Komunikaty PR

Villa de Charme w Warszawie czeka na mieszkańców

2021-05-15  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Zakończyła się budowa osiedla Villa de Charme na Bemowie w Warszawie. Już niebawem rozpocznie się przekazywanie kluczy. Osiedle wzbudziło duże zainteresowanie. Na jego podstawie widać zmiany w preferencjach nabywców.

Villa de Charme to kameralne osiedle 52 domów szeregowych położone przy ul. Szeligowskiej 25A. Prace budowlane właśnie dobiegły końca i rozpoczęły się przygotowania do odbiorów lokatorskich. – Przekazywanie kluczy planujemy rozpocząć w drugiej połowie maja – informuje Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska. – Teraz sadzimy jeszcze rośliny, porządkujemy teren, podłączamy domofony i wykonujemy inne drobne prace – dodaje.

Cztery poziomy wygody

Każdy dom składa się z czterech poziomów: podziemnego z dwoma miejscami garażowymi i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, parteru i dwóch pięter. Przykładowy układ części mieszkalnej domu to na parterze: strefa dzienna z aneksem, toaleta, hol i taras z ogrodem, na pierwszym piętrze: korytarz, dwa pokoje i łazienka, i na drugim piętrze: korytarz, dwa pokoje, łazienka i dodatkowy taras. Łączna powierzchnia dochodzi do 161 mkw.

Domy cieszyły się dużą popularnością. Wszystkie mają właścicieli. – Naszym klientom najbardziej spodobał się komfortowy i funkcjonalny układ, w którym w prosty sposób można wydzielić przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – mówi Cezary Grabowski. – Dużym atutem, który w ostatnich miesiącach stał się jeszcze bardziej doceniany, jest prywatny ogródek, zapewniający przyjemne miejsce relaksu. Większa popularność ogródków i tarasów to jedna z najbardziej zauważalnych zmian w preferencjach klientów. Wyraźnie widać także rosnące zainteresowanie domami – zauważa.

Właściciele docenili osiedle również za architekturę. Villa de Charme wpisuje się w minimalistyczny styl, który zdominował w ostatnich latach projekty mieszkaniowe w całej Polsce. Bryły budynków są proste, kolory elewacji jasne, elementy wykończenia drewniane. Ozdobą domów będą rośliny pnące się po siatkach zamontowanych na ścianach. Rośliny pojawią się także w innych miejscach. Na terenie osiedla posadzono drzewa, krzewy i trawy ozdobne.

Bezcenne M

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru pozostaje lokalizacja. Dużym atutem jest stacja metra Chrzanów, która powstaje 500 metrów od osiedla. – Dostęp do metra jest dla warszawiaków bezcenny, dlatego staramy się budować osiedla przy istniejących lub planowanych stacjach. Oprócz Villi de Charme są to inwestycje: Osiedle Lumea, Stalowa 39, Atelier Praga i Wileńska Express – wymienia Cezary Grabowski. – Jeżeli nie jesteśmy w stanie budować koło metra, szukamy lokalizacji z szybkim dojściem do tramwaju lub autobusu. Dostęp do komunikacji to podstawa – dodaje.

W pobliżu nowo wybudowanego osiedla funkcjonują przystanki komunikacji miejskiej oraz sieć dróg z trasą S8 i DK7 na czele. Blisko jest do sklepów i placówek oświaty. Jak blisko? 200 metrów do przedszkola i żłobka, 300 metrów do dużego marketu, 2 kilometry do centrum handlowego City Park. Niewiele dalej jest do parku Górczewska.

Bouygues Immobilier to francuska firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 52 inwestycje w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 7200 mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku

Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.