branży.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.