Z myślą o mieszkańcach osiedla Rodzinne Podolany
Wybór domu czy mieszkania to dla wielu osób jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Rozważamy, jaka lokalizacja będzie najkorzystniejsza, jakiego metrażu i ilu pokoi potrzebujemy, kalkulujemy nasze możliwości finansowe… Porównując oferty warto jednak pamiętać o jeszcze jednej kwestii – udogodnieniach, które przygotował deweloper. Co proponuje przyszłym mieszkańcom Sky Investments?
Osiedle Rodzinne Podolany zaprojektowane zostało tak, aby stanowiło nie tylko ciekawą ofertę dla potencjalnych klientów, lecz by stało się również komfortowym miejscem do życia dla jego mieszkańców. Dlatego deweloper Sky Investments przede wszystkim zadba o elementy małej architektury, które wpłyną na aspekty estetyczne, bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców. W tym zakresie zaplanowano wykonanie dróg wewnętrznych, chodników oraz oświetlenia. - Po zakończeniu budowy całego osiedla zostanie wylana nowa nawierzchnia ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest inwestycja. Do każdego z lokali przynależeć będzie jedno lub dwa miejsca postojowe - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.
Wykończenie wnętrz mieszkań i domów jest dla wielu Klientów procesem bardzo angażującym. Deweloper oprócz wysokiego standardu wykończenia proponuje również usługi firmy zajmującej się wystrojem i projektowaniem. - Dzięki współpracy z redNet Dom nasi Klienci mają do wyboru kilka opcji wykończenia w różnych wariantach cenowych. Projektant wnętrz dedykowany do obsługi naszej inwestycji przygotuje propozycję aranżacji – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą martwić się o wybór i zakup materiałów wykończeniowych.
Niezdecydowanym co do stylistyki wnętrz przyjdzie z pomocą doświadczony projektant. To oszczędność nie tylko czasu, ale i sposób na uniknięcie stresu – bez zmartwień będzie można zaplanować wymarzone miejsce.
Dosyć często obawy budzi też proces uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Klienci Sky Investments mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia specjalisty ds. finansowych, który pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu, jak również w dopełnieniu niezbędnych formalności.
W ramach osiedla Rodzinne Podolany deweloper proponuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 - 79 m kw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok. 18 m kw. oraz domy o powierzchni 91 – 105 m kw. z prywatnymi ogrodami.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.