Zalasewo Park z ostatnimi apartamentami
Inwestycja Zalasewo Park to kameralny projekt mieszkaniowy na terenie podpoznańskiego Zalasewa. Wśród oferowanych lokali znajdują się m.in. dwupoziomowe apartamenty z antresolą, co z pewnością wyróżnia tę propozycję z szeregu innych inwestycji w tym rejonie.
Inwestycja Zalasewo Park to kameralny projekt mieszkaniowy składający się z trzech budynków wielorodzinnych. Każdy z nich obejmuje 36 lokali ulokowanych na trzech kondygnacjach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, a na piętrze pierwszym mieszkania z balkonami (45 - 73 mkw.). Na piętrze drugim z kolei, dwupoziomowe apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe z balkonami o powierzchni od 77 do 131 mkw. - Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie przede wszystkim dodatkową przestrzeń w formie antresoli, która poszerza możliwości aranżacyjne oraz nadaje charakteru takim lokalom. - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie apartamenty gotowego już budynku nr 2, a także połowa w realizowanym aktualnie budynku nr 3. Cena za metr kwadratowy mieści się w granicach 4 660 - 5 100 zł brutto. - Obecnie zakończyliśmy realizację elewacji, a także zamontowaliśmy szklaną fasadę budynku. Wewnątrz wykonaliśmy posadzki oraz tynki na pierwszych kondygnacjach. W trakcie prac jest tynkowanie apartamentów, a także podziemnej hali garażowej. - dodaje Maciej Bartczak. Zakończenie budowy III budynku planowane jest na IV kwartał 2021 roku.
Wśród wielu udogodnień warto wspomnieć o windzie czy wideo domofonach Przyszli mieszkańcy będą mogli zaparkować auto w podziemnej hali garażowej, jak również wykorzystać naziemne miejsca postojowe. Tuż przy nich znajduje się szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Inwestycję wzbogaca niepowtarzalny mural widoczny od ulicy Kórnickiej a także kolejne rysunki w częściach wspólnych zrealizowanych już budynków. W przyszłości pojawi się również zieleń i mały skwer. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.
Lokalizacja Zalasewo Park pozwala na szybki dojazd do Poznania. Łatwość w poruszaniu się zapewnia m.in. komunikacja miejska, a także podmiejska, dzięki której można przemieszczać się po Zalasewie oraz po sąsiadującym Swarzędzu. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, jak i również placówki oświatowe. Okolica bogata jest w tereny zielone ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, zachęcającymi do rekreacji na świeżym powietrzu.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.