Zalasewo Park z ostatnimi apartamentami
Inwestycja Zalasewo Park to kameralny projekt mieszkaniowy na terenie podpoznańskiego Zalasewa. Wśród oferowanych lokali znajdują się m.in. dwupoziomowe apartamenty z antresolą, co z pewnością wyróżnia tę propozycję z szeregu innych inwestycji w tym rejonie.
Inwestycja Zalasewo Park to kameralny projekt mieszkaniowy składający się z trzech budynków wielorodzinnych. Każdy z nich obejmuje 36 lokali ulokowanych na trzech kondygnacjach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, a na piętrze pierwszym mieszkania z balkonami (45 - 73 mkw.). Na piętrze drugim z kolei, dwupoziomowe apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe z balkonami o powierzchni od 77 do 131 mkw. - Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie przede wszystkim dodatkową przestrzeń w formie antresoli, która poszerza możliwości aranżacyjne oraz nadaje charakteru takim lokalom. - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie apartamenty gotowego już budynku nr 2, a także połowa w realizowanym aktualnie budynku nr 3. Cena za metr kwadratowy mieści się w granicach 4 660 - 5 100 zł brutto. - Obecnie zakończyliśmy realizację elewacji, a także zamontowaliśmy szklaną fasadę budynku. Wewnątrz wykonaliśmy posadzki oraz tynki na pierwszych kondygnacjach. W trakcie prac jest tynkowanie apartamentów, a także podziemnej hali garażowej. - dodaje Maciej Bartczak. Zakończenie budowy III budynku planowane jest na IV kwartał 2021 roku.
Wśród wielu udogodnień warto wspomnieć o windzie czy wideo domofonach Przyszli mieszkańcy będą mogli zaparkować auto w podziemnej hali garażowej, jak również wykorzystać naziemne miejsca postojowe. Tuż przy nich znajduje się szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Inwestycję wzbogaca niepowtarzalny mural widoczny od ulicy Kórnickiej a także kolejne rysunki w częściach wspólnych zrealizowanych już budynków. W przyszłości pojawi się również zieleń i mały skwer. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.
Lokalizacja Zalasewo Park pozwala na szybki dojazd do Poznania. Łatwość w poruszaniu się zapewnia m.in. komunikacja miejska, a także podmiejska, dzięki której można przemieszczać się po Zalasewie oraz po sąsiadującym Swarzędzu. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, jak i również placówki oświatowe. Okolica bogata jest w tereny zielone ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, zachęcającymi do rekreacji na świeżym powietrzu.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.